Diamond image

Ми впевнені, Ви в курсі ситуації, що склалася у зв'язку з поширенням вірусу COVID-19. Diamond Gallery також уважно стежить за тим, що відбувається і ми вжили всіх необхідних заходів, щоб забезпечити безпеку своїх співробітників і безперебійну роботу нашого сервісу.

За останній час ми перебудували багато процесів і перевели частину співробітників на віддалену роботу.

Ми зробили все, щоб цей вимушений захід обережності ніяк не позначився на якості комунікації з вами. Ви до сих пір можете звертатися до sales-менеджерів з будь-якими питаннями.

В разі необхідності подивитися вироби в шоурум, Ви можете попередньо узгодити час вашого візиту з черговим менеджером для того, щоб обмежити кількість відвідувачів.

Головна ЕнциклопедіяДіаманти conflict-free

Діаманти conflict-free

 

У ювелірній справі відомо безліч коштовних каменів. Але найкрасивішим і найбільш жаданим вважається діамант. Цей камінь є найдорожчим. Це обумовлюється трудомісткістю процесу видобутку алмазів.

Алмази можуть бути натуральними і штучними. Натуральні камені знаходяться досить глибоко. Така глибина і тиск, в сукупності з високою температурою, і сприяють утворенню алмазів. Але, крім цих природних умов необхідний час. Дуже багато часу. Утворення дорогоцінного каменю з простого графіту відбувалося більше декількох мільйонів років тому. Після спливу цього строку, під час виверження вулкана, магма виносить камені на поверхню. Саме так і утворюються родовища, які отримали назву кімберлітові трубки.

Саме через рідкість і складність умов видобутку камінь оцінюється так дорого. Але протягом довгого часу люди прагнули полегшити добування, і нарешті це вдалося. Тепер весь процес видобутку алмазів максимально оптимізований і тому ціни не настільки величезні. Про те, як створити алмаз в лабораторних умовах, стали шукати способи ще два століття тому. І все ж пошуки увінчалися успіхом, і вчені змогли створити все необхідне і вирощувати камені в тих кількостях, які потрібні.

Вирощені в лабораторії алмази нічим не відрізняються від природних. У них гарантовано немає ніяких домішок. Однак до такого штучного каміння ювеліри і споживачі ставляться досить насторожено. Штучне не завжди було в ціні. У багатьох районах видобутку сировини в 20-му столітті велися війни і з цієї причини камені, здобуті на цих територіях, отримали назву криваві. Крім того, в процесі видобутку брали участь і гинули діти. Тому ці алмази і заслужили статус конфліктні. Часто райони, в яких вони видобуваються, знаходяться під контролем сил, які проти уряду. Саме на гроші з продажу алмазів і проводяться бойові дії.

І все ж, коли кривавий алмаз надходить на ринок досить складно встановити конфліктний він чи ні. А після того як алмаз піддався огранці, то це зробити зовсім нереально. І для того щоб хоч якось контролювати ринок кривавих алмазів, на початку двадцятого століття була створена організація, яка контролює торгівлю цим камінням. І хоча в неї входить п'ятдесят країн, все ж на ринок продовжують надходити конфліктні алмази.

В кінці дев'ятнадцятого століття вперше провели паралель між добуванням природних алмазів і конфліктами в країні. Це стосувалося Африки. Саме це і наштовхнуло на думку про те, щоб створити організацію, яка змогла б контролювати надходження каменів на ринок.

Кожен ювелір дорожить своєю репутацією і не поспішає плямувати її використанням кривавих каменів. Адже робота з ними може завдати шкоди ювеліру. І шкода буде не стільки фінансового характеру, скільки іміджева.

Багато людей вважають за краще носити каміння, що не залиті кров'ю. І таких покупців стає більше з кожним днем.

Знамениті ювелірні компанії використовують у своїх виробах суворо неконфліктні камені і можуть це гарантувати. Для того щоб підтвердити своє неконфліктне походження, на камені видається відповідний сертифікат. Саме його наявність і зможе гарантувати чистоту каменю.

Тому, щоб бути впевненим у тому, що камінь неконфліктний варто вибирати ювелірну компанію, у якої є такі сертифікати. Також слід бути уважним до репутації самої ювелірної компанії.

Наша компанія пропонує тільки «неконфліктні» (conflict free) діаманти, тобто дозволені до продажу і, які не походять з країн, залучених у фінансуванні конфліктів або, які порушують постанови ООН (№ 1173 - 1176 - 1306 - 1343) за посвідченням походження з держав, не залучених до військових дій і які не здійснюють експлуатацію праці неповнолітніх.

 

Про діаманти

Колір діаманта

Колір діаманта
Найбільш важлива з характеристик, яка впливає на його зовнішній вигляд...

Детальніше >
Якість діаманта

Якість діаманта
Прочитайте про включення в діамантах та його якість, характеристики, які впливають на його вартість...

Детальніше >
Вага бриллианта

Вага діаманта
Вимірюється в каратах, невелика одиниця виміру, яка відповідає 0,2 гр...

Детальніше >
Якість огранювання

Якість огранювання
Якість огранювання - одна з найголовніших характеристик діаманта

Детальніше >
Сертифікати

Сертифікати
Наша фірма може використовувати діаманти з сертифікатами GIA, HRD та IGI...

Детальніше >
Форма огранювання

Форма огранювання
Від форми діаманта залежать його унікальні властивості...

Детальніше >
Каталог діамантів
Ексклюзивні пропозиції
Наші новини
Наш facebook. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery Наш instagram. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery Наш pinterest. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery Наш twitter. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery
Переваги Diamond Gallery
Переваги Diamond Gallery
GIA - геммологический институт Америки. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryHRD - высший совет по бриллиантам. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryIGI - международный геммологический институт. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryHeraeus Edelmetalle - ведущий поставщик драгоценных металлов. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryMasterCardVisa
Меню
Енциклопедія Оплата і доставка Програма лояльності Увійти / Зареєструватися Кошик (0)
{* *} Наш вайбер. Our Viber Наш телеграм. Our Telegram
Онлайн консультант

Для отримання консультації online користуйтеся нашими месенджерами (viber, telegram, messenger), для цього просто клікніть на кнопку вашого месенджера в правому нижньому куті сайту.