Diamond image

Ми впевнені, Ви в курсі ситуації, що склалася у зв'язку з поширенням вірусу COVID-19. Diamond Gallery також уважно стежить за тим, що відбувається і ми вжили всіх необхідних заходів, щоб забезпечити безпеку своїх співробітників і безперебійну роботу нашого сервісу.

За останній час ми перебудували багато процесів і перевели частину співробітників на віддалену роботу.

Ми зробили все, щоб цей вимушений захід обережності ніяк не позначився на якості комунікації з вами. Ви до сих пір можете звертатися до sales-менеджерів з будь-якими питаннями.

В разі необхідності подивитися вироби в шоурум, Ви можете попередньо узгодити час вашого візиту з черговим менеджером для того, щоб обмежити кількість відвідувачів.

Головна ЕнциклопедіяАвстралійські алмази

Австралійські алмази

Історія алмазних відкриттів в Австралії - одна з найбільш повчальних. Перші алмази в провінції Новий Південний Уельс були знайдені в річкових опадах у 1861 році. У 1869 році в Західній Австралії було знайдено 9 алмазів загальною вагою 1,65 карат. Однак справжня історія австралійських алмазів почалася з 1936 року. У цей час геолог Уейд виявив в басейні Каннін незвичайні породи і показав їх професору Рейдерз в університеті Західної Австралії. Вони були схожі на породу, знайдену в 1871-1872 роках у Скелястих горах Північної Америки і, що отримала офіційну назву лампроїт, яку було введено в петрографічну номенклатуру у 1923 році. За багатьма параметрами лампроїти схожі на кімберліти. Але місце вуглекислоти, присутньої в кімберлітах у великих кількостях, тут займає вода. Відповідно різко змінюється, в порівнянні з кімберлітами, характер пов'язаних з лампроїтми вулканічних вивержень. Лампроїтові лави розтікаються на значні відстані, з ними асоціюються лавові озера.

В 1976 році в районі Еллендейл і Аргайл (Західна Австралія) алмази були знайдені у схожих на кимберліти лампроїтах. Історія ця зараз неодноразово описана в літературі. Уважно стежили за пошуками експерти найбільшої в світі алмазної монополії De Beers прийшли до думки, що за загальною сукупністю ознак алмазоносні породи цих районів не можуть бути визнані кімберлітами, а тому й райони не можуть вважатися перспективними на здобич. Виявивши більшу незалежність мислення, і ризикнувши, австралійські геологи знехтували думками авторитетів і продовжили пошуки. Результат не змусив себе чекати. У 1979 році була відкрита лампроїтова трубка Аргайл, або АК-1. На розвідку та оцінку трубки пішло три роки. Розробці корінного родовища передував видобуток розсипних алмазів з навколишніх річок і струмків, загальний обсяг якої досяг півтора мільйона карат.

З 1983 почалася робота на самій трубці Аргайл, де в 1985 році в експлуатацію було здано рудник і збагачувальна фабрика. З 1986 по 1993 роки річна продукція копальні зросла з 29 мільйонів карат до 40,9 мільйона. Починаючи з 1994 року, середній обсяг річної продукції встановився на рівні 35 мільйонів карат. У ці роки Аргайл поставляв близько третини світової продукції. І продукція ця була особливої якості та цінності. Алмази Аргайла мають специфічну структуру, завдяки чому їх твердість перевищує твердість звичайного алмаза; вони своєрідно світяться під дією рентгенівських променів; і, головне, вони відрізняються чудовим забарвленням, що варіюється від знаменитих рожевих алмазів до жовтуватих, "шампанського" типу, і зеленуватих кристалів. Славу Аргайла склали рожеві кристали, визнані найкрасивішими коштовним камінням світу, що стали маркою Аргайла. У 1989 році на аукціоні Крісті кристал вагою 3,14 карат був проданий за 1,5 мільйона доларів. Приватно компанія Аргайл продає свої алмази за ціною до 1 мільйона доларів за карат.

Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery. Австралійські алмазиГоворячи про блискучі досягнення австралійців, по-перше, хотілося б нагадати про те, що Аргайл будувався у досконалій пустелі: до найближчого міста Перт було більше двох тисяч кілометрів. Там була створена промисловість, що відповідає всім світовим стандартам з обробки алмазів. По-друге, на австралійців чинився величезний тиск з боку De Beers і Центральної Організації з продажу алмазів. Але австралійці встояли і самостійно вийшли на світовий ринок, зайнявши там гідне місце.

22 лютого 2012 Австралійська гірничодобувна компанія Rio Tinto знайшла "видатний" рожевий алмаз. Вага дорогоцінного каменю - 12,76 карата, що робить його найбільшим рожевим діамантом, коли-небудь виявлених на території Австралії.

Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery. Австралійські алмази Рідкісний камінь, заявили представники Rio Tinto, був знайдений на алмазній копальні Аргайл (Argyle) в окрузі Кімберлі (Kimberley), і отримав назву "Argyle Pink Jubilee". На копальню Аргайл припадає близько 90 відсотків світового видобутку рожевих алмазів.
Після гранування, яке триватиме не менше 10 днів, камінь оцінять експерти, а потім Rio Tinto збирається відправити рожевий алмаз у міжнародне турне, і в кінці 2012 року продати його на закритих торгах.
Компанії поки важко навіть приблизно оцінити вартість "Argyle Pink Jubilee", зазначивши лише, що камені такого рівня зберігаються в колекціях музеїв чи належать королівським родинам. Так, схожий за кольором з "Argyle Pink Jubilee" 24-каратний алмаз "Williamson Pink", виявлений в 1947 році в Танзанії, був подарований майбутній королеві Великобританії Єлизаветі II на весілля.

 

Про діаманти

Колір діаманта

Колір діаманта
Найбільш важлива з характеристик, яка впливає на його зовнішній вигляд...

Детальніше >
Якість діаманта

Якість діаманта
Прочитайте про включення в діамантах та його якість, характеристики, які впливають на його вартість...

Детальніше >
Вага бриллианта

Вага діаманта
Вимірюється в каратах, невелика одиниця виміру, яка відповідає 0,2 гр...

Детальніше >
Якість огранювання

Якість огранювання
Якість огранювання - одна з найголовніших характеристик діаманта

Детальніше >
Сертифікати

Сертифікати
Наша фірма може використовувати діаманти з сертифікатами GIA, HRD та IGI...

Детальніше >
Форма огранювання

Форма огранювання
Від форми діаманта залежать його унікальні властивості...

Детальніше >
Каталог діамантів
Ексклюзивні пропозиції
Наші новини
Наш facebook. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery Наш instagram. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery Наш pinterest. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery Наш twitter. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery
Переваги Diamond Gallery
Переваги Diamond Gallery
GIA - геммологический институт Америки. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryHRD - высший совет по бриллиантам. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryIGI - международный геммологический институт. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryHeraeus Edelmetalle - ведущий поставщик драгоценных металлов. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryMasterCardVisa
Меню
Енциклопедія Оплата і доставка Програма лояльності Увійти / Зареєструватися Кошик (0)
{* *} Наш вайбер. Our Viber Наш телеграм. Our Telegram
Онлайн консультант

Для отримання консультації online користуйтеся нашими месенджерами (viber, telegram, messenger), для цього просто клікніть на кнопку вашого месенджера в правому нижньому куті сайту.