X
Святкові знижки

Про компанію

Ювелірна фірма «Лісталь» працює на ринку з 2008 року і спеціалізується на виготовленні та продажі ювелірних прикрас..

Напевно, зараз саме час написати що ми найкраща ювелірна фірма, наші вироби найкращі, красиві і т. Д. Ще можна перерахувати п'ять (десять, двадцять) наших достоїнств. Вказати, чому саме ми, і чим ми унікальні. Але ж правда, що такі тексти дуже шаблонові і дуже схожі на презентаційні описи багатьох інших компаній. Тому ми залишаємо можливість Вам самостійно сформувати свою думку про нас, переглянувши розділи нашого сайту.

Ми не є найбільшою ювелірною компанією в світі.

Тому ми прагнемо виготовляти прикраси красивіше і вишуканіше, а виконувати замовлення швидше, дешевше і якісніше інших. Ми дійсно хочемо бути корисними і потрібними для людей, тому ми намагаємося і працюємо більше.

Ми просто не можемо допустити низької якості прикрас. Або високих цін. Або тривалих термінів виконання замовлень. Або нетворчих і некреативних дизайнерів. Або байдужих менеджерів. Або чогось меншого від Ваших очікувань.

Тому прикраси, які ми робимо, будуть завжди радувати Вас. Тому що, ми не ставимося до своїх замовників як до чогось належного. Ми виявляємо однакову увагу і повагу до всіх незалежно від суми замовлення.

А взагалі, звичайно ж, ми володіємо сучасним високотехнологічним обладнанням, що дає можливість забезпечувати повний цикл виробництва.

Кожен виріб у нас проходить всі стадії виробничого процесу: від створення ескізу прикраси до його виготовлення і подальшого контролю якості. Класичні та сучасні стилі, вишуканість і елегантність, чудова якість — ось відмінна риса наших прикрас.

Наші дизайнери з допомогою програм трьохвимірного моделювання, постійно розробляють нові сучасні моделі різноманітних направлень, котрі відповідаюсть останнім трендам ювелірної моди.

Наша компанія використовує банківське золото "Degussa" і "Argor Heraeus" для виготовлення виробів із золота 585-ї та 750-ї проби.

Оскільки наша націнка на реалізацію ювелірних виробів мінімальна, ми можемо запропонувати Вам прикраси за дійсно низькими цінами, які Ви не знайдете в звичайних ювелірних магазинах.

Ми постійно прагнемо радувати наших покупців розпродажем ювелірних виробів та іншими, настільки ж приємними, акціями. Наші фахівці завжди підкажуть і допоможуть вибрати той ювелірний виріб, який підійде саме Вам.

Ми, як компанія-виробник, отримали всі необхідні документи в процесі реєстрації. У нас є спец-коди, що підтверджують право реалізувати і виробляти ювелірні прикраси, ми офіційно зареєстровані у Державній Податковій Службі України та Державній пробірній палаті при Міністерстві Фінансів України.

Всі наші вироби відповідають вимогам ДСТУ 3527-97. На всі вироби, що проходять контроль у Державній Пробірній Палаті України при Міністерстві Фінансів України, ставиться клеймо. Дане клеймо підтверджує відповідність усім нормам галузі, оскільки перевірку проходить всі властивості виробу: від складу дорогоцінних металів до перевірки каменів, за характеристиками чистоти і кольору, використаних у виробі.

Ювелірні вироби отримують бірку, на якій міститься вся інформація про виріб: маса, проба і тип дорогоцінного металу, маса і назва каменів. Бірка, яка кріпиться за допомогою унікальної пломби — це технічний паспорт та сертифікат якості виробу.

У нас постійно оновлюється модельний ряд, колекція поповнюється новими прикрасами. Ми створюємо прикраси з надією, що Ви гідно оціните їх красу, дизайн та якість.

 

Про діаманти
Колір діаманта. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery
Колір діаманта
Найбільш важлива з характеристик, котра впливає на його зовнішній вигляд... Детальніше >
Чистота діаманта. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery
Чистота діаманта
Прочитайте про включення в діамантах і його чистоту, характеристики, котрі впливають на його вартість... Детальніше >
Вага діаманта. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery
Вага діаманта
Вимірюється в каратах, невелика одиниця виміру, котра відповідає 0,2 гр... Детальніше >
Якість огранювання. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery
Якість огранювання
Якість огранювання - одна з найбільш головних характеристик діаманта... Детальніше >
Виробничий процес. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery
Виробничий процес
Як виготовляються прикраси, починаючи з ескізів... Детальніше >
Форма огранювання. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery
Форма огранювання
Від форми діаманта залежать його унікальні властивості... Детальніше >
GIA - гемологічний інститут Америки. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery
HRD - вища рада по діамантам. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery
IGI - міжнародний гемологічний інститут. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery
Heraeus Edelmetalle - провідний постачальник дорогоцінних металів. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery
MasterCard
Visa
Меню
Діаманти Каталог діамантів Енциклопедія Оплата і доставка Програма лояльності Увійти / Зареєструватися Кошик (0)
Наш вайбер. Our Viber