Diamond image

Ми впевнені, Ви в курсі ситуації, що склалася у зв'язку з поширенням вірусу COVID-19. Diamond Gallery також уважно стежить за тим, що відбувається і ми вжили всіх необхідних заходів, щоб забезпечити безпеку своїх співробітників і безперебійну роботу нашого сервісу.

За останній час ми перебудували багато процесів і перевели частину співробітників на віддалену роботу.

Ми зробили все, щоб цей вимушений захід обережності ніяк не позначився на якості комунікації з вами. Ви до сих пір можете звертатися до sales-менеджерів з будь-якими питаннями.

В разі необхідності подивитися вироби в шоурум, Ви можете попередньо узгодити час вашого візиту з черговим менеджером для того, щоб обмежити кількість відвідувачів.

Безпека

Справжність

Тільки фахівці і експерти можуть відрізнити справжній діамант від підробки. Виключно експерти можуть оцінити і правильно визначити характеристики діаманта, які значно впливають на його вартість. Це можливо тільки в гемологічних лаборатаріях. Наша компанія гарантує клієнтам придбання справжніх діамантів. Так, наприклад всі діаманти, що знаходяться в нашому каталозі пройшли таку оцінку, що підтверджується сертіфікатами GIA, HRD, IGI.

 

Персональна інформація

Наша компанія ставиться з повагою до права своїх відвідувачів і клієнтів на конфіденційність. Персональні дані передаються і зберігаються лише за умови зазначення їх Вами та згоді на їх обробку, наприклад, при оформленні замовлення, анкетуванні, і т. д. Для безпечної передачі, подальшої обробки та зберігання даних застосовується ряд технічних засобів і організаційних процедур, наприклад кодування і шифрування даних з використанням SSL протоколу.

Наша компанія нікому не передає і не розголошує персональну інформацію про відвідувачів нашого сайту і інформацію про своїх клієнтів. Всю отриману інформацію ми використовуємо виключно для того, щоб зробити наш сервіс максимально зручним і корисним.

Доставка по Києву

Доставка по місту Київ здійснюється службами доставки “УкрСпецСв'язок” і “Міст експрес”.

Доставка в регіони

Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery. Нова Пошта

З метою зручності та комфорту наших клієнтів ми використовуємо спеціалізовану доставку компаній «Автолюкс» і «Нова Пошта» для особливо цінних вантажів. Всі наші ювелірні вироби упаковані спеціальним чином для запобігання несанкціонованого відкриття упаковки.

 

Про діаманти

Колір діаманта

Колір діаманта
Найбільш важлива з характеристик, яка впливає на його зовнішній вигляд...

Детальніше >
Якість діаманта

Якість діаманта
Прочитайте про включення в діамантах та його якість, характеристики, які впливають на його вартість...

Детальніше >
Вага бриллианта

Вага діаманта
Вимірюється в каратах, невелика одиниця виміру, яка відповідає 0,2 гр...

Детальніше >
Якість огранювання

Якість огранювання
Якість огранювання - одна з найголовніших характеристик діаманта

Детальніше >
Сертифікати

Сертифікати
Наша фірма може використовувати діаманти з сертифікатами GIA, HRD та IGI...

Детальніше >
Форма огранювання

Форма огранювання
Від форми діаманта залежать його унікальні властивості...

Детальніше >
Каталог діамантів
Ексклюзивні пропозиції
Наші новини
Наш facebook. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery Наш instagram. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery Наш pinterest. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery Наш twitter. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery
Переваги Diamond Gallery
Переваги Diamond Gallery
GIA - геммологический институт Америки. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryHRD - высший совет по бриллиантам. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryIGI - международный геммологический институт. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryHeraeus Edelmetalle - ведущий поставщик драгоценных металлов. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryMasterCardVisa
Меню
Енциклопедія Оплата і доставка Програма лояльності Увійти / Зареєструватися Кошик (0)
{* *} Наш вайбер. Our Viber Наш телеграм. Our Telegram
Онлайн консультант

Для отримання консультації online користуйтеся нашими месенджерами (viber, telegram, messenger), для цього просто клікніть на кнопку вашого месенджера в правому нижньому куті сайту.