X
Святкові знижки
Главная ЭнциклопедияПереваги Diamond Gallery

Переваги Diamond Gallery

Ювелірна фірма «Лісталь» працює на ринку з 2008 року і спеціалізується на виготовленні та продажі ювелірних прикрас.

ЯКІСТЬ, ГІДНА ВАШИХ ОЧІКУВАНЬ

Напевно, зараз саме час написати, що ми найкраща ювелірна фірма, наші вироби найкращі, красиві і т. Д. Ще можна перерахувати п'ять (десять, двадцять) наших переваг. Вказати, чому саме МИ, і чим ми унікальні. Але ж, правда, що такі тексти дуже шаблонні і дуже схожі на презентаційні описи багатьох інших компаній. Тому ми залишаємо можливість ВАМ самостійно сформувати свою думку про нас, переглянувши розділи нашого сайту.

Ми є далеко не найбільшою ювелірною фірмою в світі. Саме тому ми намагаємося кожен день все більше і більше. Ми просто не можемо допустити низької якості прикрас. Або високих цін. Або тривалих термінів виконання замовлень. Або нетворчих і некреативних дизайнерів. Або неввічливих і байдужих менеджерів. Або чогось меншого від Ваших очікувань.

Тому прикраси, які ми робимо, будуть завжди радувати вас. Тому що ми не ставимося до наших замовників як до чогось належного.

ВИРОБНИЧИЙ ПРОЦЕС

Кожен виріб у нас проходить всі стадії виробничого процесу: від створення ескізу прикраси до його виготовлення і подальшого контролю якості. Класичні і сучасні стилі, вишуканість і елегантність, чудова якість - ось що відрізняє наші прикраси від інших.

Наші дизайнери за допомогою програм тривимірного моделювання постійно розробляють нові сучасні моделі прикрас, які відповідають останнім трендам ювелірної моди.

Наша компанія використовує банківське золото "Degussa" і "Argor Heraeus" для виготовлення виробів із золота 585-ї та 750-ї проби.

Всі наші прикраси виробляються на високотехнологічному обладнанні, що дає можливість забезпечувати повний цикл виробництва.

Від початку процесу виготовлення виробу і до кінцевого результату, Diamond Gallery уважно стежить за якістю і оперативністю виконання роботи.

ПРОГРАМА ЛОЯЛЬНОСТІ

Ми постійно прагнемо радувати наших покупців новими акціями та знижками на ювелірні прикраси. Наші фахівці завжди підкажуть і допоможуть підібрати саме той ювелірний виріб, який підійде саме Вам. Прикраси, які ми робимо, будуть завжди радувати Вас, так як ми не ставимося до своїх замовників, як до чогось належного. 

ДОСТУПНіСТЬ

Оскільки наша націнка на реалізацію ювелірних виробів мінімальна, ми можемо запропонувати Вам прикраси по дійсно низьким цінам, які Ви не знайдете в звичайних ювелірних магазинах. 

ПОВЕРНЕННЯ ТА ОБМІН

Не дивлячись на те, що відповідно до законодавства України ювелірні вироби не підлягають поверненню та обміну, наш магазин дотримується принципу лояльності і доброзичливості по відношенню до клієнта. Тому у нашого покупця завжди є можливість повернення або обміну ювелірного виробу.

Якщо протягом 30 днів з дня покупки Ви вирішили, що виріб Вам не підходить, то Ви маєте можливість повернути виріб в інтернет-магазин diamond-gallery.com.ua для обміну або повернення за умови відсутності пошкоджень виробу.

СЕРТИФІКОВАНІ ДІАМАНТИ

Як і на будь-яких інших ринках, на ринку діамантів також існує необхідність підтверджувати характеристики і якість товарів, що реалізуються. Однак, як відомо, діаманти специфічний товар і, єдина властивість, яка цікавить потенційних покупців - це справжність дорогоцінного каменю. І це цілком логічно, покупець повинен бути впевнений в тому, що пропонований йому діамант справжній і повністю відповідає заявленим характеристикам. До всіх наших виробів додається бірка, де вказані номер свідоцтва та ліцензії наших гемологів, характеристики діаманта та інша докладна інформація про використання виробу. При бажанні, ми можемо встановити в виріб саме той діамант, який сподобався Вам. Більш детально Ви зможете ознайомитися з цією інформацією перейшовши в розділ Сертифіковані діаманти.

CONFLICT-FREE 

Diamond Gallery закуповує діаманти у найбільш шанованих постачальників, які, як і ми, дотримуються забезпечення і дотримання стандартів, встановлених в рамках Кімберлійського процесу. Ми використовуємо в прикрасах діаманти conflict-free. Ви можете дізнатися більше про діаманти сonflict-free перейшовши за посиланням.

РЕЄСТРАЦІЙНА ІНФОРМАЦІЯ

Як компанія-виробник, ми отримали всі необхідні документи в процесі реєстрації. Ми володіємо всіма правами на виробництво і реалізацію ювелірних прикрас на підставі свідоцтва про реєстрацію No625307 від 02.04.2010 Державної Пробірною Палати при Міністерстві Фінансів України та Свідоцтва No359710 від 18.12.2012 Державної Податкової Служби України. Всі наші вироби відповідають вимогам ДСТУ 3527-97. На всі вироби, які проходять контроль у Державній Пробірною Палаті України при Міністерстві Фінансів України, ставитися клеймо. Дане клеймо підтверджує відповідність всім нормам галузі, оскільки перевірку проходять всі властивості виробу: від складу дорогоцінних металів до перевірки каменів, за характеристиками чистоти і кольору, використаних у виробі.

ДОСТУПНІСТЬ 24/7

Зручність здійснювати покупки не виходячи з дому - ні з чим незрівнянне задоволення! У будь-який час доби, в будь-якій точці країни, Ви завжди можете скористатися послугами сайту Diamond Gallery для придбання потрібного виробу. 

КОНСУЛЬТАЦІЯ

Якщо у вас є які-небудь питання, будь ласка, зв'яжіться з одним з наших менеджерів, зателефонувавши за контактними телефонами +38 (044) 353-65-83 або написавши на пошту info@diamond-gallery.com.ua

 

Про діаманти
Колір діаманта. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery
Колір діаманта
Найбільш важлива з характеристик, котра впливає на його зовнішній вигляд... Детальніше >
Чистота діаманта. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery
Чистота діаманта
Прочитайте про включення в діамантах і його чистоту, характеристики, котрі впливають на його вартість... Детальніше >
Вага діаманта. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery
Вага діаманта
Вимірюється в каратах, невелика одиниця виміру, котра відповідає 0,2 гр... Детальніше >
Якість огранювання. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery
Якість огранювання
Якість огранювання - одна з найбільш головних характеристик діаманта... Детальніше >
Виробничий процес. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery
Виробничий процес
Як виготовляються прикраси, починаючи з ескізів... Детальніше >
Форма огранювання. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery
Форма огранювання
Від форми діаманта залежать його унікальні властивості... Детальніше >
GIA - гемологічний інститут Америки. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery
HRD - вища рада по діамантам. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery
IGI - міжнародний гемологічний інститут. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery
Heraeus Edelmetalle - провідний постачальник дорогоцінних металів. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery
MasterCard
Visa
Меню
Діаманти Каталог діамантів Енциклопедія Оплата і доставка Програма лояльності Увійти / Зареєструватися Кошик (0)
Наш вайбер. Our Viber