Diamond image

Ми впевнені, Ви в курсі ситуації, що склалася у зв'язку з поширенням вірусу COVID-19. Diamond Gallery також уважно стежить за тим, що відбувається і ми вжили всіх необхідних заходів, щоб забезпечити безпеку своїх співробітників і безперебійну роботу нашого сервісу.

За останній час ми перебудували багато процесів і перевели частину співробітників на віддалену роботу.

Ми зробили все, щоб цей вимушений захід обережності ніяк не позначився на якості комунікації з вами. Ви до сих пір можете звертатися до sales-менеджерів з будь-якими питаннями.

В разі необхідності подивитися вироби в шоурум, Ви можете попередньо узгодити час вашого візиту з черговим менеджером для того, щоб обмежити кількість відвідувачів.

Головна ЕнциклопедіяВиготовлення прикрас на замовлення

Виготовлення прикрас на замовлення

Виготовлення прикрас на замовлення - фірма “Лісталь” втілить будь-яку вашу фантазію.

Ви можете замовити виготовлення ювелірного виробу з діамантами у нас, узгодивши свій власний або запропонований нами ескіз виробу.

Більш докладно про 3D-моделювання ви можете прочитати перейшовши у відповідний розділ нашого сайту.

Ми також готові розглянути можливість виготовлення прикраси за фотографією або зразком запропонованими Вами. Приємну ціну, відмінну якість каменів і роботи гарантуємо!

Виробничий процес ювелірних прикрас складається з декількох стадій. Всі вони є досить простими, але в той же час, кожна з них, по своєму складна. Кожен з етапів виготовлення виробу є високотехнологічним за своїм змістом, тому ми будемо намагатися описати їх найбільш коротко і доступно.

Починається все, звичайно ж, з задуму ювелірного художника-модельєра, що втілюється в ескізі виробу. 

На підставі ескізу виробу, використовуючи такі додатки для ювелірного дизайну як 3DS Max, Rhinoceros, Matrix розробляється комп'ютерна тривимірна модель прикраси, розрахована з точністю до сотих часток міліметра, і готується файл на «вирощування» воскового прототипу виробу за допомогою спеціальної технології 3D-друку. Дані програми дозволяють приблизно побачити як виглядатиме виріб після його виготовлення за допомогою так званих «рендерів». Після цього Вам для узгодження буде висланий 3D-ескіз прикраси, що дасть Вам можливість внести бажані зміни. Після затвердження ескізів виріб запускається у виробництво. 

Далі на спеціальному принтері, який вміє «читати» 3-D файл відбувається «вирощування» об'ємної воскової моделі виробу. Даний процес може зайняти кілька годин для однієї прикраси. Устаткування для друку є високоточним, адже розміри діамантів вимірюються з точністю до сотої частки міліметра, тому їх посадочні місця, місця для кріплення, повинні мати мінімальні, близькі до нуля, похибки.

Після цього воскові прототипи напаюються на так звану «ялинку», післе чого «ялинка» з усіма формами виробів піддається впливу високої температури в спеціальній печі, після чого відбувається безпосереднє лиття золотих виробів. 

В результаті ми отримуємо відлиті вироби в золоті потрібної проби, не зовсім естетичні за зовнішнім виглядом. Але ж це ще не кінець! Виріб шліфується, полірується, в нього кріпляться діаманти — і вигляд вже зовсім інший!

Після того як виріб готовий, ми завжди перевіряємо якість роботи.

Ювелірні підприємства виробляють ювелірні вироби, як правило тисячами примірників, принаймні, моделі, які найбільше продаються. 

В асортименті ювелірного інтернет-магазину www.diamond-gallery.com.ua представлена найрізноманітніша продукція вишуканих ювелірних виробів виробничої фірми «Лісталь»: підвіски, сережки, запонки, хрестики, каблучки. 

Якщо ж Ви любите ексклюзивні речі і Вам не до вподоби сама думка, що у когось може бути точно таке ж кольє або каблучка, ми пропонуємо виготовити оригінальні каблучки на замовлення в Києві або в будь-якому населеному пункті України. 

Унікальні каблучки можуть бути виготовлені для особливих випадків, наприклад для заручин і весілля. Виготовлені для цих цілей прикраси символізують Ваші почуття, тому протягом усього життя вони будуть викликати особливі спогади про світлі і радісні події у Вашому житті і виконувати роль оберега. Ви також можете передати їх у спадок. 

Матеріалом для натхнення і створення ювелірного виробу може служити фотографія, ескіз або малюнок - наші майстри виконають будь-яку складну роботу. Особлива ретельність, увага до деталей і бездоганний смак ювелірів-художників зроблять Ваші обручки на замовлення справді унікальними. 

А можливо, у Вас залишилася каблучка від бабусі, яка Вам не підходить, або є трохи «лома» золота? Ви подорожували і відвідали, наприклад, Індію, Бразилію, Таїланд або В'єтнам і привезли звідти діаманти, топази, смарагди, рубіни? Все це може служити основою для створення гарної каблучки на замовлення. 

Звільніться від стереотипів, фантазуйте і, скориставшись пропозицією інтернет-магазину «Diamond-gallery», створіть індивідуальний ювелірний шедевр!

Зазначені в "контактах" телефонні лінії не завжди вільні або ж менеджери можуть бути зайняті. У цьому випадку, а також, коли Ви знаходитесь на сайті після 18:00 і у вихідні дні, Ви маєте можливість задати питання, заповнивши форму Callback (зворотний дзвінок), вказавши адресу Вашої електронної пошти або телефон, за яким Вам можна зателефонувати , із зазначенням Вашого імені і зручного для Вас часу дзвінка.

Ми обов'язково зв'яжемося з Вами!

 

Як моделюються прикраси в 3D MAX

 

Про діаманти

Колір діаманта

Колір діаманта
Найбільш важлива з характеристик, яка впливає на його зовнішній вигляд...

Детальніше >
Якість діаманта

Якість діаманта
Прочитайте про включення в діамантах та його якість, характеристики, які впливають на його вартість...

Детальніше >
Вага бриллианта

Вага діаманта
Вимірюється в каратах, невелика одиниця виміру, яка відповідає 0,2 гр...

Детальніше >
Якість огранювання

Якість огранювання
Якість огранювання - одна з найголовніших характеристик діаманта

Детальніше >
Сертифікати

Сертифікати
Наша фірма може використовувати діаманти з сертифікатами GIA, HRD та IGI...

Детальніше >
Форма огранювання

Форма огранювання
Від форми діаманта залежать його унікальні властивості...

Детальніше >
Каталог діамантів
Ексклюзивні пропозиції
Наші новини
Наш facebook. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery Наш instagram. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery Наш pinterest. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery Наш twitter. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery
Переваги Diamond Gallery
Переваги Diamond Gallery
GIA - геммологический институт Америки. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryHRD - высший совет по бриллиантам. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryIGI - международный геммологический институт. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryHeraeus Edelmetalle - ведущий поставщик драгоценных металлов. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryMasterCardVisa
Меню
Енциклопедія Оплата і доставка Програма лояльності Увійти / Зареєструватися Кошик (0)
{* *} Наш вайбер. Our Viber Наш телеграм. Our Telegram
Замовлення по фото. Order by photo
Замовлення по фото
Відправити
Онлайн консультант

Для отримання консультації online користуйтеся нашими месенджерами (viber, telegram, messenger), для цього просто клікніть на кнопку вашого месенджера в правому нижньому куті сайту.