Diamond image

Ми впевнені, Ви в курсі ситуації, що склалася у зв'язку з поширенням вірусу COVID-19. Diamond Gallery також уважно стежить за тим, що відбувається і ми вжили всіх необхідних заходів, щоб забезпечити безпеку своїх співробітників і безперебійну роботу нашого сервісу.

За останній час ми перебудували багато процесів і перевели частину співробітників на віддалену роботу.

Ми зробили все, щоб цей вимушений захід обережності ніяк не позначився на якості комунікації з вами. Ви до сих пір можете звертатися до sales-менеджерів з будь-якими питаннями.

В разі необхідності подивитися вироби в шоурум, Ви можете попередньо узгодити час вашого візиту з черговим менеджером для того, щоб обмежити кількість відвідувачів.

Головна ЕнциклопедіяУгода користувача

Угода користувача

Ця Угода Користувача має відношення до сайту www.diamond-gallery.com.ua, і до всіх пов'язаних з ним веб-сайтів, його дочірніх і залежним від нього підприємств, у тому числі сайтам Diamond Gallery по всьому світу (в сукупності "Сайт" ). Будь ласка, ознайомтеся з правилами та умовами Угоди користувача (далі "Угода") уважно. КОРИСТУЮЧИСЬ САЙТОМ, ВИ ПРИЙМАЄТЕ ЦІ УМОВИ. 

Ці Умови регулюють використання і будь-яку покупку у Diamond Gallery і являють собою угоду між Вами і Diamond Gallery. Diamond Gallery залишає за собою право вносити зміни в будь-яке з цих умов Угоди або будь-яку політику користування Сайтом в будь-який час, на власний розсуд. Будь-які зміни або модифікації набувають чинності відразу після публікації на Сайті. Ваше подальше використання Сайту після внесення до нього зміни або модифікації означатиме Вашу згоду з такими змінами або модифікаціями. Таким чином, ви повинні періодично переглядати ці умови і будь-які інші коригування, що вносяться , щоб розуміти умови, на яких передбачається Ваше користування Сайтом. Якщо Ви не згодні зі змінами, не користуйтеся цим сайтом.

Приймаючи умови цієї Угоди, Покупець, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» №2297-VI від 1 червня 2010 року, підтверджує свою згоду на добровільну передачу та обробку його персональних даних інтернет-магазину "Diamond Gallery" з метою виконання його замовлень. Покупець дозволяє інтернет-магазину "Diamond Gallery" передавати його персональні дані третім особам (службам доставки або комерційним партнерам) для реалізації його замовлень. Покупець дозволяє, використання його персональних даних для отримання рекламних та спеціальних пропозицій, а також включення його персональних даних до бази даних на необмежене в часі зберігання. Покупець попереджений, що має право на зміну або видалення його персональних даних з бази даних інтернет-магазину "Diamond Gallery", в разі його звернення до відповідальних осіб згідно контактної інформації на сайті. Більш докладно з Політикою конфіденційності Ви можете ознайомитися в розділі Політика конфіденційності (є невід'ємною частиною даної угоди).

Доступність продукту і ціни

Якщо Ви зацікавлені в ювелірному виробі, яке в даний час знаходиться на стадії виробництва, зателефонуйте нам і ми зможемо уточнити, коли товар знову з'явиться в наявності. У зв'язку зі значним обсягом замовлень, які ми отримуємо, виріб може вже знаходитися на складі, перш ніж ми зможемо залишити повідомлення про нього на Сайті. Якщо Ви залишите свої контактні дані, ми зв'яжемося з Вами і повідомимо точну інформацію.

Дані, включаючи ціни, можуть відображатися неточно на нашому сайті у зв'язку з друкарськими помилками. У той же час, ми намагаємося уникати подібних помилок, однак вони можуть мати місце. Ми залишаємо за собою право виправляти будь-які помилки і ми не зобов'язуємося поставляти товар за неточними або помилковим цінами. Якщо ціна на продукт вказана нижче його реальної ціни, ми, на наш розсуд, попередньо зв'яжемося з Вами, перш ніж виправляти дані на сайті або скасовувати замовлення. Якщо замовлення на товар з помилковою ціною був оформлений, у Вас є можливість оплатити різницю між фактичною і раніше зазначеною цінами. Наші ціни також можуть бути змінені без попереднього повідомлення. Приносимо свої вибачення за незручності, які це може викликати. Якщо у вас є будь-які питання, будь ласка, не соромтеся зв'язатися з одним із наших менеджерів або написавши на пошту info@diamond-gallery.com.ua.

Сертифіковані діаманти

Коли ви замовляєте діамант, ми надаємо його Вам з супроводжуючим документом, що підтверджує його характеристики сертифікатом. Ця максимально докладні дані про каратність, колір, чистоту, полірування, огранювання каменю і т.д. Сертифікати являють собою експертизу найкращих лабораторій міжнародного рівня за оцінкою діамантів. З цієї причини при поверненні сертифікованого діаманта, його необхідно повертати тільки з його сертифікатом. У разі відсутності сертифіката при поверненні каменю, Ви будете змушені доплачувати ще 200 $ США за його повторну сертифікацію.

У випадку, якщо при складанні виробу був вибраний і сплачений діамант, який вже був замовлений раніше іншим покупцем на сайті шляхом оформлення тікета або в усному режимі по телефону у менеджера, проте в базу даних не були внесені відповідні зміни, Diamond Gallery залишає за собою право представити аналогічний варіант діаманта за характеристиками і вартістю.

Інформація на нашому сайті

Diamond Gallery робить все можливе, щоб гарантувати повноту і точність нашого інтернет-каталогу, наскільки це можливо. Для того щоб надати Вам можливість побачити нашу продукцію в найдрібніших подробицях, деякі продукти на зображеннях можуть здаватися більшими або менше їх фактичного розміру; і так як кожен комп'ютерний монітор має різні налаштування і передачу кольору, реальний розмір і колір можуть трохи відрізнятися. Для уточнення цих деталей Ви завжди можете зв'язатися з нашими менеджерами.

Наша мета полягає в наданні Вам якомога більшої кількості інформації та деталей про Вашу потенційну покупку, наскільки це можливо. У відповідності з галузевими стандартами і правилами, ми використовуємо метрики для вимірювання нашої продукції, засновані на нашій специфіці виробництва. Незначні відхилення можуть бути викликані обробкою при виробництві. Похибка в ширині, що допускається при машинному виробництві обручок допускається в межах +/- 0,20 мм. У випадку з виготовленням каблучок вручну, похибка допускається трохи більше.

DDiamond Gallery закуповує діаманти через найбільш шанованих постачальників, які, як і ми, дотримуються забезпечення та дотримання стандартів, встановлених в рамках Кімберлійського процесу. Ми використовуємо в прикрасах діаманти conflict-free. Ви можете дізнатися більше про діаманти сonflict-free перейшовши за посиланням.

Матеріали сайту 

Усі матеріали сайту, в тому числі, але не виключно, логотип Diamond Gallery, загальна конструкція, текст, графіка, фотографії, слогани, інформація, дані, програмне забезпечення, звукові файли, інші файли, підбір і розташування (спільно іменовані «Матеріал на сайті ») є власністю компанії Diamond Gallery або її ліцензіарів або користувачів і захищені правом на фірмовий стиль, авторським правом, патентом №18374, виданим Державною службою інтелектуальної власності України 25 березня 2014 і товарним знаком відповідно до законодавства України.

Diamond Gallery робить власні моделі каблучок, сережок, браслетів, кулонів та іншої ювелірної продукції. Всі банери і слогани на нашому сайті, які є інтелектуальною власністю Diamond Gallery і її постачальників і ліцензіарів, і не можуть бути скопійовані, імітовані або застосовані, повністю або частково, без попереднього письмового дозволу Diamond Gallery або відповідного власника торгової марки. Забороняється використовувати метатеги або будь-який інший «прихований текст», що використовує "Diamond Gallery" або будь-яке інше ім'я пов'язане з нами, товарний знак або продукт чи послуги без нашого попереднього письмового дозволу. 

Використання сайту 

Ви можете скористатися субліцензією на нашу ліцензію до доступу та використання нашого сайту та електронної версії, а також друку на паперовому носії матеріалів нашого сайту для Вашого інформаційного, некомерційного та особистого використання. Така ліцензія регулюється цією Угодою та не включає:

- будь-які перепродажі або комерційне використання нашого сайту або матеріалів сайту;

- збір і використання будь-яких продуктів, зображень або описів в комерційних цілях; 

- розповсюдження, публічне виконання або публічний показ будь-яких матеріалів сайту;

- зміни чи інші форми будь-яких відтворення і використання нашого Сайту і його матеріалів, або його частин; 

- Використання будь-яких автоматизованих засобів для доступу та моніторингу даних; 

- завантаження (крім кешування сторінок) будь-якої частини нашого сайту, матеріалів сайту чи інформації, що міститься в ньому, за винятком випадків, прямо передбачених на нашому сайті; 

- будь-яке використання нашого сайту або інших наших сайтів, окрім як за прямим призначенням матеріалів сайту. 

Будь-яке використання нашого сайту, без конкретного права на вищезазначене, без попереднього письмового дозволу Diamond Gallery, суворо заборонено і буде означати припинення дії ліцензії, наданою цим документом. Таке несанкціоноване використання може ідентифікуватися як порушення чинного законодавства, в тому числі, і без обмежень, про авторське право і суміжні права. Якщо явно не обумовлено інше, ніщо в цій Угоді не повинно тлумачитися як надання ліцензії на право інтелектуальної власності. 

Покупки на сайті

Користувач здійснює замовлення ювелірних виробів по каталогу сайту www.diamond-gallery.com.ua і відправляє його Diamond Gallery в електронному вигляді, оформляє замовлення по телефону, або робить самостійне оформлення замовлення і оплату. Користувач зобов'язується правильно і повністю вказати контактний телефон, адресу доставки, повідомити час прибуття в офіс в разі самовивозу виробу, а також узгодити з кур'єрською службою Diamond Gallery умови і час доставки.

Користувач має право відмовитися від доставленого замовлення, в цьому випадку він покриває витрати на доставку.

Представник Diamond Gallery повідомляє користувача про отримання замовлення, погоджує комплектність, параметри, вартість і додаткові параметри замовлених товарів, а також комплектує і забезпечує доставку замовлення користувачеві в терміни від 1 до 8 робочих днів, залежно від місцезнаходження користувача. Терміни поставки визначаються індивідуально для кожного замовлення в залежності від наявності необхідного товару на складі Diamond Gallery, умов завантаженості виробництва і місцезнаходження користувача.

Diamond Gallery зобов'язується доставити ювелірні вироби згідно з отриманим замовленням, у кількості, параметрах, цінах і термінах, погодженими представником Diamond Gallery з користувачем.

Надання інформації про замовлення, стадії його виконання, вартості і т.д. допускається виключно замовнику по телефону або електронною поштою особисто.

Не дивлячись на те, що відповідно до законодавства України ювелірні вироби не підлягають поверненню та обміну (Постанова КМУ №172 від 19.03.1994), наш магазин дотримується принципу лояльності та доброзичливості по відношенню до клієнта. Тому у нашого покупця завжди є можливість повернення або обміну ювелірного виробу, який не підійшов.

Якщо протягом 30 днів з дня покупки Ви вирішили, що виріб Вам не підходить, то Ви маєте можливість повернути виріб в інтернет-магазин Diamond Gallery для обміну або повернення.

Повернення або обмін можливий, тільки за умови відсутності пошкоджень, подряпин, потертостей!

У разі повернення або обміну, проводиться експертиза справжності виробу. Витрати по експертизі виробу при поверненні несе покупець.

Матеріали 

Ви визнаєте і погоджуєтеся, що будь-які матеріали, питання, коментарі, пропозиції, ідеї, плани, замітки, малюнки, оригінальні і творчі матеріали або інша інформація, з сайту Diamond Gallery і з інших наших продуктів в Social Media, які надаються Вам Diamond Gallery НЕ є конфіденційними, але виступають власністю Diamond Gallery. Diamond Gallery буде володіти винятковими правами, у тому числі на інтелектуальну власність, і матиме право на необмежене використання і розповсюдження цих матеріалів у будь-яких цілях. Ви надаєте Diamond Gallery і його філіям та субліцензіатам право посилатися на ім'я, яке Ви використовуєте при взаємодії із сайтом. Ви гарантуєте, що: 

- ви володієте всіма правами на контент, який розміщуєте, або що Ви, в іншому випадку, маєте право розмістити такий контент на сайті; 

- контент є точним і не вводить в оману; 

- використання та розміщення контенту надісланого Вами не буде завдавати шкоди будь-якій особі або організації.

Відгуки про товар та контент для користувача

Наш сайт включає в себе функцію огляду відгуків про товар і включає в себе контент користувача і сервіси, за допомогою яких Ви і треті особи можете (можуть) створювати, розміщувати, і зберігати вміст, повідомлення, матеріали або іншу інформацію нашого Сайту («Інтерактивні Області »). Ви несете повну відповідальність за використання таких інтерактивних розділів. Ви погоджуєтесь не розміщувати, не завантажувати, не передавати, не поширювати, не зберігати, не створювати і не публікувати через наш сайт наступне:  

- Будь-яке повідомлення, дані, інформацію, текст, музику, звуки, фото, відео, графіку, коди або інші матеріали (« контент для користувача»), які є незаконними, образливими, порнографічними, непристойними, загрозливими, такими, що порушують конфіденційність, шахрайськими і ін .; 

- контент користувача, який може порушувати будь-який патент, торгову марку, комерційну таємницю, авторські права або інтелектуальну власність будь-якої особи. Розміщуючи будь-який контент для користувача, Ви заявляєте та гарантуєте, що у Вас є законне право поширювати й відтворювати такий контент для користувача; 

- контент для користувача, який використовує фізична або юридична особа, що надає неправдиві відомості про Ваш зв'язок з якою-небудь фізичною або юридичною особою; 

- несанкціоновані акції, політичну агітацію, рекламу та клопотання; 

- конфіденціальну інформацію будь-якої третьої особи, в тому числі, без обмеження, адреси, номери телефонів, адреси електронної пошти і номери кредитних карт; 

- віруси, пошкоджені дані та інші шкідливі, руйнівні і деструктивні файли;  

- контент користувача, який, на думку Diamond Gallery, є небажаним або який обмежує або завдає шкоди третім особам, в процесі використання інтерактивних розділів нашого сайту. 

Diamond Gallery не відповідає та не бере на себе жодної відповідальності за будь-які користувацькі публікації, збережені і завантажувані Вами або будь-якою третьою стороною, або за будь-які збитки чи шкоду пов'язані з ними. Diamond Gallery також не несе відповідальності за будь-які помилки, наклеп, упущення, брехню, непристойність, посилання на порнографію, які можуть бути розміщені у вигляді пошукового спаму.

У випадку, якщо ви розмістите контент для користувача на нашому сайті, Ви надаєте Diamond Gallery безоплатне, безстрокове, безвідзивне і повністю передане право на використання, відтворення, зміну, адаптацію, публікацію, переклад, створення похідних робіт, розповсюдження, і показ такого контенту для користувача у всьому світі в будь-яких засобах масової інформації. Ви надаєте Diamond Gallery і його філіям та субліцензіатам право використовувати ім'я, на яке вказує такий зміст. 

Ви гарантуєте, що: 

- ви є власником і контролюєте всі права на контент користувача, який Ви розміщуєте;

- вміст контенту не вводить в оману; 

- використання та розміщення контенту користувача не порушує цю Угоду, не порушуватиме ніяких прав і не завдасть шкоди будь-якій фізичній або юридичній особі.

Відмова від відповідальності 

Всі послуги та матеріали цього сайту надаються в чистому вигляді, тобто «як є», без гарантій. Diamond Gallery не несе відповідальності за повноту і точність використаних на сайті матеріалів, програм і послуг, які надаються на цьому сайті, залишаючи за собою повне і виняткове право вносити, виправляти і замінювати матеріали та послуги на Сайті, а також коригувати ціни на зазначені в них продукти. У випадку, якщо якась інформація на Сайті стає неактуальною або застарілою, Diamond Gallery не зобов'язана вносити коригування та оновлення. Компанія Diamond Gallery ні за яких обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись збитком від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), причиною якого стало використання, неможливість використання або результатів використання цього сайту.

Ви погоджуєтеся з тим, що Diamond Gallery може змінити свою Угоду і свою Політику конфіденційності на сайті в будь-який час. 

Diamond Gallery залишає за собою право без попереднього повідомлення та на власний розсуд, відмовитися від спілкування з Вами без пояснення причин, блокувати або запобігати Ваш можливий доступ до Сайту. Відповідно до Закону України «Про інформацію» № 2657-XII від 2 жовтня 1992 року, Diamond Gallery може повідомити про такі причини у відповідь на офіційне звернення протягом 30 днів.

У випадку, якщо будь-яке з положень цієї Угоди буде визнано незаконним, недійсним або за будь-якої причини нездійсненним, то таке положення буде вважатися відокремленим від цієї Угоди, але це не буде зачіпати законність і силу інших положень.

Питання та контактна інформація

Політика Конфіденційності є невід'ємною частиною даної угоди. Ознайомитися з нею Ви зможете, перейшовши за посиланням. Ви отримаєте інформацію про те, як Diamond Gallery збирає, використовує і в яких випадках розкриває особисту інформацію про своїх клієнтів.

Приймаючи дану угоду, Ви підтверджуєте свою згоду з нашою Політикою конфіденційності.

У випадку, якщо Ви не згодні з умовами угоди, не користуйтеся цим сайтом.

Про діаманти

Колір діаманта

Колір діаманта
Найбільш важлива з характеристик, яка впливає на його зовнішній вигляд...

Детальніше >
Якість діаманта

Якість діаманта
Прочитайте про включення в діамантах та його якість, характеристики, які впливають на його вартість...

Детальніше >
Вага бриллианта

Вага діаманта
Вимірюється в каратах, невелика одиниця виміру, яка відповідає 0,2 гр...

Детальніше >
Якість огранювання

Якість огранювання
Якість огранювання - одна з найголовніших характеристик діаманта

Детальніше >
Сертифікати

Сертифікати
Наша фірма може використовувати діаманти з сертифікатами GIA, HRD та IGI...

Детальніше >
Форма огранювання

Форма огранювання
Від форми діаманта залежать його унікальні властивості...

Детальніше >
Каталог діамантів
Ексклюзивні пропозиції
Наші новини
Наш facebook. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery Наш instagram. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery Наш pinterest. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery Наш twitter. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery
Переваги Diamond Gallery
Переваги Diamond Gallery
GIA - геммологический институт Америки. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryHRD - высший совет по бриллиантам. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryIGI - международный геммологический институт. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryHeraeus Edelmetalle - ведущий поставщик драгоценных металлов. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryMasterCardVisa
Меню
Енциклопедія Оплата і доставка Програма лояльності Увійти / Зареєструватися Кошик (0)
{* *} Наш вайбер. Our Viber Наш телеграм. Our Telegram
Онлайн консультант

Для отримання консультації online користуйтеся нашими месенджерами (viber, telegram, messenger), для цього просто клікніть на кнопку вашого месенджера в правому нижньому куті сайту.