Diamond image

Ми впевнені, Ви в курсі ситуації, що склалася у зв'язку з поширенням вірусу COVID-19. Diamond Gallery також уважно стежить за тим, що відбувається і ми вжили всіх необхідних заходів, щоб забезпечити безпеку своїх співробітників і безперебійну роботу нашого сервісу.

За останній час ми перебудували багато процесів і перевели частину співробітників на віддалену роботу.

Ми зробили все, щоб цей вимушений захід обережності ніяк не позначився на якості комунікації з вами. Ви до сих пір можете звертатися до sales-менеджерів з будь-якими питаннями.

В разі необхідності подивитися вироби в шоурум, Ви можете попередньо узгодити час вашого візиту з черговим менеджером для того, щоб обмежити кількість відвідувачів.

Головна ЕнциклопедіяПринципи конструкції

Принципи конструкції

Принципи конструкції і особливості ювелірних прикрас

Одним із традиційних принципів конструювання є збалансованість, рівновага і симетричність по одній або двох осях або прикрас, які на відношенню до основного елементу, наприклад до вставки.

Такі вироби сприймаються як щось надійне і врівноважене. Це принцип статичної рівноваги. Однак людське око швидко звикає до такої прикраси і увага до неї слабшає.

Принцип динамічної рівноваги полягає в тому, що деякі елементи прикраси знаходяться в обмеженому русі щодо головного нерухомого елемента. Або вся прикраса знаходяться в русі щодо елемента його утримання. Виріб як би грає, що приковує до нього погляд і підвищує увагу.

Інший принцип - компактність прикраси або логічне обмеження в розмірах. Ювелірні прикраси для чоловіків і для жінок повинні відповідати розмірам носіїв.

Нарешті, ще один принцип - це принцип зручності в носінні ювелірної прикраси. Очевидно, що будь-яка прикраса разом з красою повинна володіти певними якостями, які забезпечують носію відчуття комфорту у їх носінні.

До особливостей ювелірних прикрас відносяться їх фізичні характеристики та елементи утримання на руці, сукні, у вухах і т.д.

До основних характеристик, що визначають особливість прикраси, відносяться вага, об'єм, стійкість у носінні, лінійні розміри, жорсткість, стійкість.

Вага прикраси. Якою вона повинна бути - залежить від моди і задумки ювеліра. Важливим у визначенні ваги є і вартість, якщо прикраса виконується з високопробного сплаву дорогоцінних металів. Вага залежить і від особистості носія: чоловік може носити більш масивні прикраси, ніж жінка. Але в будь-якому випадку вага не повинна бути не надто маленькою, не надто великою.

Об'єм прикраси. Це габарити, масивність і опуклість. Незважаючи на красу об'ємних виробів, варто відзначити деяку незручність у носінні їх у повсякденному житті. Зазвичай габаритні прикраси носять на певні свята або прикрас, які у парадному одязі.

Стійкість і рівновага. Це питання завжди виникає і у виготовленні, і при покупці масивних або прикрас, які підвішуються. Наприклад, каблучка або сережки з масивної верхівкою можуть "звалюватися". Щоб така каблучка була стійкою на пальці, вона повинна щільно сидіти на ньому. У сережках така стійкість досягається конструкцією пружинного замка. Важкі кулони або прикрас, які намиста врівноважуються орнаментом тильного боку.

Розміри. Ця характеристика є досить важливою. Прикраса має гармонійно поєднуватися з частиною тіла або прикрас, які туалетом. Розміри визначають обсяг, вагу і масивність. Тут під розміром розуміється якийсь лінійний стандарт, який дотримується при виготовленні прикрас і полегшує їх вибір при покупці.

Жорсткість. Ця узагальнена характеристика, яка може мати безліч значень від абсолютної жорсткості до абсолютної гнучкості. Тому й ювелірні прикраси підрозділяються на жорсткі (негнучкі), що гнуться, частково гнучкі і гнучкі.

Стійкість. Під стійкістю слід розуміти незмінність зовнішнього вигляду прикраси. Природно, що в процесі носіння воно деформується, приймаючи дещо інші форми. Це пов'язано з м'якістю і податливістю матеріалу, з якого виготовлено прикрасу. Для уникнення такого ефекту слід вибирати високопробні сплави, а також дбайливо ставитися до самої прикраси.

 

Про діаманти

Колір діаманта

Колір діаманта
Найбільш важлива з характеристик, яка впливає на його зовнішній вигляд...

Детальніше >
Якість діаманта

Якість діаманта
Прочитайте про включення в діамантах та його якість, характеристики, які впливають на його вартість...

Детальніше >
Вага бриллианта

Вага діаманта
Вимірюється в каратах, невелика одиниця виміру, яка відповідає 0,2 гр...

Детальніше >
Якість огранювання

Якість огранювання
Якість огранювання - одна з найголовніших характеристик діаманта

Детальніше >
Сертифікати

Сертифікати
Наша фірма може використовувати діаманти з сертифікатами GIA, HRD та IGI...

Детальніше >
Форма огранювання

Форма огранювання
Від форми діаманта залежать його унікальні властивості...

Детальніше >
Каталог діамантів
Ексклюзивні пропозиції
Наші новини
Наш facebook. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery Наш instagram. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery Наш pinterest. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery Наш twitter. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery
Переваги Diamond Gallery
Переваги Diamond Gallery
GIA - геммологический институт Америки. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryHRD - высший совет по бриллиантам. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryIGI - международный геммологический институт. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryHeraeus Edelmetalle - ведущий поставщик драгоценных металлов. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryMasterCardVisa
Меню
Енциклопедія Оплата і доставка Програма лояльності Увійти / Зареєструватися Кошик (0)
{* *} Наш вайбер. Our Viber Наш телеграм. Our Telegram
Онлайн консультант

Для отримання консультації online користуйтеся нашими месенджерами (viber, telegram, messenger), для цього просто клікніть на кнопку вашого месенджера в правому нижньому куті сайту.