Diamond image

Ми впевнені, Ви в курсі ситуації, що склалася у зв'язку з поширенням вірусу COVID-19. Diamond Gallery також уважно стежить за тим, що відбувається і ми вжили всіх необхідних заходів, щоб забезпечити безпеку своїх співробітників і безперебійну роботу нашого сервісу.

За останній час ми перебудували багато процесів і перевели частину співробітників на віддалену роботу.

Ми зробили все, щоб цей вимушений захід обережності ніяк не позначився на якості комунікації з вами. Ви до сих пір можете звертатися до sales-менеджерів з будь-якими питаннями.

В разі необхідності подивитися вироби в шоурум, Ви можете попередньо узгодити час вашого візиту з черговим менеджером для того, щоб обмежити кількість відвідувачів.

Про компанію

Ювелірна фірма «Лісталь» працює на ринку з 2008 року і спеціалізується на виготовленні та продажі ювелірних прикрас..

Напевно, зараз саме час написати що ми найкраща ювелірна фірма, наші вироби найкращі, красиві і т. Д. Ще можна перерахувати п'ять (десять, двадцять) наших достоїнств. Вказати, чому саме ми, і чим ми унікальні. Але ж правда, що такі тексти дуже шаблонові і дуже схожі на презентаційні описи багатьох інших компаній. Тому ми залишаємо можливість Вам самостійно сформувати свою думку про нас, переглянувши розділи нашого сайту.

Ми не є найбільшою ювелірною компанією в світі.

Тому ми прагнемо виготовляти прикраси красивіше і вишуканіше, а виконувати замовлення швидше, дешевше і якісніше інших. Ми дійсно хочемо бути корисними і потрібними для людей, тому ми намагаємося і працюємо більше.

Ми просто не можемо допустити низької якості прикрас. Або високих цін. Або тривалих термінів виконання замовлень. Або нетворчих і некреативних дизайнерів. Або байдужих менеджерів. Або чогось меншого від Ваших очікувань.

Тому прикраси, які ми робимо, будуть завжди радувати Вас. Тому що, ми не ставимося до своїх замовників як до чогось належного. Ми виявляємо однакову увагу і повагу до всіх незалежно від суми замовлення.

А взагалі, звичайно ж, ми володіємо сучасним високотехнологічним обладнанням, що дає можливість забезпечувати повний цикл виробництва.

Кожен виріб у нас проходить всі стадії виробничого процесу: від створення ескізу прикраси до його виготовлення і подальшого контролю якості. Класичні та сучасні стилі, вишуканість і елегантність, чудова якість — ось відмінна риса наших прикрас.

Наші дизайнери з допомогою програм трьохвимірного моделювання, постійно розробляють нові сучасні моделі різноманітних направлень, котрі відповідаюсть останнім трендам ювелірної моди.

Наша компанія використовує банківське золото "Degussa" і "Argor Heraeus" для виготовлення виробів із золота 585-ї та 750-ї проби.

Оскільки наша націнка на реалізацію ювелірних виробів мінімальна, ми можемо запропонувати Вам прикраси за дійсно низькими цінами, які Ви не знайдете в звичайних ювелірних магазинах.

Ми постійно прагнемо радувати наших покупців розпродажем ювелірних виробів та іншими, настільки ж приємними, акціями. Наші фахівці завжди підкажуть і допоможуть вибрати той ювелірний виріб, який підійде саме Вам.

Ми, як компанія-виробник, отримали всі необхідні документи в процесі реєстрації. У нас є спец-коди, що підтверджують право реалізувати і виробляти ювелірні прикраси, ми офіційно зареєстровані у Державній Податковій Службі України та Державній пробірній палаті при Міністерстві Фінансів України.

Всі наші вироби відповідають вимогам ДСТУ 3527-97. На всі вироби, що проходять контроль у Державній Пробірній Палаті України при Міністерстві Фінансів України, ставиться клеймо. Дане клеймо підтверджує відповідність усім нормам галузі, оскільки перевірку проходить всі властивості виробу: від складу дорогоцінних металів до перевірки каменів, за характеристиками чистоти і кольору, використаних у виробі.

Ювелірні вироби отримують бірку, на якій міститься вся інформація про виріб: маса, проба і тип дорогоцінного металу, маса і назва каменів. Бірка, яка кріпиться за допомогою унікальної пломби — це технічний паспорт та сертифікат якості виробу.

У нас постійно оновлюється модельний ряд, колекція поповнюється новими прикрасами. Ми створюємо прикраси з надією, що Ви гідно оціните їх красу, дизайн та якість.

 

Про діаманти

Колір діаманта

Колір діаманта
Найбільш важлива з характеристик, яка впливає на його зовнішній вигляд...

Детальніше >
Якість діаманта

Якість діаманта
Прочитайте про включення в діамантах та його якість, характеристики, які впливають на його вартість...

Детальніше >
Вага бриллианта

Вага діаманта
Вимірюється в каратах, невелика одиниця виміру, яка відповідає 0,2 гр...

Детальніше >
Якість огранювання

Якість огранювання
Якість огранювання - одна з найголовніших характеристик діаманта

Детальніше >
Сертифікати

Сертифікати
Наша фірма може використовувати діаманти з сертифікатами GIA, HRD та IGI...

Детальніше >
Форма огранювання

Форма огранювання
Від форми діаманта залежать його унікальні властивості...

Детальніше >
Каталог діамантів
Ексклюзивні пропозиції
Наші новини
Наш facebook. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery Наш instagram. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery Наш pinterest. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery Наш twitter. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery
Переваги Diamond Gallery
Переваги Diamond Gallery
GIA - геммологический институт Америки. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryHRD - высший совет по бриллиантам. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryIGI - международный геммологический институт. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryHeraeus Edelmetalle - ведущий поставщик драгоценных металлов. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryMasterCardVisa
Меню
Енциклопедія Оплата і доставка Програма лояльності Увійти / Зареєструватися Кошик (0)
{* *} Наш вайбер. Our Viber Наш телеграм. Our Telegram
Онлайн консультант

Для отримання консультації online користуйтеся нашими месенджерами (viber, telegram, messenger), для цього просто клікніть на кнопку вашого месенджера в правому нижньому куті сайту.