Diamond image

Ми впевнені, Ви в курсі ситуації, що склалася у зв'язку з поширенням вірусу COVID-19. Diamond Gallery також уважно стежить за тим, що відбувається і ми вжили всіх необхідних заходів, щоб забезпечити безпеку своїх співробітників і безперебійну роботу нашого сервісу.

За дні, що пройшли, ми перебудували багато процесів і перевели front office на віддалену роботу.

Ми зробили все, щоб цей вимушений захід обережності ніяк не позначився на якості комунікації з вами. Ви до сих пір можете звертатися до sales-менеджерів з будь-якими питаннями.

В разі необхідності подивитися вироби в шоурум, Ви можете попередньо узгодити час вашого візиту з черговим менеджером.

Главная ЭнциклопедияПрограма лояльності і діючі акції

Програма лояльності і діючі акції

Ми завжди намагаємося дати Вам більше. Тому у нас діє Програма лояльності * для наших клієнтів, яка завжди буде приємним доповненням для Вас і Ваших близьких.
При покупці ювелірних виробів на сайті diamond-gallery.com.ua Ви отримуєте оригінальний і гідний подарунок на вибір **:

Ми робимо багато для того, щоб покупки в інтернет-магазині Diamond Gallery приносили Вам задоволення. Тому у нас діють постійні знижки та програми лояльності, а також періодично проводяться акції, які завжди будуть приємним доповненням до покупки прикрас для Вас і Ваших близьких.

Дисконтна програма*

Здійснюючи покупку в інтернет-магазині Diamond Gallery на суму від 3 тисяч гривень, Ви стаєте власником * накопичувальної Дисконтної карти.

Накопичувальна карта передбачає наступні знижки в залежності від суми покупок, здійснених Вами в нашому інтернет-магазині:

Сума покупки Розмір знижки*
від 3 000 до 15 000 грн 5%
від 15 000 до 30 000 грн 10%
від 30 000 до 50 000 грн 15%
від 50 000 грн 20%

* Умови Дисконтної програми:

- Дія Дисконтної програми з першої покупки поширюється тільки на зареєстрованих користувачів. Для того щоб зареєструватися, Вам необхідно перейти за посиланням "Реєстрація" і слідувати інструкціям для створення облікового запису.

Якщо Ви вперше робите покупку в Diamond Gallery і у Вас ще немає накопичувальної Дисконтної карти, при оформленні та / або підтвердження замовлення необхідно повідомити менеджеру про те, що Ви пройшли реєстрацію на сайті, а також назвати адресу електронної пошти, яку Ви вказали в процесі . У цьому випадку Ви отримаєте знижку 5% на першу покупку, а сума Вашої покупки буде зарахована на накопичувальну дисконтну картку і визначить відсоток знижки на наступне Ваше придбання в нашому інтернет-магазині.

- При повторних покупках обов'язково повідомляйте менеджеру при оформленні / підтвердженні замовлення, що Ви є власником накопичувальної дисконтної карти (з обов'язковим зазначенням номіналу – відсотки знижки).

Знижка за накопичувальною Дисконтної карткою не поширюється на акційні товари і прикраси з сертифікованими діамантами GIA, HRD, IGI. Однак, сума покупки враховується для подальшого накопичення по карті.

Знижка-бонус “Diamond Gallery +1”

Для зареєстрованих користувачів діє додаткова разова знижка від 1 до 5% у разі оформлення підписки на наші профілі ВКонтакті, у FaceBook, в Одноклассниках, в Google+ і в Instagram.

День народження з Diamond Gallery

Іменинники можуть отримати додаткову знижку розміром 5% протягом 15 днів до або після Дня народження за умови пред'явлення документа, що підтверджує дату народження.

Участь в Програмі лояльності KeyCard *

Diamond Gallery є Партнером Програми лояльності KeyCard. Ми нараховуємо 1 бонусний бал за кожні 40 грн Вашої покупки в нашому інтернет-магазині. Обов'язково повідомте менеджеру при оформленні замовлення, що Ви є Учасником Програми лояльності KeyCard.

У нас Ви також можете безкоштовно отримати Карту Учасника Програми KeyCard, з умовами використання якої можна ознайомитися на сайті keycard.com.ua. Накопичувати бонуси на цю Карту і користуватися перевагами Учасника Ви зможете з другої покупки у нас - або пред'явивши картку у будь-якого Партнера KeyCard (перелік Ви знайдете на сайті KeyCard в розділі "Партнери").

* Одночасне використання Карти KeyCard і власних бонусних і знижкових систем Diamond Gallery не допускається. Здійснюючи покупку, виберіть, будь ласка, який з програм Ви хочете скористатися (KeyCard або Diamond Gallery).

Діючі акції (оновлюваний розділ)

Ознайомтеся з розділом товарів зі знижками. Знижки для всіх клієнтів!

 

Загальні примітки:

- Компанія "Лісталь" залишає за собою право скасовувати і змінювати всі акції, бонусні та дисконтні програми або окремі їх умови в будь-який час, як з попереднім повідомленням про це, так і без нього.

- Під покупкою слід розуміти виконане і оплачене замовлення, оформлене як через корзину, так і за допомогою функціоналу “Швидке замовлення” або по телефону/в чаті з менеджером/по електронній пошті.

- Жодна з програм, крім накопичення по Дисконтної карті Diamond Gallery, не поширюється на акційні товари.

- При створенні каблучки, пусет или кулона, а також при виготовленні прикраси за Вашим індивідуальним дизайном діє тільки накопичувальна знижка або Карта KeyCard.

На покупки на суму менше 15 тисяч гривень поширюється дія тільки Дисконтної програми Diamond Gallery і Програми лояльності KeyCard, а також акції спецпропозиції, якщо в них вказана мінімальна сума покупки для одержання подарунка. Знижки за реєстрацію на сайті, в честь Дня народження і знижка-бонус "Diamond Gallery +1" поширюються на покупки від 15 тисяч гривень.

 

Про діаманти

Колір діаманта

Колір діаманта
Найбільш важлива з характеристик, яка впливає на його зовнішній вигляд...

Детальніше >
Чистота діаманта

Чистота діаманта
Прочитайте про включення в діамантах та його чистоту, характеристики, які впливають на його вартість...

Детальніше >
Вага бриллианта

Вага діаманта
Вимірюється в каратах, невелика одиниця виміру, яка відповідає 0,2 гр...

Детальніше >
Якість огранювання

Якість огранювання
Якість огранювання - одна з найголовніших характеристик діаманта

Детальніше >
Сертифікати

Сертифікати
Наша фірма може використовувати діаманти з сертифікатами GIA, HRD та IGI...

Детальніше >
Форма огранювання

Форма огранювання
Від форми діаманта залежать його унікальні властивості...

Детальніше >
Каталог діамантів
Ексклюзивні пропозиції
Наші новини
Наш facebook. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery Наш instagram. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery Наш pinterest. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery Наш twitter. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery
Переваги Diamond Gallery
Переваги Diamond Gallery
GIA - геммологический институт Америки. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryHRD - высший совет по бриллиантам. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryIGI - международный геммологический институт. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryHeraeus Edelmetalle - ведущий поставщик драгоценных металлов. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryMasterCardVisa
Меню
Діаманти Каталог діамантів Енциклопедія Оплата і доставка Програма лояльності Увійти / Зареєструватися Кошик (0)
Наш вайбер. Our Viber