Diamond image

Ми впевнені, Ви в курсі ситуації, що склалася у зв'язку з поширенням вірусу COVID-19. Diamond Gallery також уважно стежить за тим, що відбувається і ми вжили всіх необхідних заходів, щоб забезпечити безпеку своїх співробітників і безперебійну роботу нашого сервісу.

За останній час ми перебудували багато процесів і перевели частину співробітників на віддалену роботу.

Ми зробили все, щоб цей вимушений захід обережності ніяк не позначився на якості комунікації з вами. Ви до сих пір можете звертатися до sales-менеджерів з будь-якими питаннями.

В разі необхідності подивитися вироби в шоурум, Ви можете попередньо узгодити час вашого візиту з черговим менеджером для того, щоб обмежити кількість відвідувачів.

Головна ЕнциклопедіяGIA - Гемологічний Інститут Америки

GIA - Гемологічний Інститут Америки

Гемологічний Інститут Америки або GIA був заснований в 1931 році як незалежна, некомерційна організація. На думку багатьох експертів, вона є головним світовим авторитетом в області гемології. Введена в 1953 році їхня система класифікації алмазів і коштовних каменів визнана в усьому світі. Тому багато виробників, для отримання відповідного сертифікату, намагаються відправити діаманти і коштовне каміння в GIA на вивчення та аналіз.

Робота GIA полягає в захисті прав покупців коштовних каменів шляхом надання освіти у сфері гемології, лабораторних досліджень, документації, необхідної для точного визначення характеристик якості коштовних каменів, а також забезпечення максимальної довіри до коштовних каменів при купівлі ювелірних виробів.

Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery. Сертифікат GIA

GIA є світовим лідером в гемологічних дослідженнях, чиї висновки служать для захисту споживачів усього світу. Використовуючи сучасні технології, Гемологічний Інститут Америки аналізує і сертифікує тисячі зразків на рік. При надходженні на ринок нових синтетичних каменів і штучних способів підвищення якісних характеристик природних каменів, GIA проводить лабораторні дослідження, щоб виявити їх.

Всього існує 9 великих лабораторій GIA по всьому світу, а також 11 освітніх центрів на чолі з групою досвідчених професіоналів у відповідних областях гемології. На чолі кожної з установ знаходиться керівник із значним багажем знань і розумінням своєї справи. Освіта відбувається таким чином, щоб між викладачами та студентами розрив було менш очевидно, а навчання давалося в легкій і доступній формі.

Гемологічний інститут Америки зарекомендував себе, як найбільш шанована у всьому світі гемологічна лабораторія, яка досліджувала і сертифікувала коштовних каменів більше, ніж будь-яка інша лабораторія в світі.

Слід зазначити, що на вартість діаманта за прейскурантом Rapaport також впливає те, яка компанія видала на нього сертифікат. Як правило, діаманти з сертифікатами AGSL продаються зі значною знижкою від прейскуранта Rapaport, у зв'язку з тим, що шкала оцінки кольору і чистоти у цих лабораторій нижче, ніж в лабораторіях GIA, HRD і IGI. Тобто, AGSL як би "завищують" характеристики каменю, тому діаманти з сертифікатами від цих лабораторій при оцінці в гемологічних інститутах GIA, HRD і IGI отримують нижчі характеристики за кольором і чистотою, що, як наслідок, впливає на їх вартість. Ознайомитися з порівняльною оцінкою кольору і чистоти діамантів міжнародних гемологічних служб можна перейшовши за посиланням.

 

 

 

Про діаманти

Колір діаманта

Колір діаманта
Найбільш важлива з характеристик, яка впливає на його зовнішній вигляд...

Детальніше >
Якість діаманта

Якість діаманта
Прочитайте про включення в діамантах та його якість, характеристики, які впливають на його вартість...

Детальніше >
Вага бриллианта

Вага діаманта
Вимірюється в каратах, невелика одиниця виміру, яка відповідає 0,2 гр...

Детальніше >
Якість огранювання

Якість огранювання
Якість огранювання - одна з найголовніших характеристик діаманта

Детальніше >
Сертифікати

Сертифікати
Наша фірма може використовувати діаманти з сертифікатами GIA, HRD та IGI...

Детальніше >
Форма огранювання

Форма огранювання
Від форми діаманта залежать його унікальні властивості...

Детальніше >
Каталог діамантів
Ексклюзивні пропозиції
Наші новини
Наш facebook. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery Наш instagram. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery Наш pinterest. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery Наш twitter. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery
Переваги Diamond Gallery
Переваги Diamond Gallery
GIA - геммологический институт Америки. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryHRD - высший совет по бриллиантам. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryIGI - международный геммологический институт. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryHeraeus Edelmetalle - ведущий поставщик драгоценных металлов. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryMasterCardVisa
Меню
Енциклопедія Оплата і доставка Програма лояльності Увійти / Зареєструватися Кошик (0)
{* *} Наш вайбер. Our Viber Наш телеграм. Our Telegram
Онлайн консультант

Для отримання консультації online користуйтеся нашими месенджерами (viber, telegram, messenger), для цього просто клікніть на кнопку вашого месенджера в правому нижньому куті сайту.