Diamond image

Ми впевнені, Ви в курсі ситуації, що склалася у зв'язку з поширенням вірусу COVID-19. Diamond Gallery також уважно стежить за тим, що відбувається і ми вжили всіх необхідних заходів, щоб забезпечити безпеку своїх співробітників і безперебійну роботу нашого сервісу.

За останній час ми перебудували багато процесів і перевели частину співробітників на віддалену роботу.

Ми зробили все, щоб цей вимушений захід обережності ніяк не позначився на якості комунікації з вами. Ви до сих пір можете звертатися до sales-менеджерів з будь-якими питаннями.

В разі необхідності подивитися вироби в шоурум, Ви можете попередньо узгодити час вашого візиту з черговим менеджером для того, щоб обмежити кількість відвідувачів.

Головна ЕнциклопедіяАфриканські алмази

Африканські алмази

Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery. Африканські алмазиУ третій чверті ХIХ століття відбулася одна з найбільш вражаючих подій «алмазної історії» - відкриття величезних алмазних родовищ в Південній Африці, величезних алмазних родовищ, що дають зараз головну масу всієї видобутої сировини. Про відкриття алмазних родовищ в Африці розповідають багато легенд. Згідно з однією з них у 1867 році Джон О'Реллі торговець і мисливець - зупинився ночувати на фермі голландця Ван-Нікерка, що стояла на річці Вааль.

Тут його увагу привернув камінь, яким грали діти. «Здається, чи це алмаз», - сказав О'Реллі. Нікерк розсміявся: «Можете взяти його собі, це напевно не алмаз, таких кругляків тут безліч». О'Реллі взяв камінь, щоб дізнатися чи алмаз це, і якщо камінь виявиться алмазом, то він поділиться з фермером його вартістю. У Кейптауні підтвердили, що це дійсно алмаз, і він продав його за 3000 доларів. Треба сказати до честі О'Реллі, що він сумлінно поділився баришом з Нікерком.

Знахідка О'Реллі отримала широку популярність, і вже в 1869 році в районі ферми Нікерка на річку Вааль став стікатися народ. Ферму Нікерка практично розтягнули по шматочках, перекопали всі околиці. Кажуть, що сам Нікерк купив у чаклуна-кафра, який жив неподалік великий алмаз, віддавши за нього більше 500 овець, коней і майже все своє майно. Цей алмаз, що став потім відомим під назвою «Зірка Південної Африки», вагою 83 карата він зміг продати за 56 тисяч доларів.

Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery. Африканські алмазиМісто Кімберлі шахта-кар'єр "Велика Діра"

Спочатку в Південній Африці розроблялися тільки розсипи по річках. Перше корінне алмазне родовище в Південній Африці було відкрито ще в період «алмазної лихоманки». Тоді припускали, що це великий розсип. Навколо нього виник спочатку тимчасові наметове і барачне селища, що перетворилися потім у велике місто Кімберлі, заселене гірниками, любителями легкої наживи, скупниками алмазів, власниками кубел і гранувальниками. Уже в ці перші роки було з'ясовано, що алмаз належить до особливої гірській породи, яку назвали кімберлітом.

Вона, як виявилося, являє собою трубчасте тіло, відносно невелике за діаметром, але що сягає на великі глибини. На ім'я цього першого родовища всі подібні родовища стали називати кімберлітовими, або алмазоносними, трубками. На фотографіях, зроблених в перші роки експлуатації, показаний величезний глибокий кар'єр, майже закритий зверху павутиною канатів, за допомогою яких витягували наверх добуту породу і піднімали гірників. Зараз трубка Кімберлі вже відпрацьована більш ніж на кілометр в глибину.

Відкриття величезних алмазних родовищ у Південній Африці було тільки початком виявлення алмазних багатств Африканського континенту. У 1903 році були відкриті алмазні розсипи у Південній Родезії. В Анголі значні розсипні родовища алмазів були виявлені в 1907 році. У Намібії алмаз був знайдений у 1904 році. Примітно, що перші алмази в Намібії були підібрані одним з місцевих жителів, які працювали раніше в Південній Африці, в кюветі залізничного насипу. Виявилося, що для будівництва залізничного насипу використовувалися піски алмазоносного розсипу. Незрозуміло, як алмаз не помітили в цих пісках німецькі геологи, які неодноразово їх вивчали. У 1913 році алмаз був відкритий на території Танганьїки, Ліберії і в найбільшому родовищі світу - розсипах Бельгійського Конго (зараз Республіка Заїр). Відкриття розсипів йшло і пізніше: в 1931 році алмази були виявлені в Сьєрра-Леоне і у Конго (Браззавіль).

Куллінан був знайдений в 1905 році в ПАР. Вага каменю становила 621,35 грама, а довжина 10 сантиметрів. З огляду на те, що Південна Африка в той час була колонією Британської імперії, губернатор підніс дорогоцінний камінь у подарунок королю Едуарду VII на день народження

При дослідженні Кулінан виявилося, що він не має монолітної структури, тому алмаз був розділений на 4 великих каменю.

Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery. Африканські алмази Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery. Африканські алмази Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery. Африканські алмази

«Алмаз Куллінан» «Куллінан-I» «Куллінан-II»

З частин алмазу, що залишилися після обробки перших двох діамантів, були ограновані ще два великих каменю: «Куллінан-III», 94,4 карата, і «Куллінан-IV», 63,65 карата, і менш великі діаманти, названі «Малими зірками Африки».

 

Про діаманти

Колір діаманта

Колір діаманта
Найбільш важлива з характеристик, яка впливає на його зовнішній вигляд...

Детальніше >
Якість діаманта

Якість діаманта
Прочитайте про включення в діамантах та його якість, характеристики, які впливають на його вартість...

Детальніше >
Вага бриллианта

Вага діаманта
Вимірюється в каратах, невелика одиниця виміру, яка відповідає 0,2 гр...

Детальніше >
Якість огранювання

Якість огранювання
Якість огранювання - одна з найголовніших характеристик діаманта

Детальніше >
Сертифікати

Сертифікати
Наша фірма може використовувати діаманти з сертифікатами GIA, HRD та IGI...

Детальніше >
Форма огранювання

Форма огранювання
Від форми діаманта залежать його унікальні властивості...

Детальніше >
Каталог діамантів
Ексклюзивні пропозиції
Наші новини
Наш facebook. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery Наш instagram. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery Наш pinterest. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery Наш twitter. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery
Переваги Diamond Gallery
Переваги Diamond Gallery
GIA - геммологический институт Америки. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryHRD - высший совет по бриллиантам. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryIGI - международный геммологический институт. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryHeraeus Edelmetalle - ведущий поставщик драгоценных металлов. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryMasterCardVisa
Меню
Енциклопедія Оплата і доставка Програма лояльності Увійти / Зареєструватися Кошик (0)
{* *} Наш вайбер. Our Viber Наш телеграм. Our Telegram
Онлайн консультант

Для отримання консультації online користуйтеся нашими месенджерами (viber, telegram, messenger), для цього просто клікніть на кнопку вашого месенджера в правому нижньому куті сайту.