Diamond image

Ми впевнені, Ви в курсі ситуації, що склалася у зв'язку з поширенням вірусу COVID-19. Diamond Gallery також уважно стежить за тим, що відбувається і ми вжили всіх необхідних заходів, щоб забезпечити безпеку своїх співробітників і безперебійну роботу нашого сервісу.

За останній час ми перебудували багато процесів і перевели частину співробітників на віддалену роботу.

Ми зробили все, щоб цей вимушений захід обережності ніяк не позначився на якості комунікації з вами. Ви до сих пір можете звертатися до sales-менеджерів з будь-якими питаннями.

В разі необхідності подивитися вироби в шоурум, Ви можете попередньо узгодити час вашого візиту з черговим менеджером для того, щоб обмежити кількість відвідувачів.

Головна ЕнциклопедіяHoge Raad voor Diamant HRD

Hoge Raad voor Diamant HRD

Hoge Raad voor Diamant (HRD), перекладається як "Вища Рада по діамантам", яка була створена в Антверпені в 1973 році як європейський аналог американської GIA. Представляючи глобальний ринок торгівлі алмазами, за підтримки уряду і європейських алмазних трейдерів, HRD контролює якість більше половини діамантів імпортованих та експортованих в світі.

HRD знаходиться на найбільш передових позиціях в наукових дослідженнях та освіті в алмазній промисловості. На підставі міжнародних та загальновизнаних стандартів, сертифікат HRD на діамант високо цінується серед ювелірів і споживачів.

Алмазна лабораторія стала першим дослідним центром, який отримав акредитацію Міжнародної організації зі стандартизації (ISO), який в даний час діє відповідно до строгих стандартів NBN EN / ISO 17025.

HRD Antwerp має власний дослідницький підрозділ, що спеціалізуються на ідентифікації природних діамантів. Крім цього, лабораторія розробляє сучасне обладнання для всебічного вимірювання діамантів. HRD Antwerp є однією з небагатьох компаній, яка використовує найсучасніші технології та наукові методи.

Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery. Сертифікат HRD

Лабораторія видає сертифікати на діаманти та довідки про ювелірні вироби. Сертифікат на діаманти є найбільш всебічним і захищеним від підробок сертифікатом з усіх тих, що сьогодні видаються. Він містить докладний опис 4C (чотирьох основних характеристик каменю, включаючи гранування, колір, вагу і чистоту) і за замовленням може бути забезпечений лазерним написом.

Довідка HRD Antwerp про ювелірні вироби містить точну вказівку ваги ювелірного виробу і опис дорогоцінних металів, які були використані при виготовленні. Вказується також число діамантів в коштовності, їх форма, каратність, колір і чистота. Кожна довідка забезпечена високоякісною кольоровою фотографією ювелірного виробу.

Ексклюзивні елементи безпеки, включені в новий сертифікат, є унікальними у своєму роді: це і лінійна структура, водяні знаки, рельєфний логотип, флуоресцентне маркування і мікротекст. Деякі з них видно лише за допомогою лупи або під ультрафіолетовими променями. 

 

Про діаманти

Колір діаманта

Колір діаманта
Найбільш важлива з характеристик, яка впливає на його зовнішній вигляд...

Детальніше >
Якість діаманта

Якість діаманта
Прочитайте про включення в діамантах та його якість, характеристики, які впливають на його вартість...

Детальніше >
Вага бриллианта

Вага діаманта
Вимірюється в каратах, невелика одиниця виміру, яка відповідає 0,2 гр...

Детальніше >
Якість огранювання

Якість огранювання
Якість огранювання - одна з найголовніших характеристик діаманта

Детальніше >
Сертифікати

Сертифікати
Наша фірма може використовувати діаманти з сертифікатами GIA, HRD та IGI...

Детальніше >
Форма огранювання

Форма огранювання
Від форми діаманта залежать його унікальні властивості...

Детальніше >
Каталог діамантів
Ексклюзивні пропозиції
Наші новини
Наш facebook. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery Наш instagram. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery Наш pinterest. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery Наш twitter. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery
Переваги Diamond Gallery
Переваги Diamond Gallery
GIA - геммологический институт Америки. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryHRD - высший совет по бриллиантам. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryIGI - международный геммологический институт. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryHeraeus Edelmetalle - ведущий поставщик драгоценных металлов. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryMasterCardVisa
Меню
Енциклопедія Оплата і доставка Програма лояльності Увійти / Зареєструватися Кошик (0)
{* *} Наш вайбер. Our Viber Наш телеграм. Our Telegram
Онлайн консультант

Для отримання консультації online користуйтеся нашими месенджерами (viber, telegram, messenger), для цього просто клікніть на кнопку вашого месенджера в правому нижньому куті сайту.