Diamond image

Ми впевнені, Ви в курсі ситуації, що склалася у зв'язку з поширенням вірусу COVID-19. Diamond Gallery також уважно стежить за тим, що відбувається і ми вжили всіх необхідних заходів, щоб забезпечити безпеку своїх співробітників і безперебійну роботу нашого сервісу.

За дні, що пройшли, ми перебудували багато процесів і перевели front office на віддалену роботу.

Ми зробили все, щоб цей вимушений захід обережності ніяк не позначився на якості комунікації з вами. Ви до сих пір можете звертатися до sales-менеджерів з будь-якими питаннями.

В разі необхідності подивитися вироби в шоурум, Ви можете попередньо узгодити час вашого візиту з черговим менеджером.

Главная ЭнциклопедияHoge Raad voor Diamant HRD

Hoge Raad voor Diamant HRD

Hoge Raad voor Diamant (HRD), перекладається як "Вища Рада по діамантам", яка була створена в Антверпені в 1973 році як європейський аналог американської GIA. Представляючи глобальний ринок торгівлі алмазами, за підтримки уряду і європейських алмазних трейдерів, HRD контролює якість більше половини діамантів імпортованих та експортованих в світі.

HRD знаходиться на найбільш передових позиціях в наукових дослідженнях та освіті в алмазній промисловості. На підставі міжнародних та загальновизнаних стандартів, сертифікат HRD на діамант високо цінується серед ювелірів і споживачів.

Алмазна лабораторія стала першим дослідним центром, який отримав акредитацію Міжнародної організації зі стандартизації (ISO), який в даний час діє відповідно до строгих стандартів NBN EN / ISO 17025.

HRD Antwerp має власний дослідницький підрозділ, що спеціалізуються на ідентифікації природних діамантів. Крім цього, лабораторія розробляє сучасне обладнання для всебічного вимірювання діамантів. HRD Antwerp є однією з небагатьох компаній, яка використовує найсучасніші технології та наукові методи.

Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery. Сертифікат HRD

Лабораторія видає сертифікати на діаманти та довідки про ювелірні вироби. Сертифікат на діаманти є найбільш всебічним і захищеним від підробок сертифікатом з усіх тих, що сьогодні видаються. Він містить докладний опис 4C (чотирьох основних характеристик каменю, включаючи гранування, колір, вагу і чистоту) і за замовленням може бути забезпечений лазерним написом.

Довідка HRD Antwerp про ювелірні вироби містить точну вказівку ваги ювелірного виробу і опис дорогоцінних металів, які були використані при виготовленні. Вказується також число діамантів в коштовності, їх форма, каратність, колір і чистота. Кожна довідка забезпечена високоякісною кольоровою фотографією ювелірного виробу.

Ексклюзивні елементи безпеки, включені в новий сертифікат, є унікальними у своєму роді: це і лінійна структура, водяні знаки, рельєфний логотип, флуоресцентне маркування і мікротекст. Деякі з них видно лише за допомогою лупи або під ультрафіолетовими променями. 

 

Про діаманти

Колір діаманта

Колір діаманта
Найбільш важлива з характеристик, яка впливає на його зовнішній вигляд...

Детальніше >
Чистота діаманта

Чистота діаманта
Прочитайте про включення в діамантах та його чистоту, характеристики, які впливають на його вартість...

Детальніше >
Вага бриллианта

Вага діаманта
Вимірюється в каратах, невелика одиниця виміру, яка відповідає 0,2 гр...

Детальніше >
Якість огранювання

Якість огранювання
Якість огранювання - одна з найголовніших характеристик діаманта

Детальніше >
Сертифікати

Сертифікати
Наша фірма може використовувати діаманти з сертифікатами GIA, HRD та IGI...

Детальніше >
Форма огранювання

Форма огранювання
Від форми діаманта залежать його унікальні властивості...

Детальніше >
Каталог діамантів
Ексклюзивні пропозиції
Наші новини
Наш facebook. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery Наш instagram. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery Наш pinterest. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery Наш twitter. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery
Переваги Diamond Gallery
Переваги Diamond Gallery
GIA - геммологический институт Америки. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryHRD - высший совет по бриллиантам. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryIGI - международный геммологический институт. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryHeraeus Edelmetalle - ведущий поставщик драгоценных металлов. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryMasterCardVisa
Меню
Діаманти Каталог діамантів Енциклопедія Оплата і доставка Програма лояльності Увійти / Зареєструватися Кошик (0)
Наш вайбер. Our Viber