Diamond image

Ми впевнені, Ви в курсі ситуації, що склалася у зв'язку з поширенням вірусу COVID-19. Diamond Gallery також уважно стежить за тим, що відбувається і ми вжили всіх необхідних заходів, щоб забезпечити безпеку своїх співробітників і безперебійну роботу нашого сервісу.

За дні, що пройшли, ми перебудували багато процесів і перевели front office на віддалену роботу.

Ми зробили все, щоб цей вимушений захід обережності ніяк не позначився на якості комунікації з вами. Ви до сих пір можете звертатися до sales-менеджерів з будь-якими питаннями.

В разі необхідності подивитися вироби в шоурум, Ви можете попередньо узгодити час вашого візиту з черговим менеджером.

Главная ЭнциклопедияМожливість коригування вартості

Можливість коригування вартості

 

Diamond Gallery пропонує Вам купувати прикраси з діамантами з можливістю коригування ціни і з упевненістю в якості. Якщо Ви знайшли де-небудь прикрасу з діамантом з сертифікатом GIA, HRD или IGI з аналогічними пропонованими нами характеристиками, але за нижчою вартістю - телефонуйте нам. Ми надамо таку ж або більш вигідну для Вас вартість, так як ми хочемо доставити Вам найкращий діамант за найкращою ціною.

Просто зв'яжіться з Diamond Gallery для інформування нас про характеристики альтернативного діаманта і ціну. Наш консультант знайде відповідний діамант в каталозі Diamond Gallery. У більшості випадків Diamond Gallery має найнижчу вартість; коли ж альтернативний варіант буде коштувати дешевше, ми, відповідно, будемо намагатися запропонувати більш привабливу ціну.

Для забезпечення точності потрібно, щоб характеристики діамантів відповідали класифікації Гемологічного інституту Америки чи американської Gems Society Lab. Діаманти будуть аналізуватися за основними чотирма характеристиками – гранування, колір, чистота і вага в каратах, а також додатковими критеріями, такі як флуоресценція, полірування і симетрія, співвідношення таблиці, павільйону та інших елементів діаманта.

 

Про діаманти

Колір діаманта

Колір діаманта
Найбільш важлива з характеристик, яка впливає на його зовнішній вигляд...

Детальніше >
Чистота діаманта

Чистота діаманта
Прочитайте про включення в діамантах та його чистоту, характеристики, які впливають на його вартість...

Детальніше >
Вага бриллианта

Вага діаманта
Вимірюється в каратах, невелика одиниця виміру, яка відповідає 0,2 гр...

Детальніше >
Якість огранювання

Якість огранювання
Якість огранювання - одна з найголовніших характеристик діаманта

Детальніше >
Сертифікати

Сертифікати
Наша фірма може використовувати діаманти з сертифікатами GIA, HRD та IGI...

Детальніше >
Форма огранювання

Форма огранювання
Від форми діаманта залежать його унікальні властивості...

Детальніше >
Каталог діамантів
Ексклюзивні пропозиції
Наші новини
Наш facebook. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery Наш instagram. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery Наш pinterest. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery Наш twitter. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery
Переваги Diamond Gallery
Переваги Diamond Gallery
GIA - геммологический институт Америки. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryHRD - высший совет по бриллиантам. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryIGI - международный геммологический институт. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryHeraeus Edelmetalle - ведущий поставщик драгоценных металлов. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryMasterCardVisa
Меню
Діаманти Каталог діамантів Енциклопедія Оплата і доставка Програма лояльності Увійти / Зареєструватися Кошик (0)
Наш вайбер. Our Viber