Diamond image

Ми впевнені, Ви в курсі ситуації, що склалася у зв'язку з поширенням вірусу COVID-19. Diamond Gallery також уважно стежить за тим, що відбувається і ми вжили всіх необхідних заходів, щоб забезпечити безпеку своїх співробітників і безперебійну роботу нашого сервісу.

За останній час ми перебудували багато процесів і перевели частину співробітників на віддалену роботу.

Ми зробили все, щоб цей вимушений захід обережності ніяк не позначився на якості комунікації з вами. Ви до сих пір можете звертатися до sales-менеджерів з будь-якими питаннями.

В разі необхідності подивитися вироби в шоурум, Ви можете попередньо узгодити час вашого візиту з черговим менеджером для того, щоб обмежити кількість відвідувачів.

Diamond Gallery піклується про кожного клієнта з ювелірною делікатністю

Коштовності без слів говорять про смак і статус тих, хто їх носить. Але, з огляду на те, що ці вироби ми зазвичай отримуємо в подарунок від близьких людей і в особливих випадках, дорогі вони нам зовсім не через свої ціни. Особливо символічні в цьому плані каблучки для заручин і обручки. Вони є не просто красивими прикрасами, а мають відношення до найсвітлішого почуття, яке здатна відчувати людина.

Купівля каблучки на заручини часто вимагає істотних грошових вкладень. На Заході навіть існує негласна традиція, в рамках якої ціна каблучки на пропозицію визначається дворазовою місячною зарплатою нареченого. В Україні до цього питання підходять менш матеріалістично, тому наші наречені мають більш широке поле вибору. Ювелірна компанія Diamond Gallery, що має власне виробництво, пропонує своїм клієнтам широкий ряд моделей каблучок для заручин і обручок для весілля. Так як ми поширюємо виключно свою продукцію, а не перепродаємо товари, у нас є можливість запропонувати вироби з максимально прийнятними цінами.

Як зробити гідний вибір і не переплатити?

Ми постійно шукаємо нові способи поліпшити якість свого сервісу і ми їх знаходимо. Так, в нашому інтернет-магазині на постійній основі функціонує розділ акційних ювелірних виробів, де Ви можете купити обручки і багато інших прикрас зі значними знижками. Примітно, що тут Ви знайдете дорогоцінні вироби різних стилів і параметрів, тому кожен покупець може підібрати для себе гідну пропозицію.

Покладіться на нас!

Наша компанія ставиться до кожного клієнта, який вирішив купити каблучку на заручини, з ввічливістю ввічливістю і вдячністю. Щире задоволення приносить нам розуміння того, що ми можемо бути корисні людям в момент, коли вони вирішують одружитися. Ми відчуваємо відповідальність перед кожним новим і постійним замовником, адже в день заручин все повинно бути на висоті.

Процес підготовки до обряду одруження тягне за собою безліч приємних, але затратних за часом, фінансів і зусиллями клопоту. Зі свого боку наш інтернет-магазин робить все, щоб подібних перешкод у Вас поменшало. Так, ми пропонуємо доставку по всій Україні, презентабельну упаковку, лазерне гравіювання на прикрасах за рахунок виробника і багато іншого.

Головна АкціїКаблучки зі знижками
Фільтри
Сортування
Скинути всі фільтри
Будь ласка, зачекайте
Йде завантаження нашої ексклюзивної колекції
Оцінка 1
1 0.00 з 5 на основі 1 оцінки
Ви поставили оцінку
Ексклюзивні пропозиції
Наші новини
Наш facebook. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery Наш instagram. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery Наш pinterest. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery Наш twitter. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery
Переваги Diamond Gallery
Переваги Diamond Gallery
GIA - геммологический институт Америки. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryHRD - высший совет по бриллиантам. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryIGI - международный геммологический институт. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryHeraeus Edelmetalle - ведущий поставщик драгоценных металлов. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryMasterCardVisa
Меню
Енциклопедія Оплата і доставка Програма лояльності Увійти / Зареєструватися Кошик (0)
{* *} Наш вайбер. Our Viber Наш телеграм. Our Telegram
Онлайн консультант

Для отримання консультації online користуйтеся нашими месенджерами (viber, telegram, messenger), для цього просто клікніть на кнопку вашого месенджера в правому нижньому куті сайту.