Diamond image

Ми впевнені, Ви в курсі ситуації, що склалася у зв'язку з поширенням вірусу COVID-19. Diamond Gallery також уважно стежить за тим, що відбувається і ми вжили всіх необхідних заходів, щоб забезпечити безпеку своїх співробітників і безперебійну роботу нашого сервісу.

За дні, що пройшли, ми перебудували багато процесів і перевели front office на віддалену роботу.

Ми зробили все, щоб цей вимушений захід обережності ніяк не позначився на якості комунікації з вами. Ви до сих пір можете звертатися до sales-менеджерів з будь-якими питаннями.

В разі необхідності подивитися вироби в шоурум, Ви можете попередньо узгодити час вашого візиту з черговим менеджером.

Втілення відданості ювелірній справі в каблучках для заручин від компанії Diamond Gallery

Наші землі здавна славляться любов'ю до оздоблення. В епоху Київської Русі жоден етнічний костюм не обходився без кілець, бус, брошок або браслетів. Особливий символізм вкладався в весільні обручки: на них накладали символи-обереги і вірували в їх чудодійне значення.

В ті часи прикраси з благородних металів, інкрустовані діамантами та іншими дорогоцінними каменями, могла дозволити собі тільки знать. Простий же люд носив вироби із заліза і міді. На сьогоднішній день в Україні панує класова рівноправність щодо цього питання, однак і донині якісні прикраси вважаються показником статусу і смаку їхніх власників.

Політика компанії Diamond Gallery заснована на переконанні, що дорогоцінні прикраси повинні відповідати найвищим показникам якості, інакше який в них сенс? Поєднання досконалого ювелірної майстерності і кращих декоративних традицій - це те, завдяки чому ми виробляємо виключно вишукані каблучки, які по-справжньому Вас гідні.

Але не традиціями єдиними

Будь-яка майстерність, як би далеко не йшов початок його історії у минуле, з часом розвивається і вдосконалюється. І нам теж є куди рости! Завдяки новітнім технологіям, ми відшліфовуємо процес виробництва до досконалості.

Каблучки на заручини недарма є одними з головних атрибутів весільної тематики. Такий подарунок є не простою формальністю, а особливим символом любові, уваги і вдячності. Ми усвідомлюємо всю важливість цього виду прикрас, тому приділяємо особливу увагу процесу виробництва кілець для заручин.

Ми не стоїмо на місці і пропонуємо нашим клієнтам все більш широкий і вишуканий асортимент товарів з різних дорогоцінних металів, доповнених діамантами високої чистоти і іншими не менш гарними каменями. У нашому каталозі Ви напевно зможете підібрати каблучку на пропозицію руки і серця будь-якої жінки, будь то консервативна бізнес-леді, тонка творча натура, фатальна красуня або романтична скромниця. У всіх моделях, представлених нашим інтернет магазином, втілені кращі ювелірні тренди цього року, тому Ви зможете буквально вразити даму серця своїм подарунком.

Індивідуальне виготовлення каблучок на заручини

Ну а для тих, хто так і не знайде серед цього різноманіття кільце, яке відповідає всім вимогам, є можливість замовити виготовлення прикраси за власним дизайном, яке буде готове в найкоротші терміни (8-10 робочих днів).

Главная Каблучки для заручинКаблучки для заручин Новинки
Фільтри
Сортування
Скинути всі фільтри
Будь ласка, зачекайте
Йде завантаження нашої ексклюзивної колекції
Оцінка 1
1 0.00 з 5 на основі 1 оцінки
Ви поставили оцінку
Ексклюзивні пропозиції
Наші новини
Наш facebook. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery Наш instagram. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery Наш pinterest. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery Наш twitter. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery
Переваги Diamond Gallery
Переваги Diamond Gallery
GIA - геммологический институт Америки. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryHRD - высший совет по бриллиантам. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryIGI - международный геммологический институт. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryHeraeus Edelmetalle - ведущий поставщик драгоценных металлов. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryMasterCardVisa
Меню
Діаманти Каталог діамантів Енциклопедія Оплата і доставка Програма лояльності Увійти / Зареєструватися Кошик (0)
Наш вайбер. Our Viber