X
Святкові знижки

Магія каблучок з трьома каменями

Традиційним способом для чоловіка позначити серйозність своїх намірів по відношенню до жінки є каблучка на заручини. Такий презент - не проста формальність, а вагомий знак уваги і вдячності.

Скажіть "ні" стереотипам

Обручка зовсім не повинна бути тільки з жовтого золота і з одним каменем. Наприклад, перше відоме історії каблучка на заручини, подарована герцогом Максиміліаном Австрійським його обраниці Марії Бургундської, була прикрашена діамантами, викладеними у формі першої літери її імені. І до цього дня неординарний підхід до вибору каблучки до заручин тільки вітається.

Якщо Ви хочете взяти приклад засновника звичаю і підібрати дійсно оригінальну прикраса, рекомендуємо Вам розглянути такий варіант, як каблучку для заручин з трьома діамантами. Подібну прикраса виглядає незвично, солідно і, в той же час, привабливо, заворожуюче.

Втілення традицій

Примітно, що даний дизайн пояснюється не тільки художнім задумом, але і особливою символічністю. Практично в кожній культурі вкладається особливе значення в кільця на заручини. 3 діаманта в даному випадку - це передумова до життєвих цінностей, які лежать в основі кожного щасливого шлюбу: любов, вірність і довіра. Носячи на пальчику таку прикрасу, Ваша обраниця завжди буде пам'ятати про світле і вічне.

Каблучки з трьома або п'ятьма каменями також іноді дарують на річницю шлюбу, як символ вічності любовних почуттів і тривалості відносин. Вдалим варіантом воно стане і для вінчання в церкві, адже цифра три має позитивне тлумачення в християнстві.

Кожен чоловік, який вирішив запропонувати дівчині створити сім'ю, бажає зробити це по-особливому. І тенденції сучасного дизайну кілець для заручин тут тільки в допомогу. У нашому інтернет-магазині Ви можете підібрати заповітну прикрасу, яке буде виглядати стильно і незвично. Отримавши такий подарунок, майбутня наречена обов'язково оцінить по достоїнству Ваші зусилля зробити їй приємне і висловити свої почуття.

Кільце для пропозиції з трьома діамантами за вартістю обійдеться дорожче традиційного "солітера". Але наш каталог регулярно поповнюється акційними товарами, завдяки чому Ви напевно підберете найбільш прийнятний варіант.

Главная Каблучки для заручинКаблучки для заручин з 3-ма діамантами
Сортування
Будь ласка, зачекайте
Йде завантаження нашої ексклюзивної колекції
Створтіть свою прикрасу. Ювелірний інтернет-магазин Diamond GalleryСтвортіть свою прикрасу. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery
Ексклюзивні пропозиції
Наші новини
Наш facebook. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery Наш instagram. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery Наш pinterest. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery Наш twitter. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery
Оцінка 1
1 0.00 із 5 на основі 1 оцінки
Ви поставили оцінку
GIA - гемологічний інститут Америки. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery
HRD - вища рада по діамантам. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery
IGI - міжнародний гемологічний інститут. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery
Heraeus Edelmetalle - провідний постачальник дорогоцінних металів. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery
MasterCard
Visa
Меню
Діаманти Каталог діамантів Енциклопедія Оплата і доставка Програма лояльності Увійти / Зареєструватися Кошик (0)
Наш вайбер. Our Viber