X
Праздничные скидки

Gubelin Company

Історія Gubelin Gem Lab починається з першої половини 19-го століття. У 1920-х Gubelin Company вже була фірмою, яка спеціалізувалася на високоякісних ювелірних виробах з 1850-х років, і приділяла велику увагу широкому і детальному вивченню дорогоцінних каменів, наслідком чого стало власне виробництво ювелірних прикрас. Передовий досвід її лабораторій і незмінна відданість науці гемології були нагороджені міжнародним визнанням і повагою. 

Зміни ринку дорогоцінних каменів і ювелірної промисловості, протягом минулого століття посилили ступінь впливу лабораторії у цій галузі. Gubelin Company регулярно працює з величезним потоком запитів, оперативно обробляє їх, слідуючи корпоративним традиціям.

У лабораторії застосовуються найсучасніші аналітичні методи і великі практичні навички при інтерпретації гемологічних і геологічних даних, а також надається професійна оцінка щодо кольорових каменів і перлів.

Експерти ювелірної галузі небезпідставно вважають, що Gubelin Company докладає всіх зусиль до підтримання цілісного і надійного сервісу, до якого звикли її клієнти.

Лабораторія обмежується виключно аналізом характеристик дорогоцінних каменів і не надає висновки про їхню ринкову вартість. Сьогодні компанія не бере участі в яких-небудь комерційних проектах щодо дорогоцінних каменів і в ювелірній торгівлі. Компанія Gubelin Company прагне внести свій внесок у підтримання якісних і етичних стандартів в ювелірній промисловості, щоб захистити клієнтів, надаючи їм точну та актуальну інформацію про дорогоцінні камені.

Детальніше про Gubelin Company: http://www.guebelin.ch/en/

Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery. Gubelin Rapport Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery. Gubelin Rapport Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery. Gubelin Rapport

Про діаманти

Колір діаманта

Колір діаманта
Найбільш важлива з характеристик, яка впливає на його зовнішній вигляд...

Детальніше >
Чистота діаманта

Чистота діаманта
Прочитайте про включення в діамантах та його чистоту, характеристики, які впливають на його вартість...

Детальніше >
Вага бриллианта

Вага діаманта
Вимірюється в каратах, невелика одиниця виміру, яка відповідає 0,2 гр...

Детальніше >
Якість огранювання

Якість огранювання
Якість огранювання - одна з найголовніших характеристик діаманта

Детальніше >
Сертифікати

Сертифікати
Наша фірма може використовувати діаманти з сертифікатами GIA, HRD та IGI...

Детальніше >
Форма огранювання

Форма огранювання
Від форми діаманта залежать його унікальні властивості...

Детальніше >
Ексклюзивні пропозиції
Наші новини
Наш facebook. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery Наш instagram. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery Наш pinterest. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery Наш twitter. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery
Переваги Diamond Gallery
GIA - геммологический институт Америки. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryHRD - высший совет по бриллиантам. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryIGI - международный геммологический институт. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryHeraeus Edelmetalle - ведущий поставщик драгоценных металлов. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryMasterCardVisa
Меню
Діаманти Каталог діамантів Енциклопедія Оплата і доставка Програма лояльності Увійти / Зареєструватися Кошик (0)
Наш вайбер. Our Viber