Diamond image

Ми впевнені, Ви в курсі ситуації, що склалася у зв'язку з поширенням вірусу COVID-19. Diamond Gallery також уважно стежить за тим, що відбувається і ми вжили всіх необхідних заходів, щоб забезпечити безпеку своїх співробітників і безперебійну роботу нашого сервісу.

За останній час ми перебудували багато процесів і перевели частину співробітників на віддалену роботу.

Ми зробили все, щоб цей вимушений захід обережності ніяк не позначився на якості комунікації з вами. Ви до сих пір можете звертатися до sales-менеджерів з будь-якими питаннями.

В разі необхідності подивитися вироби в шоурум, Ви можете попередньо узгодити час вашого візиту з черговим менеджером для того, щоб обмежити кількість відвідувачів.

Головна ЕнциклопедіяКорпоративні значки

Корпоративні значки

Одним з напрямків нашої діяльності є виготовлення золотих корпоративних значків з логотипом компанії замовника.

Корпоративні значки з логотипом компанії - один з основних компонентів формування фірмового стилю та іміджу співробітників. Нагрудні значки підвищують впізнаваність бренду, і самі по собі є гарною рекламою. Адже такий значок буде носити тільки людина, якій не соромно зізнатися у своїй причетності до компанії, а відповідно такій компанії і такій людині можна довіряти!

Значки з логотипом можна вручати співробітникам компанії — і Вашу людину будуть легко впізнавати на виставках, презентаціях або конференціях. Або ж можна замовити значки для заохочення особливо цінних співробітників - в цьому випадку, ваш клієнт оцінить те, що з ним спілкується не звичайний працівник, а дійсно один з кращих фахівців своєї справи. Також значки можна дарувати партнерам компанії як сувеніри.

Для нас важливо забезпечити своїм клієнтам якісний сервіс, прийнятні ціни і терміни виготовлення продукції.

Коли б Ви не звернулися до нас - ми запропонуємо максимально вигідні умови виготовлення, надамо консультації фахівців і забезпечимо об'єктивною інформацією для прийняття Вами правильного рішення.

Хочемо зазначити, що ми дотримуємося конфіденційності щодо умов виконання замовлення.

Ми зацікавлені в кожному новому клієнтові і готові поручитися, що зможемо приємно здивувати Вас ціною і якістю!

Для отримання більш детальної інформації, Ви можете зв'язатися з нами за телефоном (044) 500-91-72 або написати нам на нашому сайті, заповнивши форму Callback.

Про діаманти

Колір діаманта

Колір діаманта
Найбільш важлива з характеристик, яка впливає на його зовнішній вигляд...

Детальніше >
Якість діаманта

Якість діаманта
Прочитайте про включення в діамантах та його якість, характеристики, які впливають на його вартість...

Детальніше >
Вага бриллианта

Вага діаманта
Вимірюється в каратах, невелика одиниця виміру, яка відповідає 0,2 гр...

Детальніше >
Якість огранювання

Якість огранювання
Якість огранювання - одна з найголовніших характеристик діаманта

Детальніше >
Сертифікати

Сертифікати
Наша фірма може використовувати діаманти з сертифікатами GIA, HRD та IGI...

Детальніше >
Форма огранювання

Форма огранювання
Від форми діаманта залежать його унікальні властивості...

Детальніше >
Каталог діамантів
Ексклюзивні пропозиції
Наші новини
Наш facebook. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery Наш instagram. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery Наш pinterest. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery Наш twitter. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery
Переваги Diamond Gallery
Переваги Diamond Gallery
GIA - геммологический институт Америки. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryHRD - высший совет по бриллиантам. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryIGI - международный геммологический институт. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryHeraeus Edelmetalle - ведущий поставщик драгоценных металлов. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryMasterCardVisa
Меню
Енциклопедія Оплата і доставка Програма лояльності Увійти / Зареєструватися Кошик (0)
{* *} Наш вайбер. Our Viber Наш телеграм. Our Telegram
Онлайн консультант

Для отримання консультації online користуйтеся нашими месенджерами (viber, telegram, messenger), для цього просто клікніть на кнопку вашого месенджера в правому нижньому куті сайту.