Diamond image

Ми впевнені, Ви в курсі ситуації, що склалася у зв'язку з поширенням вірусу COVID-19. Diamond Gallery також уважно стежить за тим, що відбувається і ми вжили всіх необхідних заходів, щоб забезпечити безпеку своїх співробітників і безперебійну роботу нашого сервісу.

За останній час ми перебудували багато процесів і перевели частину співробітників на віддалену роботу.

Ми зробили все, щоб цей вимушений захід обережності ніяк не позначився на якості комунікації з вами. Ви до сих пір можете звертатися до sales-менеджерів з будь-якими питаннями.

В разі необхідності подивитися вироби в шоурум, Ви можете попередньо узгодити час вашого візиту з черговим менеджером для того, щоб обмежити кількість відвідувачів.

Пусети з діамантами - це вибір елегантної леді, що поважає себе. Сережки-пусети можуть бути виготовлені з рожевого, білого, червоного і жовтого золота. Крім кольору, можна вибрати дизайн, форму огранки і самих сережок, а також додати вставки, наприклад, додати кольоровий камінь - коньячний, жовтий, рожевий, чорний або блакитний діамант. Ви можете виготовити унікальні діамантові пусети за допомогою конструктора-онлайн, який знайдете на сайті.

«Diamond Gallery» - ювелірні прикраси від виробника

Асортимент ювелірних виробів компанії «Diamond Gallery» досить широкий, тут можна підібрати сережки на будь-який смак. Вивчіть каталог сережок, розроблених нашими дизайнерами - сережки з сапфіром, рубіном, блакитним топазом, смарагдом, танзанитом, перідот, сапфір, турмалін, цитрин, морганит... Вибір діамантових пусет дійсно широкий!

Наш інтернет-магазин «Diamond Gallery» готовий запропонувати своїм клієнтам комбіновані моделі ювелірних прикрас, вишукані гвоздики, пусети з розсипом діамантів і основним центральним каменем, і багато іншого. Ви можете надати діамантовим пусетам будь-яке огранювання і відтінок, тим самим створивши унікальну композицію.

Вишукані сережки-пусети стануть прекрасним варіантом для виходу на кожен день. Ніжні і акуратні, такі вироби прикрасять будь-яку представницю прекрасної статі, надавши її образу аристократичності і елегантності. Красиві діамантові гвоздики стануть чудовим подарунком дружині або дочці на ювілей. Вони виглядають дуже ніжно, і підходять до будь-якого стилю і образу. Бажаєте здивувати і порадувати будь-яку жінку? Подаруйте їй сережки з сапфірами, які стануть головною родзинкою її образу. Леді з масивними діамантовими гвоздиками стане справжньою королевою вечора, і змусить всіх чоловіків кидати на неї захоплені погляди. Такі ювелірні прикраси свідчать про високе становище в суспільстві, для їх створення використовується метал найвищої проби.

Не важливо, який дизайн діамантових пусетів був обраний, у будь-якому випадку, Ви залишитеся у виграші, тому що сережки-гвоздики є найбільш універсальним і ненав'язливим рішенням, що вдало доповнює будь-який образ.

Діамантові пусети - розкіш і елегантність

Перед тим, як купити пусети-гвоздики з діамантами (Київ), слід визначитися з їх формою і дизайном. Для дівчат з круглим овалом обличчя підходять сережки з огранюванням «Emerald», «маркіз» або діаманти овальної форми. «Кушон», «Ашер» - це класичні огранки. Особливою популярністю пусети-гвоздики з діамантами (ціна залежить від ваги і кількості діамантів) у формі сердця або огранювування «принцеса».

Сережки-пусети підходять жінкам будь-якого віку і смакових уподобань. Широка різноманітність і універсальність робить ці ювелірні прикраси дуже популярними серед представниць прекрасної статі в усьому світі. Акуратні Пусети-гвоздики з діамантами, вартість яких Вас приємно здивує, не відчуваються в процесі носіння і підходять навіть дітям. Наш інтернет-магазин «Diamond Gallery» дозволяє експериментувати, підбираючи різноманітні варіанти, граючи відтінками і формами. У будь-якій випадку, Ви зможете в повній мірі проявити свою фантазію. Для замовлення пусетів-гвоздиків з діамантами (ціна демократічна), телефонуйте представнику компанії «Diamond Gallery». Чекаємо на Ваші дзвінки!

Головна Сережки з діамантамиСережки-пусети з діамантами
Фільтри
Сортування
Скинути всі фільтри
Будь ласка, зачекайте
Йде завантаження нашої ексклюзивної колекції

Пусеты с бриллиантами - это выбор уважающей себя, элегантной леди. Серьги-пусеты могут быть изготовлены из розового, белого, красного и желтого золота. Помимо цвета, можно выбрать дизайн, форму огранки и самих сережек, а также добавить вставки, например, добавить цветной камень - коньячный, желтый, розовый, черный или голубой бриллиант. Вы можете изготовить уникальные бриллиантовые пусеты с помощью конструктора-онлайн, который найдете на сайте.

«Diamond Gallery - ювелирные украшения от производителя

Ассортимент ювелирных изделий компании «Diamond Gallery» весьма широк, тут можно подобрать сережки на любой вкус. Изучите каталог сережек, разработанных нашими дизайнерами - серьги с сапфиром, рубином, голубым топазом, изумрудом, танзанитом, перидот, сапфир, турмалин, цитрин, морганит… Выбор бриллиантовых пусетов действительно широк!

Наш интернет-магазин «Diamond Gallery» готов предложить своим клиентам комбинированные модели ювелирных украшений, изысканные гвоздики, пусеты с россыпью бриллиантов и основным центральным камнем, и многое другое. Вы можете придать бриллиантовым пусетам любую огранку и оттенок, тем самым создав уникальную композицию.

Изысканные сережки-пусеты станут прекрасным вариантом для выхода на каждый день. Нежные и аккуратные, такие изделия украсят любую представительницу прекрасного пола, придав ее образу аристократичности и элегантности. Красивые бриллиантовые гвоздики станут чудесным подарком жене или дочери на юбилей. Они выглядят очень нежно, и подходят к любому стилю и образу. Желаете удивить и порадовать любую женщину? Подарите ей серьги с сапфирами, которые станут главной изюминкой ее образа. Леди с массивными бриллиантовыми гвоздиками станет настоящей королевой вечера, и заставит всех мужчин бросать на нее восхищенные взгляды. Такие ювелирные украшения свидетельствуют о высоком положении в обществе, для их создания используется металл высочайшей пробы.

Не важно, какой дизайн бриллиантовых гвоздиков был выбран, в любом случае, останетесь в выигрыше, т.к серьги-гвоздики являются наиболее универсальным и ненавязчивым решением, удачно дополняющим любой образ.

Бриллиантовые пусеты - роскошь и элегантность

Перед тем, как купить пусеты-гвоздики с бриллиантами (Киев), следует определиться с их формой и дизайном. Для девушек с круглым овалом лица подходят сережки с огранкой «Emerald», «маркиз» или бриллианты овальной формы. «Кушон», «ашер» - это классические огранки. Особой популярностью пусеты-гвоздики с бриллиантами (цена зависит от веса и количества бриллиантов) в форме сердечка или огранки «принцесса».

Сережки-пусеты подходят женщинам любого возраста и вкусовых предпочтений. Широкое разнообразие и универсальность делает эти ювелирные украшения весьма популярными среди представительниц прекрасного пола во всем мире. Аккуратные пусеты-гвоздики с бриллиантами, стоимость которых Вас приятно удивит, не ощущаются в процессе носки и подходят даже детям. Наш интернет-магазин «Diamond Gallery» позволяет экспериментировать, подбирая разнообразные варианты, играя оттенками и формами. В любой случае, Вы сможете в полной мере проявить свою фантазию. Для заказа пусетов-гвоздиков с бриллиантами (цена демократична), звоните представителю компании «Diamond Gallery». Ждем Ваших звонков!

Оцінка 1
1 5.00 з 5 на основі 1 оцінки
Ви поставили оцінку
Ексклюзивні пропозиції
Наші новини
Наш facebook. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery Наш instagram. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery Наш pinterest. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery Наш twitter. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery
Переваги Diamond Gallery
Переваги Diamond Gallery
GIA - геммологический институт Америки. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryHRD - высший совет по бриллиантам. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryIGI - международный геммологический институт. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryHeraeus Edelmetalle - ведущий поставщик драгоценных металлов. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryMasterCardVisa
Меню
Енциклопедія Оплата і доставка Програма лояльності Увійти / Зареєструватися Кошик (0)
{* *} Наш вайбер. Our Viber Наш телеграм. Our Telegram
Онлайн консультант

Для отримання консультації online користуйтеся нашими месенджерами (viber, telegram, messenger), для цього просто клікніть на кнопку вашого месенджера в правому нижньому куті сайту.