Diamond image

Ми впевнені, Ви в курсі ситуації, що склалася у зв'язку з поширенням вірусу COVID-19. Diamond Gallery також уважно стежить за тим, що відбувається і ми вжили всіх необхідних заходів, щоб забезпечити безпеку своїх співробітників і безперебійну роботу нашого сервісу.

За останній час ми перебудували багато процесів і перевели частину співробітників на віддалену роботу.

Ми зробили все, щоб цей вимушений захід обережності ніяк не позначився на якості комунікації з вами. Ви до сих пір можете звертатися до sales-менеджерів з будь-якими питаннями.

В разі необхідності подивитися вироби в шоурум, Ви можете попередньо узгодити час вашого візиту з черговим менеджером для того, щоб обмежити кількість відвідувачів.

Gia і Гост

Діаманти - особливий товар, який потребує підтвердження оригінальності та відповідності заявленим параметрам. Отже, є необхідність у системі оцінювання, на основі якої буде виконуватися сертифікація каменів. Сертифікований товар має перевагу під час продажу, оскільки викликає більше довіри у покупця, оберігаючи його від неякісної продукції.

Порівнювати російську систему Експертної оцінки діамантів ГОСТ та сертифікацію Гемологічного інституту Америки GIA не просто, так як підходи у них абсолютно різні. Умовно кажучи, ці дві системи оцінки в чомусь корелюють між собою, а в чомусь ні. Тобто аналіз проводиться іноді за різними критеріями.

Якщо ГОСТ проводить оцінку кольору діамантів окремо для каменів до 0.29 каратів і тих, що більше 0.30 каратів, надаючи велике значення словесній формі опису, то за системою GIA в діапазоні від D до Z відтінок не має значення, а перевага віддається тону і його насиченості, а група кольору при цьому не залежить від розміру каменю. Для діамантів фантазійних кольорів GIA розробила спеціальну систему оцінки кольорів.

Включення в камінні розцінюються цими двома системами теж по-різному. При оцінці чистоти діаманта за ТУ темні дефекти класифікуються як точки і камінню надають, наприклад, 3 якість, ну а якщо це повноцінне включення - то показник чистоти досягає відмітки 6. У GIA визначальними є не природа або вид включень, а саме їх розмір, положення і рельєф.

Так, наприклад, технічні вимоги ще з часів Радянського Союзу були розроблені не для експертної оцінки, а для орієнтування на виробництво діамантів, що пояснює факт прийнятності деяких параметрів каменів, згідно з якими відбувається відповідність різним групам огранки від А до Б або камені можуть взагалі опинитися поза оцінюванням по ТУ. Перевага GIA полягає в можливості оцінити якість огранювання будь-якого діаманта, використовуючи три основних критерії: полірування, симетрію і пропорції каменю.

Вітчизняна система оцінки діамантів, ТУ, ГОСТ є визнаними класифікатором діамантів тільки лише на території України і багато з методів, якими користуються експерти, застосовуючи їх, вже не настільки ефективні, зручні і загальновизнані на сьогоднішній день.

Сертифікація діамантів згідно стандартам Гемологічного інституту Америки є міжнародним, загальновизнаним і універсальним показником, який є авторитетним і надійним. При покупці діаманта з сертифікатом GIA, HRD і IGI можна бути впевненим у відповідності каменю зазначеним характеристикам. Такий камінь дійсно є надійною інвестицією.

 

 

Про діаманти

Колір діаманта

Колір діаманта
Найбільш важлива з характеристик, яка впливає на його зовнішній вигляд...

Детальніше >
Якість діаманта

Якість діаманта
Прочитайте про включення в діамантах та його якість, характеристики, які впливають на його вартість...

Детальніше >
Вага бриллианта

Вага діаманта
Вимірюється в каратах, невелика одиниця виміру, яка відповідає 0,2 гр...

Детальніше >
Якість огранювання

Якість огранювання
Якість огранювання - одна з найголовніших характеристик діаманта

Детальніше >
Сертифікати

Сертифікати
Наша фірма може використовувати діаманти з сертифікатами GIA, HRD та IGI...

Детальніше >
Форма огранювання

Форма огранювання
Від форми діаманта залежать його унікальні властивості...

Детальніше >
Каталог діамантів
Ексклюзивні пропозиції
Наші новини
Наш facebook. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery Наш instagram. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery Наш pinterest. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery Наш twitter. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery
Переваги Diamond Gallery
Переваги Diamond Gallery
GIA - геммологический институт Америки. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryHRD - высший совет по бриллиантам. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryIGI - международный геммологический институт. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryHeraeus Edelmetalle - ведущий поставщик драгоценных металлов. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryMasterCardVisa
Меню
Енциклопедія Оплата і доставка Програма лояльності Увійти / Зареєструватися Кошик (0)
{* *} Наш вайбер. Our Viber Наш телеграм. Our Telegram
Онлайн консультант

Для отримання консультації online користуйтеся нашими месенджерами (viber, telegram, messenger), для цього просто клікніть на кнопку вашого месенджера в правому нижньому куті сайту.