X
Святкові знижки
Главная ЭнциклопедияДіаманти conflict-free

Діаманти conflict-free

 

У ювелірній справі відомо безліч коштовних каменів. Але найкрасивішим і найбільш жаданим вважається діамант. Цей камінь є найдорожчим. Це обумовлюється трудомісткістю процесу видобутку алмазів.

Алмази можуть бути натуральними і штучними. Натуральні камені знаходяться досить глибоко. Така глибина і тиск, в сукупності з високою температурою, і сприяють утворенню алмазів. Але, крім цих природних умов необхідний час. Дуже багато часу. Утворення дорогоцінного каменю з простого графіту відбувалося більше декількох мільйонів років тому. Після спливу цього строку, під час виверження вулкана, магма виносить камені на поверхню. Саме так і утворюються родовища, які отримали назву кімберлітові трубки.

Саме через рідкість і складність умов видобутку камінь оцінюється так дорого. Але протягом довгого часу люди прагнули полегшити добування, і нарешті це вдалося. Тепер весь процес видобутку алмазів максимально оптимізований і тому ціни не настільки величезні. Про те, як створити алмаз в лабораторних умовах, стали шукати способи ще два століття тому. І все ж пошуки увінчалися успіхом, і вчені змогли створити все необхідне і вирощувати камені в тих кількостях, які потрібні.

Вирощені в лабораторії алмази нічим не відрізняються від природних. У них гарантовано немає ніяких домішок. Однак до такого штучного каміння ювеліри і споживачі ставляться досить насторожено. Штучне не завжди було в ціні. У багатьох районах видобутку сировини в 20-му столітті велися війни і з цієї причини камені, здобуті на цих територіях, отримали назву криваві. Крім того, в процесі видобутку брали участь і гинули діти. Тому ці алмази і заслужили статус конфліктні. Часто райони, в яких вони видобуваються, знаходяться під контролем сил, які проти уряду. Саме на гроші з продажу алмазів і проводяться бойові дії.

І все ж, коли кривавий алмаз надходить на ринок досить складно встановити конфліктний він чи ні. А після того як алмаз піддався огранці, то це зробити зовсім нереально. І для того щоб хоч якось контролювати ринок кривавих алмазів, на початку двадцятого століття була створена організація, яка контролює торгівлю цим камінням. І хоча в неї входить п'ятдесят країн, все ж на ринок продовжують надходити конфліктні алмази.

В кінці дев'ятнадцятого століття вперше провели паралель між добуванням природних алмазів і конфліктами в країні. Це стосувалося Африки. Саме це і наштовхнуло на думку про те, щоб створити організацію, яка змогла б контролювати надходження каменів на ринок.

Кожен ювелір дорожить своєю репутацією і не поспішає плямувати її використанням кривавих каменів. Адже робота з ними може завдати шкоди ювеліру. І шкода буде не стільки фінансового характеру, скільки іміджева.

Багато людей вважають за краще носити каміння, що не залиті кров'ю. І таких покупців стає більше з кожним днем.

Знамениті ювелірні компанії використовують у своїх виробах суворо неконфліктні камені і можуть це гарантувати. Для того щоб підтвердити своє неконфліктне походження, на камені видається відповідний сертифікат. Саме його наявність і зможе гарантувати чистоту каменю.

Тому, щоб бути впевненим у тому, що камінь неконфліктний варто вибирати ювелірну компанію, у якої є такі сертифікати. Також слід бути уважним до репутації самої ювелірної компанії.

Наша компанія пропонує тільки «неконфліктні» (conflict free) діаманти, тобто дозволені до продажу і, які не походять з країн, залучених у фінансуванні конфліктів або, які порушують постанови ООН (№ 1173 - 1176 - 1306 - 1343) за посвідченням походження з держав, не залучених до військових дій і які не здійснюють експлуатацію праці неповнолітніх.

 

Про діаманти
Колір діаманта. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery
Колір діаманта
Найбільш важлива з характеристик, котра впливає на його зовнішній вигляд... Детальніше >
Чистота діаманта. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery
Чистота діаманта
Прочитайте про включення в діамантах і його чистоту, характеристики, котрі впливають на його вартість... Детальніше >
Вага діаманта. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery
Вага діаманта
Вимірюється в каратах, невелика одиниця виміру, котра відповідає 0,2 гр... Детальніше >
Якість огранювання. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery
Якість огранювання
Якість огранювання - одна з найбільш головних характеристик діаманта... Детальніше >
Виробничий процес. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery
Виробничий процес
Як виготовляються прикраси, починаючи з ескізів... Детальніше >
Форма огранювання. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery
Форма огранювання
Від форми діаманта залежать його унікальні властивості... Детальніше >
GIA - гемологічний інститут Америки. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery
HRD - вища рада по діамантам. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery
IGI - міжнародний гемологічний інститут. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery
Heraeus Edelmetalle - провідний постачальник дорогоцінних металів. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery
MasterCard
Visa
Меню
Діаманти Каталог діамантів Енциклопедія Оплата і доставка Програма лояльності Увійти / Зареєструватися Кошик (0)
Наш вайбер. Our Viber