Diamond image

Ми впевнені, Ви в курсі ситуації, що склалася у зв'язку з поширенням вірусу COVID-19. Diamond Gallery також уважно стежить за тим, що відбувається і ми вжили всіх необхідних заходів, щоб забезпечити безпеку своїх співробітників і безперебійну роботу нашого сервісу.

За дні, що пройшли, ми перебудували багато процесів і перевели front office на віддалену роботу.

Ми зробили все, щоб цей вимушений захід обережності ніяк не позначився на якості комунікації з вами. Ви до сих пір можете звертатися до sales-менеджерів з будь-якими питаннями.

В разі необхідності подивитися вироби в шоурум, Ви можете попередньо узгодити час вашого візиту з черговим менеджером.

Главная ЭнциклопедияОцінка якості

Оцінка якості

Оцінка діаманта передбачає визначення його ринкової вартості відповідно до прийнятих в міжнародній практиці ювелірного бізнесу критеріями. Цінність будь-якого діаманта визначають головні параметри: вага каменю в каратах, відсутність внутрішніх дефектів, якість огранювання і колір. За опублікованими даними визначається ціна за карат діаманту на дату оцінки. До основних параметрів, що оцінюються, відносяться:

- Вага діаманта в каратах. Один карат дорівнює 0,2 грамам. У світовій практиці діаманти підрозділяють на дрібні - до 0,29 карата, середні - від 0,30 до 0,99 карата і великі - понад 1 карата.

- Відсутність дефектів або чистота діаманта. Діаманти досліджують в лупу десятикратного збільшення. Група чистоти - професійна оцінка, заснована на розмірі, кількості дефектів. До внутрішніх дефектів діаманта відносяться тріщини, структурні неоднорідності, включення інших мінералів.

- Колір діаманта. Колір діаманта - відносна відсутність (безбарвний) або присутність слабких відтінків кольору в діаманті. Яскраво забарвлений діамант називається діамантом з фантазійним кольором.

- Якість огранювання. Добре огранювання відповідає за "гру" діаманта (райдужні спалахи, які виходять із каменю) і блиск (жвавість, блиск каменю). Добре огранований діамант коштує набагато дорожче, ніж камінь з поганим огранюванням.

У деяких країнах по-різному оцінюється. Наприклад, зі знижкою оцінюються діаманти, які мають форму багет або трапеція. Але класичною формою діаманта, що служить еталоном ціни, вважається кругла форма.

Ціну на діаманти в світовій практиці визначають за загальновизнаним прейскурантом наприклад, RAPAPORT - регулярно оновлюваний прейскурант на діаманти, визнаний у всьому світі.

Про діаманти

Колір діаманта

Колір діаманта
Найбільш важлива з характеристик, яка впливає на його зовнішній вигляд...

Детальніше >
Чистота діаманта

Чистота діаманта
Прочитайте про включення в діамантах та його чистоту, характеристики, які впливають на його вартість...

Детальніше >
Вага бриллианта

Вага діаманта
Вимірюється в каратах, невелика одиниця виміру, яка відповідає 0,2 гр...

Детальніше >
Якість огранювання

Якість огранювання
Якість огранювання - одна з найголовніших характеристик діаманта

Детальніше >
Сертифікати

Сертифікати
Наша фірма може використовувати діаманти з сертифікатами GIA, HRD та IGI...

Детальніше >
Форма огранювання

Форма огранювання
Від форми діаманта залежать його унікальні властивості...

Детальніше >
Каталог діамантів
Ексклюзивні пропозиції
Наші новини
Наш facebook. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery Наш instagram. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery Наш pinterest. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery Наш twitter. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery
Переваги Diamond Gallery
Переваги Diamond Gallery
GIA - геммологический институт Америки. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryHRD - высший совет по бриллиантам. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryIGI - международный геммологический институт. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryHeraeus Edelmetalle - ведущий поставщик драгоценных металлов. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryMasterCardVisa
Меню
Діаманти Каталог діамантів Енциклопедія Оплата і доставка Програма лояльності Увійти / Зареєструватися Кошик (0)
Наш вайбер. Our Viber