Diamond image

Ми впевнені, Ви в курсі ситуації, що склалася у зв'язку з поширенням вірусу COVID-19. Diamond Gallery також уважно стежить за тим, що відбувається і ми вжили всіх необхідних заходів, щоб забезпечити безпеку своїх співробітників і безперебійну роботу нашого сервісу.

За останній час ми перебудували багато процесів і перевели частину співробітників на віддалену роботу.

Ми зробили все, щоб цей вимушений захід обережності ніяк не позначився на якості комунікації з вами. Ви до сих пір можете звертатися до sales-менеджерів з будь-якими питаннями.

В разі необхідності подивитися вироби в шоурум, Ви можете попередньо узгодити час вашого візиту з черговим менеджером для того, щоб обмежити кількість відвідувачів.

Головна ЕнциклопедіяЯк обрати каблучку з діамантом

Як обрати каблучку з діамантом

Коли Ви приймаєте рішення про метал (жовте золото, біле золото, платина) з якого плануєте зробити каблучку, потрібно визначитися, який колір в даному випадку буде оптимальний. Вибір кольору найчастіше залежить від індивідуальних смакових переваг, кольору вже наявних ювелірних прикрас, тенденцій моди і т. д.

Якщо каблучка потрібна в жовтому кольорі, тоді потрібно вибрати пробу металу. Так золото 585-ї проби коштує менше, ніж золото 750-ї. До того ж, воно ще й твердіше. Але жовтий колір у нього не такий яскравий як у 750-й.

Якщо Ви хочете метал білого кольору, то тоді вибирати буде складніше. Хоча ці метали схожі один на одного, вони все ж таки різні. Платина коштує дорожче. Біле золото дуже тверде і мало дряпається, але воно має коричневий або жовтуватий відтінок, який усувається нанесенням родію. З часом покриття сходить, але його можна відновити без труднощів, надавши, тим самим, виробу абсолютно новий вигляд.

Родій найбільш яскравий і блискучий метал платинової групи. Родій твердіше і біліше, ніж платина, і не зношується так швидко, як золоте покриття. Завдяки цьому його дуже часто використовують для покриття золотих і платинових прикрас.

Біле золото в порівнянні з жовтим золотом або платиною більш крихке.

Який метал краще всього підібрати для оправи каблучки.

Платина дещо м'якше і більш податлива, ніж біле золото, тому вона є ідеальним матеріалом для виготовлення складних оправ. Платина більш міцний матеріал, ніж золото, через що менше зношується і стирається, оправи з неї більш довговічні й надійні.

При виборі закріплення необхідно враховувати де і коли ви збираєтеся носити цю каблучку. Тим, хто веде активний спосіб життя не підійде класичне закріплення з чотирма або шістьма крапанами, так як каблучка буде постійно за щось чіплятися. У таких випадках підійде ободкове закріплення.

Про діаманти

Колір діаманта

Колір діаманта
Найбільш важлива з характеристик, яка впливає на його зовнішній вигляд...

Детальніше >
Якість діаманта

Якість діаманта
Прочитайте про включення в діамантах та його якість, характеристики, які впливають на його вартість...

Детальніше >
Вага бриллианта

Вага діаманта
Вимірюється в каратах, невелика одиниця виміру, яка відповідає 0,2 гр...

Детальніше >
Якість огранювання

Якість огранювання
Якість огранювання - одна з найголовніших характеристик діаманта

Детальніше >
Сертифікати

Сертифікати
Наша фірма може використовувати діаманти з сертифікатами GIA, HRD та IGI...

Детальніше >
Форма огранювання

Форма огранювання
Від форми діаманта залежать його унікальні властивості...

Детальніше >
Каталог діамантів
Ексклюзивні пропозиції
Наші новини
Наш facebook. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery Наш instagram. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery Наш pinterest. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery Наш twitter. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery
Переваги Diamond Gallery
Переваги Diamond Gallery
GIA - геммологический институт Америки. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryHRD - высший совет по бриллиантам. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryIGI - международный геммологический институт. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryHeraeus Edelmetalle - ведущий поставщик драгоценных металлов. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryMasterCardVisa
Меню
Енциклопедія Оплата і доставка Програма лояльності Увійти / Зареєструватися Кошик (0)
{* *} Наш вайбер. Our Viber Наш телеграм. Our Telegram
Онлайн консультант

Для отримання консультації online користуйтеся нашими месенджерами (viber, telegram, messenger), для цього просто клікніть на кнопку вашого месенджера в правому нижньому куті сайту.