Diamond image

Ми впевнені, Ви в курсі ситуації, що склалася у зв'язку з поширенням вірусу COVID-19. Diamond Gallery також уважно стежить за тим, що відбувається і ми вжили всіх необхідних заходів, щоб забезпечити безпеку своїх співробітників і безперебійну роботу нашого сервісу.

За останній час ми перебудували багато процесів і перевели частину співробітників на віддалену роботу.

Ми зробили все, щоб цей вимушений захід обережності ніяк не позначився на якості комунікації з вами. Ви до сих пір можете звертатися до sales-менеджерів з будь-якими питаннями.

В разі необхідності подивитися вироби в шоурум, Ви можете попередньо узгодити час вашого візиту з черговим менеджером для того, щоб обмежити кількість відвідувачів.

Головна НовиниПрейскурант цін на діаманти Rapaport

Прейскурант цін на діаманти Rapaport

Подивіться каталог діамантів перейшовши за посиланням.

Ювелірний магазин Diamond Gallery. Rapaport

Найбільш поширений щотижневий прейскурант Rapaport Diamond Report є найбільш надійним і найдавнішим індикатором цін на діаманти.

У 1978 році перший випуск вийшов завдяки Мартіну Рапапорта. Безумовно, у цього прейскуранта є ряд неточностей, але це не заважає йому бути основним орієнтиром для більшості угод, пов'язаних з діамантами.  

Rapaport Diamond Report видається в двох версіях, одна з яких орієнтована на круглі діаманти, а друга на фантазійні форми огранювання діамантів. Цифри, вказані в прейскуранті, ґрунтуються на максимально високих цінах, на які готові піти великі діамантові дилери в угодах з оптовими покупцями.  

Прейскурант надає ціни на каміння каратністю від 0.01 до 10.99, з якістю огранки не нижче, ніж Very Good (дуже хороша) і характеристиками, визначеними в системі GIA. Діаманти з ідеальною огранкою (Ideal Cut) і огранкою Excellent можуть бути на 10-20% дорожче позицій, позначених в прейскуранті. Ціни представлені в сотнях доларів США за 1 карат (для діамантів будь-якого розміру).

Наприклад, якщо діамант вагою 2.99 карата з характеристиками F / VS2 коштує 53820 $ (вартість за 1 карат в даній ваговій групі множиться на вагу каміння, тобто 18 000 $ х 2.99 = 53 820 $), то діамант вагою в 3 карата з аналогічними характеристиками F / VS2 буде коштувати 91200$ (тобто 30400$ х 3 карата = 91200$, де 30400$ вартість за 1 карат у ваговій групі діамантів від 3 до 3.99 каратів). Премія за перехід з однієї вагової категорії в іншу складає 91200 $ - 53820 $ = 37380 $.

Варто звернути увагу на те, що неозброєним оком відрізнити діаметр діаманта вагою 2.99 карат від діаметра каменю 13 карат неможливо, зате різниця в ціні за це каміння буде більш, ніж помітна. Може скластися хибне враження, що купуючи каміння близькі по вазі до кордонів вагових категорій (1.99, 2.49, 3.99 карат) можна добре заощадити. Але це не зовсім так. Справа в тому, що каміння подібного розміру на ринку діамантів катастрофічно мало, так як тільки дуже ретельний огранщик не доведе круглий діамант до переходу в нову категорію, де мінус за якість огранювання перекриється плюсом за вагу каменю. Для каміння, що потрапляє у вагові категорії: 0.6-0.69, 0.8-0.89, 0.95-0.99, 1.25-1.49, 1.70-1.99, 2.50-2.99, 3.50-3.99 і так далі, ринком передбачений спеціальний термін «oversize», вони продаються з націнкою не менше 5-10%. У випадку з діамантами фантазійних форм все набагато простіше, так як для них не існує жорстких правил огранювання. Тому діамантів «oversize» на ринку так мало.

Випуск Rapaport Diamond Report для діамантів фантазійних форм ґрунтується на огранці «крапля» (груша). Решта фантазійних форм або рівні за вартістю діамантам у формі «груша», або продаються з невеликою знижкою. Нариклад, діамант огранки «принцеса», на кілька відсотків дешевше діаманта у формі краплі, а діамант огранки «Октагон» продається по найбільшій знижці. 

У Західній Європі та Америці ціна серед дилерів рідко перевищує оцінку Рапапортa. Це відбувається або з виключно рідкісними і якісними екземплярами, або при розрахунку на того, хто дуже погано розбирається в цьому питанні. Наприклад, останнім часом особливою винахідливістю відрізняються торговці в ОАЕ та Ізраїлі, які продають діаманти фантазійних форм огранювання за цінами прейскуранта на круглі діаманти. Якщо врахувати, що сертифікат, що додається до діаманта зазвичай не входить в число авторитетних, то навіть величезні знижки у розмірі 40-50% від прейскуранта Rapaport в реальності можуть виявитися 10-20% націнкою.

Слід зазначити, що на вартість діаманта по прейскуранту Rapaport також впливає те, яка компанія видала на нього сертифікат. Як правило, діаманти з сертифікатами AGSL і EGL продаються зі значною знижкою від прейскуранта Rapaport, у зв'язку з тим, що шкала оцінки кольору і чистоти у цих лабораторій нижче, ніж в лабораторіях GIA, HRD и IGI. Тобто, AGSL і EGL як би "завищують" характеристики каменю, тому діаманти з сертификами від цих лабораторій при оцінці в гемологічних інститутах GIA, HRD і IGI отримують нижчі характеристики за кольором і чистотою, що, як наслідок, впливає на їх вартість. Ознайомитися з порівняльною оцінкою кольору и чистоти діамантів міжнародних гемологічних служб можна перейшовши за посиланням.

 

Даний Rapaport актуальний на 20 січня 2017 року.

(Щоб завантажити Rapaport - натисніть на зображення, представлене нижче)

Про діаманти

Колір діаманта

Колір діаманта
Найбільш важлива з характеристик, яка впливає на його зовнішній вигляд...

Детальніше >
Якість діаманта

Якість діаманта
Прочитайте про включення в діамантах та його якість, характеристики, які впливають на його вартість...

Детальніше >
Вага бриллианта

Вага діаманта
Вимірюється в каратах, невелика одиниця виміру, яка відповідає 0,2 гр...

Детальніше >
Якість огранювання

Якість огранювання
Якість огранювання - одна з найголовніших характеристик діаманта

Детальніше >
Сертифікати

Сертифікати
Наша фірма може використовувати діаманти з сертифікатами GIA, HRD та IGI...

Детальніше >
Форма огранювання

Форма огранювання
Від форми діаманта залежать його унікальні властивості...

Детальніше >
Каталог діамантів
Ексклюзивні пропозиції
Наші новини
Наш facebook. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery Наш instagram. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery Наш pinterest. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery Наш twitter. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery
Переваги Diamond Gallery
Переваги Diamond Gallery
GIA - геммологический институт Америки. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryHRD - высший совет по бриллиантам. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryIGI - международный геммологический институт. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryHeraeus Edelmetalle - ведущий поставщик драгоценных металлов. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryMasterCardVisa
Меню
Енциклопедія Оплата і доставка Програма лояльності Увійти / Зареєструватися Кошик (0)
Наш вайбер. Our Viber Наш телеграм. Our Telegram
Замовлення по фото. Order by photo
Замовлення по фото
Відправити

Для отримання консультації online користуйтеся нашими месенджерами (viber, telegram, messenger), для цього просто клікніть на кнопку вашого месенджера в правому нижньому куті сайту.