Diamond image

Ми впевнені, Ви в курсі ситуації, що склалася у зв'язку з поширенням вірусу COVID-19. Diamond Gallery також уважно стежить за тим, що відбувається і ми вжили всіх необхідних заходів, щоб забезпечити безпеку своїх співробітників і безперебійну роботу нашого сервісу.

За дні, що пройшли, ми перебудували багато процесів і перевели front office на віддалену роботу.

Ми зробили все, щоб цей вимушений захід обережності ніяк не позначився на якості комунікації з вами. Ви до сих пір можете звертатися до sales-менеджерів з будь-якими питаннями.

В разі необхідності подивитися вироби в шоурум, Ви можете попередньо узгодити час вашого візиту з черговим менеджером.

Красиво і дорого - саме такі слова приходять на думку при погляді на прекрасні золоті браслети. Компроміси тут недоречні: тільки жовте або біле золото вищої проби і дорогоцінні камені - класика в світі ювелірних виробів, яка завжди в моді.

Вона може бути витонченою або трохи грубуватою, ніжною або суворої, але завжди - сліпучою. Золотий браслет - аксесуар, що підкреслює високий статус, бездоганний стиль і благородство своєї власниці. З часів Стародавнього Єгипту і до наших днів, золоті прикраси надають особливу ауру їх власниці.

Що готові запропонувати вам наші дизайнери? Витончені моделі, що повторюють вигини граціозних тварин. Браслети з лаконічним оформленням, сила яких в простоті і чистоті форм. Кожен ювелірний виріб інкрустовано розсипом напівкоштовних і дорогоцінних каменів: діамантами, сапфірами, топазами, аметистами, смарагдами та рубінами. Всі вони, немов яскраві вогники, вкладені в благородну оправу, тонко підкреслюють красу жіночого зап'ястя.

Ексклюзивні золоті браслети від ювелірного дому «Лісталь»

Золоті браслети наших майстрів вразять вашу уяву чудовою якістю виконання, багатством візерунків, оригінальним поєднанням дорогоцінних металів і каменів.

Кожен виріб проходить кілька етапів: від створення ескізу до перевірки якості прикраси відразу після його виготовлення. Ми представляємо моделі, які відповідають тенденціям ювелірної моди, відрізняються оригінальністю і елегантністю.

Для створення браслетів використовується банківське золото "Degussa" і "Argor Heraeus" 585 і 750 проби. Готові вироби відповідають вимогам ДСТУ 3527-97 і мають бірку, на якій міститься вся необхідна інформація: маса, тип дорогоцінного металу, проба, а також назва і маса каменів.

Погляньте на наш каталог браслетів із золота! Ми пропонуємо такі ціни, яких ви ніколи не побачите в звичайних ювелірних магазинах! Купити золоті браслети можна як в Києві, так і в будь-якому місті України з безкоштовною доставкою. Наша компанія бере на себе повну відповідальність за перевезення прикрас!

Гідно оцініть красу і витонченість браслетів від ювелірного дому «Лісталь»!

На нашому сайті ви можете знайти саме ту прикрасу, яка стане невід'ємною частиною вашого стилю. Ніколи не забувайте: ви створені для того, щоб засліплювати і зачаровувати!

Будьте в центрі уваги!

Браслети Показати все

Браслети з коньячними та чорними діамантами

Браслети з коньячними та чорними діамантами

Вас ніхто не зможе перевершити

Браслети з коньячними діамантамиБраслети з чорними діамантами
Браслети в будь-якому кольорі золота

Браслети в будь-якому кольорі золота

Зберіть свій ідеальний браслет

Браслети із білого золотаБраслети із червоного золотаБраслети із срібла
Створіть свій кулон
Створіть свою прикрасу

Створіть свою унікальну історію кохання з прикрасами, які ідеально підходять для людини, яку ви кохаєте. Подивіться колекцію ексклюзивних моделей.
Потрібна допомога? Ми завжди тут. Зберіть самі каблучку, кулон, сережки вибравши діамант з каталогу та оправу з колекції ексклюзивних моделей.

Створити прикрасуВиберіть ваш ідеальний
діамант
(каталог діамантів GIA, HRD, IGI)
info@diamond-gallery.com.ua
Читати енциклопедію
Оцінка 1
1 0.00 з 5 на основі 1 оцінки
Ви поставили оцінку
Ексклюзивні пропозиції
Наші новини
Наш facebook. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery Наш instagram. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery Наш pinterest. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery Наш twitter. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery
Переваги Diamond Gallery
Переваги Diamond Gallery
GIA - геммологический институт Америки. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryHRD - высший совет по бриллиантам. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryIGI - международный геммологический институт. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryHeraeus Edelmetalle - ведущий поставщик драгоценных металлов. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryMasterCardVisa
Меню
Діаманти Каталог діамантів Енциклопедія Оплата і доставка Програма лояльності Увійти / Зареєструватися Кошик (0)
Наш вайбер. Our Viber