Diamond image

Ми впевнені, Ви в курсі ситуації, що склалася у зв'язку з поширенням вірусу COVID-19. Diamond Gallery також уважно стежить за тим, що відбувається і ми вжили всіх необхідних заходів, щоб забезпечити безпеку своїх співробітників і безперебійну роботу нашого сервісу.

За останній час ми перебудували багато процесів і перевели частину співробітників на віддалену роботу.

Ми зробили все, щоб цей вимушений захід обережності ніяк не позначився на якості комунікації з вами. Ви до сих пір можете звертатися до sales-менеджерів з будь-якими питаннями.

В разі необхідності подивитися вироби в шоурум, Ви можете попередньо узгодити час вашого візиту з черговим менеджером для того, щоб обмежити кількість відвідувачів.

Головна ЕнциклопедіяБразильські алмази

Бразильські алмази

Знаменитих алмазів і діамантів з Бразилії історична і спеціальна література налічує не менше п'ятнадцяти. Але найбільш достовірні і повні відомості збереглися, щодо шести-семи. Бразилія захопила лідерство на світовому алмазному ринку в першій чверті XVIII століття, після того як XVII століття різко зійшов нанівець видобуток на широко відомих алмазних копальнях Індії. І це лідерство тривало до кінця 60-х років XVIII століття, коли були знайдені алмази в Південній Африці.

Легенда свідчить, що золотошукач Антоніо Родріго Арадо знайшов цікаві камінці на копальні Техуко. Сталося це в 1695 г. Не маючи уявлення про істинну цінність камінчиків, Арадо використовував їх як фішки під час гри в карти і в кості. І лише через 30 років інший золотошукач, португальський шахтар Бернардо да Фанеска-Лабо (Бернард-да-Фонса Лабо) здогадався, чим насправді є фішки. Він тут же придбав кілька каменів, а коли став перепродавати їх в Європі, світ дізнався про бразильські алмази. Звістка про це рознеслася по світу. І, як це завжди буває в аналогічних випадках, в країну хлинув потік мисливців за коштовним камінням. До 1822 Бразилія була лідером на світовому алмазному ринку.

«Зірка півдня» - найбільший з бразильських алмазів, знайдений у 1853 р. Початкова маса - 261,88 карата. Його колір - абсолютно червоний без відтінків. Гранування здійснювалось в Амстердамі, вага після гранування стала 128,8 карата. Купив діамант правитель Бароди, князівства, що на заході Індії, на північ від Бомбея.

Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery. Бразильські алмази

«Зірка Єгипту» - алмаз овальної форми вагою в 250 карат. Він був знайдений в Бразилії в середині XIX століття, проте точне місце знахідки залишилося невідомим. Приблизно у 80-х роках того ж століття камінь купив правитель Єгипту. Звідси - й назва каменю. Після гранування діамант набув вагу 106,75 каратів. Форма гранування - смарагдова. Камінь став відомий після появи на лондонському ринку в 1939 р.

«Південна зірка» - алмаз вагою 254,5 карата був знайдений в 1853 р. У книзі М. І. Пиляєва «Коштовне каміння», вперше виданої в Росії у 1877 році, 

«Президент Варгас» - алмаз був знайдений в 1938 році поблизу річки Санту-Антоніу і важив 726,6 карата, що дозволяє віднести його до найбільших алмазів Бразилії. Алмаз був названий на честь президента Бразилії Жетуліо Варгаса. У 1941 році кристал був розколотий на 29 частин загальною вагою понад 411 карат. Всі камені виявилися чудовими, але 19 з них були особливо великими. Назва «Президент Варгас» зберіг діамант вагою 44,17 карата.

Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery. Бразильські алмази

«Президент Дутра» - алмаз вагою 409 каратів був здобутий в Бразилії в 1949 р. З нього вийшло 16 діамантів з сумарною вагою 136 каратів.

Популярність здобули також такі бразильські алмази, як «Мінас-Жерайс» (172,5 карата), «Зірка Мінаса» (179,3 карата, рік знахідки 1910), «Тирос III» (182 карата, рік знахідки 1934), «Коромандель 3 »(228 карат, рік знахідки 1936,« Коромандель 5 »(141 карат, рік знахідки 1939),« Дарсі Варгас »(460 карат, рік знахідки 1939),« Коромандель 1 »(400, 65 карата, рік знахідки 1941).

До відомих алмазів бразильського походження багато джерел відносять «Английский алмаз Дрездена». Алмаз був знайдений в 1857 р і мав масу 119,01 карата. З нього був виготовлений діамант вагою 76,5 карата вартістю 200000 доларів.

З'явилися останнім часом повідомлення з Бразилії про видобуток понад 90 тисяч алмазів на родовищі Дуас Баррас, частина яких вже продана, а решта чекають сертифікатів Кімберлійського процесу, свідчать про те, що говорити про вичерпання алмазного потенціалу Бразилії поки ще рано.

 

Про діаманти

Колір діаманта

Колір діаманта
Найбільш важлива з характеристик, яка впливає на його зовнішній вигляд...

Детальніше >
Якість діаманта

Якість діаманта
Прочитайте про включення в діамантах та його якість, характеристики, які впливають на його вартість...

Детальніше >
Вага бриллианта

Вага діаманта
Вимірюється в каратах, невелика одиниця виміру, яка відповідає 0,2 гр...

Детальніше >
Якість огранювання

Якість огранювання
Якість огранювання - одна з найголовніших характеристик діаманта

Детальніше >
Сертифікати

Сертифікати
Наша фірма може використовувати діаманти з сертифікатами GIA, HRD та IGI...

Детальніше >
Форма огранювання

Форма огранювання
Від форми діаманта залежать його унікальні властивості...

Детальніше >
Каталог діамантів
Ексклюзивні пропозиції
Наші новини
Наш facebook. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery Наш instagram. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery Наш pinterest. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery Наш twitter. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery
Переваги Diamond Gallery
Переваги Diamond Gallery
GIA - геммологический институт Америки. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryHRD - высший совет по бриллиантам. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryIGI - международный геммологический институт. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryHeraeus Edelmetalle - ведущий поставщик драгоценных металлов. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryMasterCardVisa
Меню
Енциклопедія Оплата і доставка Програма лояльності Увійти / Зареєструватися Кошик (0)
{* *} Наш вайбер. Our Viber Наш телеграм. Our Telegram
Онлайн консультант

Для отримання консультації online користуйтеся нашими месенджерами (viber, telegram, messenger), для цього просто клікніть на кнопку вашого месенджера в правому нижньому куті сайту.