X
Праздничные скидки

Кожен автомобіліст відноситься до своєї машини як до жінки, що вимагає особливого догляду і підвищеної уваги. Особливо, якщо це авто високого класу. Брелок з золота стане ідеальною прикрасою для вашого «коника» і ефектно підкреслить ваш статус і респектабельність.

Золотий брелок для авто - більше, ніж просто аксесуар

Брелок не створений лише для того, щоб обтяжувати ключі. У XIX столітті такий аксесуар отримав нове життя і став підкорятися високим канонам моди: кожен поважаючий себе дворянин просто зобов'язаний був мати при собі брелок, виконаний з дорогоцінного металу.

Пізніше брелоки втратили статус дорогої прикраси і надійшли в масовий продаж за копійчаною ціною. Однак в такий момент справжні витвори ювелірного мистецтва почали цінуватися ще більше, вони не покинули сцени, а, навпаки - засяяли ще яскравіше.

Брелоки із золота у подарунок

Автовласники - особлива категорія людей. Вони люблять і пишаються своєю машиною, всіляко виставляючи її напоказ перед друзями і колегами. Золотий брелок з логотипом авто - це, без сумніву, розкішний подарунок. Емблема улюбленої машини, вилита із золота вищої проби, буде розцінена одержувачем як повага до його інтересів і смаку.

Таким респектабельним презентом ви можете порадувати не тільки близьких вам людей, а й ділових партнерів або великих клієнтів. Вручивши автомобільний брелок з дорогоцінних металів важливій для вашого бізнесу людині, ви створите сприятливе враження про свою компанію і збудуєте довгі і продуктивні взаємини з адресатом подарунка.

Чому варто купити золотий брелок

Респектабельність. Золото - один з найдорожчих і презентабельних металів. Його благородний колір і м'яке сяйво роблять виріб дійсно розкішним.

Стиль. Брелок з золота відрізняється витонченістю ліній і чітко продуманим дизайном - це ідеальне доповнення до автомобіля преміум-класу.

Довговічність. Золоті брелоки зберігають свою красу довгі роки і навіть через десять років вони будуть залишатися такими ж привабливими, як і в перший день.

Золоті автомобільні брелоки від ювелірного дому «Лісталь»

Ювелірний дім «Листаль» з гордістю представляє вашій увазі золоті брелоки для автомобілів. У нашому інтернет-магазині ви знайдете кілька варіантів таких аксесуарів, виконаних із золота 585 та 750 проби. Брелок, який Вам сподобався, легко замовити через сайт, зі зручною доставкою в Києві та інших містах України, що істотно заощадить ваш час і дозволить отримати необхідну річ, не відкладаючи важливі справи.

Якщо ж ви не змогли підібрати виріб, що відповідає вашим вимогам, ми завжди готові піти вам назустріч і запропонувати краще рішення даного питання. Талановиті дизайнери і ювеліри нашої компанії легко втілять вашу мрію в реальність!

Главная ПрикрасиБрелоки для машин
Фільтри
Сортування
Скинути всі фільтри
Будь ласка, зачекайте
Йде завантаження нашої ексклюзивної колекції
Створтіть свою прикрасу. Ювелірний інтернет-магазин Diamond GalleryСтвортіть свою прикрасу. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery
Оцінка 1
1 0.00 з 5 на основі 1 оцінки
Ви поставили оцінку
Ексклюзивні пропозиції
Наші новини
Наш facebook. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery Наш instagram. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery Наш pinterest. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery Наш twitter. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery
Переваги Diamond Gallery
GIA - геммологический институт Америки. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryHRD - высший совет по бриллиантам. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryIGI - международный геммологический институт. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryHeraeus Edelmetalle - ведущий поставщик драгоценных металлов. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryMasterCardVisa
Меню
Діаманти Каталог діамантів Енциклопедія Оплата і доставка Програма лояльності Увійти / Зареєструватися Кошик (0)
Наш вайбер. Our Viber