X
Праздничные скидки

Каблучки з розсипом діамантів: дивовижне розмаїття розкоші

У справах сердечних одна маленька, але така бажана прикраса, як каблучка, може коштувати тисячі слів. Якщо Ви хочете особливим чином висловити всю глибину своїх почуттів по відношенню до коханої, рекомендуємо Вам звернути увагу на моделі каблучок з розсипом діамантів чистої води.

З давніх-давен діаманти, якими і понині інкрустують більшість каблучок на заручини, є символами вірності і міцності відносин, а також своєрідними оберегами сімейного щастя. І що ж може бути краще каблучки, щедро посипаної цими чудовими камінчиками?

Якщо ви підбираєте прикрасу для жінки, яка цінує розкіш і звикла вражати своєю елегантністю, Ви навряд чи знайдете більш вдале рішення, ніж каблучка, усипана діамантами. Цей вид ювелірних виробів радує різноманітністю вибору, як, мабуть, жоден інший.

У дизайні прикрас розсип діамантів на каблучці справді вважається кращим способом інкрустувати вироби нестандартних форм. Так, моделі цього виду каблучок найчастіше виконані в символічних традиціях різних культур світу. Ювелірам трапляється нагода зробити не тільки гарне, але і наповнену сенсом прикрасу спеціально для вас. У нашому каталозі представлені каблучки з розсипом як нестандартних обрисів, так і більш класичних. Тут Ви знайдете також вельми екстравагантні моделі в формі квітки, змії, корони або знака нескінченності. До слова, останні два варіанти в ювелірному світі прижилися настільки міцно, що вже вважаються мало не класичними дизайн-формами обручок, про які мріє безліч наречених.

Така прикраса ніколи не вийде з моди і буде привертати погляди оточуючих. Каблучки, інкрустовані дрібними діамантами, виглядають солідно і розкішно. Такий подарунок скаже про Вас, як про людину люблячу і турботливу. Погодьтеся, безсмертна класика, перевірена часом - варіант хороший, але прагматичний. Чим оригінальніше буде модель каблучки на заручини, яку Ви піднесете своїй коханій, тим ширше зможете продемонструвати сенс, який вкладаєте в цей жест.

Главная Каблучки з діамантамиКаблучки з діамантовим розсипом
Фільтри
Сортування
Скинути всі фільтри
Будь ласка, зачекайте
Йде завантаження нашої ексклюзивної колекції
Створтіть свою прикрасу. Ювелірний інтернет-магазин Diamond GalleryСтвортіть свою прикрасу. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery
Оценка 1
1 0.00 из 5 на основе 1 оценки
Вы поставили оценку
Ексклюзивні пропозиції
Наші новини
Наш facebook. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery Наш instagram. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery Наш pinterest. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery Наш twitter. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery
Переваги Diamond Gallery
GIA - геммологический институт Америки. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryHRD - высший совет по бриллиантам. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryIGI - международный геммологический институт. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryHeraeus Edelmetalle - ведущий поставщик драгоценных металлов. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryMasterCardVisa
Меню
Діаманти Каталог діамантів Енциклопедія Оплата і доставка Програма лояльності Увійти / Зареєструватися Кошик (0)
Наш вайбер. Our Viber