X
Святкові знижки

Хрестики з діамантами

Серед прикрас, які містять у собі смислове навантаження, незмінною популярністю користуються підвіски у вигляді хрестиків. Цей символ релігійності покликаний оберігати свого власника від неприємностей і бід, тому його носять не тільки глибоко віруючі люди, а й усі, хто знайомий з таїнством хрещення.

Вибрати для себе або в подарунок близькій людині хрестик не так просто, так як різновидів цієї підвіски дуже багато. Хрестики відрізняються один від одного за розміром, формою, дизайном, матеріалом виготовлення.

Багато звертають увагу на розмір хрестика, який дуже важливий. Вважається, що чим більше хрест, тим важче ноша людських гріхів і труднощів накладається на плечі його власника. Тому більшість людей вважають за краще хрестики невеликого або середнього розміру. Вибираючи хрестик, потрібно враховувати товщину ланцюжка, на якому він буде носитися, і вік його власника. На масивному ланцюжку невеликий хрестик буде виглядати недоречно, так само як для тонкого ланцюжка не підходить великий хрест, який згодом його розтягне або обірветься. Для дітей вибирають маленькі хрестики, для жінок - витончені, а для чоловіків - більш великі підвіски у вигляді хрестів.

Важливим моментом є і форма хрестиків. Сувора форма хрестиків у вигляді розп'яття подобається чоловікам, а у жінок є можливість вибору з різних варіантів. Можна купити хрестик із закругленими або асиметричними краями, головне, потрібно пам'ятати, що хрестики носять, практично не знімаючи, тому вони не повинні завдавати незручностей під час сну.

Сучасний дизайн хрестиків настільки великий, що кожна людина може знайти для себе неповторний виріб. Скромні хрестики без елементів декору акцентують увагу на головному символі християнства - розп'яття. Однак не забороняється носити хрестики з хитромудрим ажурним орнаментом, прикрашені камінням і додатковими декоративними вставками. Хрестики гарні як суворою благородною красою, так і яскравим привабливим дизайном.

Для християн хрестик дуже важливий, тому віруючі завжди прагнули прикрасити його, підкресливши його особливе призначення. Інкрустація дорогоцінними каменями цього символу віри виглядає дуже красиво і символічно. Хрестики з діамантами виглядають благородно, сучасно, і головне, відповідають всім православним канонам. Коштовне каміння в них розміщується таким чином, щоб акцентувати увагу на розп'ятті. Діаманти розташовуються над головою Ісуса або в центрі і по краях розп'яття. Зустрічаються хрестики, вся поверхня яких прикрашена діамантами, чисте світло яких символізує силу духу і чистоту помислів віруючої людини. Якою б не була комбінація з діамантів, такий хрестик завжди буде виконувати свою пряму функцію: захищати свого власника від бід і спокус.

Матеріал виготовлення хрестиків має не тільки декоративне, але і практичне значення. Перевірено, що найбільш довговічними є хрестики з золота, платини і срібла. Вироби з недорогоцінних металів або дерева швидко втрачають естетичну привабливість. Тому золоті або срібні хрестики вибирають не тільки через їх красу, а й з практичних міркувань. Сучасні хрестики часто виконуються з комбінованого металу, коли на тлі червоного або жовтого золота виділяється розп'яття білого кольору.

Хрестики є незамінним атрибутом православної віри, і це не заважає їм бути стильною прикрасою, яка змінюється разом з епохами, зберігаючи при цьому свою головну суть. Кожен володар цього символу підкреслює свою причетність до великої православної віри, отримуючи натомість вище заступництво.

Главная КулониХрестики
Сортування
Будь ласка, зачекайте
Йде завантаження нашої ексклюзивної колекції
Створтіть свою прикрасу. Ювелірний інтернет-магазин Diamond GalleryСтвортіть свою прикрасу. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery
Ексклюзивні пропозиції
Наші новини
Наш facebook. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery Наш instagram. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery Наш pinterest. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery Наш twitter. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery
Оцінка 1
1 0.00 із 5 на основі 1 оцінки
Ви поставили оцінку
GIA - гемологічний інститут Америки. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery
HRD - вища рада по діамантам. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery
IGI - міжнародний гемологічний інститут. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery
Heraeus Edelmetalle - провідний постачальник дорогоцінних металів. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery
MasterCard
Visa
Меню
Діаманти Каталог діамантів Енциклопедія Оплата і доставка Програма лояльності Увійти / Зареєструватися Кошик (0)
Наш вайбер. Our Viber