Diamond image

Ми впевнені, Ви в курсі ситуації, що склалася у зв'язку з поширенням вірусу COVID-19. Diamond Gallery також уважно стежить за тим, що відбувається і ми вжили всіх необхідних заходів, щоб забезпечити безпеку своїх співробітників і безперебійну роботу нашого сервісу.

За останній час ми перебудували багато процесів і перевели частину співробітників на віддалену роботу.

Ми зробили все, щоб цей вимушений захід обережності ніяк не позначився на якості комунікації з вами. Ви до сих пір можете звертатися до sales-менеджерів з будь-якими питаннями.

В разі необхідності подивитися вироби в шоурум, Ви можете попередньо узгодити час вашого візиту з черговим менеджером для того, щоб обмежити кількість відвідувачів.

Головна ЕнциклопедіяSSEF: Schweizerische Stiftung für Edelstein-Forschung

SSEF: Schweizerische Stiftung für Edelstein-Forschung

Швейцарський гемологічний інститут, є підрозділом Швейцарського Фонду по дослідженню дорогоцінних каменів (SSEF: Schweizerische Stiftung für Edelstein-Forschung). Він був заснований торговими організаціями в 1974 році.

Цей фонд працює під егідою Федерального Департаменту внутрішніх справ Швейцарії.

Функцією лабораторії SSEF є аналіз дорогоцінних каменів і видача протоколів випробувань для кольорових каменів і перлів.

У 1978 році лабораторія SSEF була визнана Всесвітньою ювелірною конфедерацією. Вона також є членом Міжнародної асоціації кольорових дорогоцінних каменів - ICA.

SSEF контролюється радою з семи членів правління і керівником лабораторії.

Всі гемологи, які працюють в лабораторії, мають науковий ступінь і спеціальну гемологічну освіту, володіють величезним досвідом і високим рівнем знань.

Лабораторія оснащена найсучаснішим аналітичним обладнанням. Це гарантує, що справжність дорогоцінного каміння, походження та відомості про можливу обробку можна перевірити із застосуванням наукових методів аналізу.

Лабораторія пропонує свої послуги як приватним клієнтам, так і корпоративним. Так як результати аналізів лабораторії є надійними, а експерти незалежними вона отримала міжнародне визнання.

Результатами незалежних консультацій експертів в галузі аналізу дорогоцінних каменів Швейцарського гемологічного інституту SSEF користується широке коло представників ювелірної галузі. Серед них дилери, ювеліри, ритейлери, аукціонні будинки та приватні клієнти з багатьох країн світу.

Лабораторія SSEF досліджує незакріплені у виріб камені і камені в ювелірних прикрасах. Протоколи випробувань записуються англійською, французькою або німецькою мовами.

Детальніше про SSEF: http://www.ssef.ch/  

Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery. SSEF Gemstone Report Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery. SSEF Gemstone Report

Про діаманти

Колір діаманта

Колір діаманта
Найбільш важлива з характеристик, яка впливає на його зовнішній вигляд...

Детальніше >
Якість діаманта

Якість діаманта
Прочитайте про включення в діамантах та його якість, характеристики, які впливають на його вартість...

Детальніше >
Вага бриллианта

Вага діаманта
Вимірюється в каратах, невелика одиниця виміру, яка відповідає 0,2 гр...

Детальніше >
Якість огранювання

Якість огранювання
Якість огранювання - одна з найголовніших характеристик діаманта

Детальніше >
Сертифікати

Сертифікати
Наша фірма може використовувати діаманти з сертифікатами GIA, HRD та IGI...

Детальніше >
Форма огранювання

Форма огранювання
Від форми діаманта залежать його унікальні властивості...

Детальніше >
Каталог діамантів
Ексклюзивні пропозиції
Наші новини
Наш facebook. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery Наш instagram. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery Наш pinterest. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery Наш twitter. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery
Переваги Diamond Gallery
Переваги Diamond Gallery
GIA - геммологический институт Америки. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryHRD - высший совет по бриллиантам. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryIGI - международный геммологический институт. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryHeraeus Edelmetalle - ведущий поставщик драгоценных металлов. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryMasterCardVisa
Меню
Енциклопедія Оплата і доставка Програма лояльності Увійти / Зареєструватися Кошик (0)
{* *} Наш вайбер. Our Viber Наш телеграм. Our Telegram
Замовлення по фото. Order by photo
Замовлення по фото
Відправити
Онлайн консультант

Для отримання консультації online користуйтеся нашими месенджерами (viber, telegram, messenger), для цього просто клікніть на кнопку вашого месенджера в правому нижньому куті сайту.