X
Святкові знижки

Втілення відданості ювелірній справі в каблучках для заручин від компанії Diamond Gallery

Наші землі здавна славляться любов'ю до оздоблення. В епоху Київської Русі жоден етнічний костюм не обходився без кілець, бус, брошок або браслетів. Особливий символізм вкладався в весільні обручки: на них накладали символи-обереги і вірували в їх чудодійне значення.

В ті часи прикраси з благородних металів, інкрустовані діамантами та іншими дорогоцінними каменями, могла дозволити собі тільки знать. Простий же люд носив вироби із заліза і міді. На сьогоднішній день в Україні панує класова рівноправність щодо цього питання, однак і донині якісні прикраси вважаються показником статусу і смаку їхніх власників.

Політика компанії Diamond Gallery заснована на переконанні, що дорогоцінні прикраси повинні відповідати найвищим показникам якості, інакше який в них сенс? Поєднання досконалого ювелірної майстерності і кращих декоративних традицій - це те, завдяки чому ми виробляємо виключно вишукані каблучки, які по-справжньому Вас гідні.

Але не традиціями єдиними

Будь-яка майстерність, як би далеко не йшов початок його історії у минуле, з часом розвивається і вдосконалюється. І нам теж є куди рости! Завдяки новітнім технологіям, ми відшліфовуємо процес виробництва до досконалості.

Каблучки на заручини недарма є одними з головних атрибутів весільної тематики. Такий подарунок є не простою формальністю, а особливим символом любові, уваги і вдячності. Ми усвідомлюємо всю важливість цього виду прикрас, тому приділяємо особливу увагу процесу виробництва кілець для заручин.

Ми не стоїмо на місці і пропонуємо нашим клієнтам все більш широкий і вишуканий асортимент товарів з різних дорогоцінних металів, доповнених діамантами високої чистоти і іншими не менш гарними каменями. У нашому каталозі Ви напевно зможете підібрати каблучку на пропозицію руки і серця будь-якої жінки, будь то консервативна бізнес-леді, тонка творча натура, фатальна красуня або романтична скромниця. У всіх моделях, представлених нашим інтернет магазином, втілені кращі ювелірні тренди цього року, тому Ви зможете буквально вразити даму серця своїм подарунком.

Індивідуальне виготовлення каблучок на заручини

Ну а для тих, хто так і не знайде серед цього різноманіття кільце, яке відповідає всім вимогам, є можливість замовити виготовлення прикраси за власним дизайном, яке буде готове в найкоротші терміни (8-10 робочих днів).

Главная Каблучки для заручинКаблучки для заручин Новинки
Сортування
Будь ласка, зачекайте
Йде завантаження нашої ексклюзивної колекції
Створтіть свою прикрасу. Ювелірний інтернет-магазин Diamond GalleryСтвортіть свою прикрасу. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery
Ексклюзивні пропозиції
Наші новини
Наш facebook. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery Наш instagram. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery Наш pinterest. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery Наш twitter. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery
Оцінка 1
1 0.00 із 5 на основі 1 оцінки
Ви поставили оцінку
GIA - гемологічний інститут Америки. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery
HRD - вища рада по діамантам. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery
IGI - міжнародний гемологічний інститут. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery
Heraeus Edelmetalle - провідний постачальник дорогоцінних металів. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery
MasterCard
Visa
Меню
Діаманти Каталог діамантів Енциклопедія Оплата і доставка Програма лояльності Увійти / Зареєструватися Кошик (0)
Наш вайбер. Our Viber