Diamond image

Ми впевнені, Ви в курсі ситуації, що склалася у зв'язку з поширенням вірусу COVID-19. Diamond Gallery також уважно стежить за тим, що відбувається і ми вжили всіх необхідних заходів, щоб забезпечити безпеку своїх співробітників і безперебійну роботу нашого сервісу.

За останній час ми перебудували багато процесів і перевели частину співробітників на віддалену роботу.

Ми зробили все, щоб цей вимушений захід обережності ніяк не позначився на якості комунікації з вами. Ви до сих пір можете звертатися до sales-менеджерів з будь-якими питаннями.

В разі необхідності подивитися вироби в шоурум, Ви можете попередньо узгодити час вашого візиту з черговим менеджером для того, щоб обмежити кількість відвідувачів.

Головна ЕнциклопедіяСертифікати на діаманти

Сертифікати на діаманти

Як і на будь-яких інших ринках, на ринку діамантів також існує необхідність підтверджувати характеристики і якість реалізованих товарів. Проте, як відомо, діаманти це специфічний товар і єдина властивість, яка цікавить потенційних покупців - це справжність дорогоцінного каменю. І це цілком логічно, покупець повинен бути впевнений у тому, що запропонований йому діамант справжній і повністю відповідає заявленим характеристикам.

Чому ж правдивість цих характеристик так важлива? Вся справа в тому, що кожна з них робить певний вплив на вартість діаманта. Візьмемо, наприклад, два камені з однаковою масою в 0,5 карат, їх характеристики за кольором і чистотою складають 3/3 і 5/6. Звичайно ж, вони будуть сильно відрізнятися в ціні за біржовими індексами, різниця складе приблизно 1700 доларів за карат, і це без урахування роздрібних надбавок. Проте вся складність полягає в тому, що побачити різницю між цими двома діамантами, звичайній людині не вдасться. Зробити це зможе лише фахівець-гемолог і то тільки в лабораторних умовах, із застосуванням різних допоміжних засобів. Іншими словами, звичайний покупець ризикує сильно переплатити за прикрасу, вартість якої насправді не дуже велика. Тут виникає цілком логічне запитання, чи готові Ви заплатити 40000 грн. за річ, яка насправді коштує 20000-25000 грн.?

Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery. Сертифікат GIA Документи, які видаються незалежними гемологічними лабораторіями - це репорти або гемологічні експертні висновки. Називають їх по-різному: документ про якість, паспорт, лабораторний звіт, досьє, звіт або сертифікат. Найчастіше в торгівлі застосовується слово «сертифікат», воно відоме покупцям і, крім того, в таких документах зазначається інформація про якість і справжності коштовного каменю. 

Дуже важливу роль у формуванні вартості діаманта і споживчої довіри до нього, грає звіт, що підтверджує якість і справжність діамантів. Надходить він з гемологічної лабораторії, яка є незалежною третьою стороною.

Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery. Сертифікат HRD

Знаходяться такі лабораторії, як правило, в країнах з високорозвиненою алмазною промисловістю. Найбільші гемологічні центри мають свої філії у багатьох країнах світу, а їх висновки вважаються найбільш значущими. Не можна не відзначити те, що іноді у зв'язку з відсутністю загальноприйнятих стандартів і єдиних методів експертизи коштовних каменів, один і той же діамант у різних гемологічних лабораторіях може отримати абсолютно різні оцінки.

Найвідомішими і авторитетними лабораторіями світу є:

IGI — Міжнародний Гемологічний Інститут в США;

HRD — вища Алмазна Рада Бельгії;

GIA — лабораторії Гемологічного Інституту Америки в США.

 

У роздрібній торгівлі наявність гемологічного експертного висновку або репорт на діаманти, забезпечує їм «конкурентну перевагу» у порівнянні з діамантами, якість і достовірність яких не підтверджені цими документами. Крім зазначених характеристик, в репорті подано відомості про масу діаманта, його колір, форму, чистоту, ступінь досконалості гранування і, виявлені в ході проведення гемологічних випробувань, відмітні ознаки ювелірного каменю. Цей важливий документ дає покупцеві гарантію, що він купує дійсно справжній діамант, який відповідає всім зазначеним у документі характеристикам, на підставі яких була сформована його вартість.

Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery. Сертифікат IGIЩе одна перевага репорт - наявність даних, що дозволяють ідентифікувати дорогоцінний камінь. Це дає власнику додаткові переваги у разі викрадення або втрати діаманта, а також переробці або ремонті ювелірних прикрас. Крім того ці дані значно полегшують страхування коштовностей, їх зберігання, продаж, оцінку і багато інших операцій, які застосовуються до них. 

Чого в репорті немає, так це грошової вартості ювелірних каменів, це пов'язано з тим, що видачою цих документів займається, як уже вказувалося раніше, гемологічна лабораторія, яка є третьою стороною, незалежної від покупців і продавців, а також торгівлі та виробників. Саме ця незалежність і забезпечує об'єктивність роботи даного закладу.


Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery. Сертифікат GIA Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery. Сертифікат GIA

Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery. Сертифікат IGI Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery. Сертифікат IGI

Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery. Сертифікат HRD Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery. Сертифікат HRD


Про діаманти

Колір діаманта

Колір діаманта
Найбільш важлива з характеристик, яка впливає на його зовнішній вигляд...

Детальніше >
Якість діаманта

Якість діаманта
Прочитайте про включення в діамантах та його якість, характеристики, які впливають на його вартість...

Детальніше >
Вага бриллианта

Вага діаманта
Вимірюється в каратах, невелика одиниця виміру, яка відповідає 0,2 гр...

Детальніше >
Якість огранювання

Якість огранювання
Якість огранювання - одна з найголовніших характеристик діаманта

Детальніше >
Сертифікати

Сертифікати
Наша фірма може використовувати діаманти з сертифікатами GIA, HRD та IGI...

Детальніше >
Форма огранювання

Форма огранювання
Від форми діаманта залежать його унікальні властивості...

Детальніше >
Каталог діамантів
Ексклюзивні пропозиції
Наші новини
Наш facebook. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery Наш instagram. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery Наш pinterest. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery Наш twitter. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery
Переваги Diamond Gallery
Переваги Diamond Gallery
GIA - геммологический институт Америки. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryHRD - высший совет по бриллиантам. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryIGI - международный геммологический институт. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryHeraeus Edelmetalle - ведущий поставщик драгоценных металлов. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryMasterCardVisa
Меню
Енциклопедія Оплата і доставка Програма лояльності Увійти / Зареєструватися Кошик (0)
{* *} Наш вайбер. Our Viber Наш телеграм. Our Telegram
Онлайн консультант

Для отримання консультації online користуйтеся нашими месенджерами (viber, telegram, messenger), для цього просто клікніть на кнопку вашого месенджера в правому нижньому куті сайту.