X
Святкові знижки
Главная ЭнциклопедияПрограма лояльності і діючі акції

Програма лояльності і діючі акції

Ми завжди намагаємося дати Вам більше. Тому у нас діє Програма лояльності * для наших клієнтів, яка завжди буде приємним доповненням для Вас і Ваших близьких.
При покупці ювелірних виробів на сайті diamond-gallery.com.ua Ви отримуєте оригінальний і гідний подарунок на вибір **:

Ми робимо багато для того, щоб покупки в інтернет-магазині Diamond Gallery приносили Вам задоволення. Тому у нас діють постійні знижки та програми лояльності, а також періодично проводяться акції, які завжди будуть приємним доповненням до покупки прикрас для Вас і Ваших близьких.

Дисконтна програма*

Здійснюючи покупку в інтернет-магазині Diamond Gallery на суму від 3 тисяч гривень, Ви стаєте власником * накопичувальної Дисконтної карти.

Накопичувальна карта передбачає наступні знижки в залежності від суми покупок, здійснених Вами в нашому інтернет-магазині:

Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery. Розмір знижки

* Умови Дисконтної програми:

- Дія Дисконтної програми з першої покупки поширюється тільки на зареєстрованих користувачів. Для того щоб зареєструватися, Вам необхідно перейти за посиланням "Реєстрація" і слідувати інструкціям для створення облікового запису.

Якщо Ви вперше робите покупку в Diamond Gallery і у Вас ще немає накопичувальної Дисконтної карти, при оформленні та / або підтвердження замовлення необхідно повідомити менеджеру про те, що Ви пройшли реєстрацію на сайті, а також назвати адресу електронної пошти, яку Ви вказали в процесі . У цьому випадку Ви отримаєте знижку 5% на першу покупку, а сума Вашої покупки буде зарахована на накопичувальну дисконтну картку і визначить відсоток знижки на наступне Ваше придбання в нашому інтернет-магазині.

- При повторних покупках обов'язково повідомляйте менеджеру при оформленні / підтвердженні замовлення, що Ви є власником накопичувальної дисконтної карти (з обов'язковим зазначенням номіналу – відсотки знижки).

Знижка за накопичувальною Дисконтної карткою не поширюється на акційні товари і прикраси з сертифікованими діамантами GIA, HRD, IGI. Однак, сума покупки враховується для подальшого накопичення по карті.

Знижка-бонус “Diamond Gallery +1”

Для зареєстрованих користувачів діє додаткова разова знижка від 1 до 5% у разі оформлення підписки на наші профілі ВКонтакті, у FaceBook, в Одноклассниках, в Google+ і в Instagram.

День народження з Diamond Gallery

Іменинники можуть отримати додаткову знижку розміром 5% протягом 15 днів до або після Дня народження за умови пред'явлення документа, що підтверджує дату народження.

Участь в Програмі лояльності KeyCard *

Diamond Gallery є Партнером Програми лояльності KeyCard. Ми нараховуємо 1 бонусний бал за кожні 40 грн Вашої покупки в нашому інтернет-магазині. Обов'язково повідомте менеджеру при оформленні замовлення, що Ви є Учасником Програми лояльності KeyCard.

У нас Ви також можете безкоштовно отримати Карту Учасника Програми KeyCard, з умовами використання якої можна ознайомитися на сайті keycard.com.ua. Накопичувати бонуси на цю Карту і користуватися перевагами Учасника Ви зможете з другої покупки у нас - або пред'явивши картку у будь-якого Партнера KeyCard (перелік Ви знайдете на сайті KeyCard в розділі "Партнери").

* Одночасне використання Карти KeyCard і власних бонусних і знижкових систем Diamond Gallery не допускається. Здійснюючи покупку, виберіть, будь ласка, який з програм Ви хочете скористатися (KeyCard або Diamond Gallery).

Діючі акції (оновлюваний розділ)

Ознайомтеся з розділом товарів зі знижками. Знижки для всіх клієнтів!

 

Загальні примітки:

- Компанія "Лісталь" залишає за собою право скасовувати і змінювати всі акції, бонусні та дисконтні програми або окремі їх умови в будь-який час, як з попереднім повідомленням про це, так і без нього.

- Під покупкою слід розуміти виконане і оплачене замовлення, оформлене як через корзину, так і за допомогою функціоналу “Швидке замовлення” або по телефону/в чаті з менеджером/по електронній пошті.

- Жодна з програм, крім накопичення по Дисконтної карті Diamond Gallery, не поширюється на акційні товари.

- При створенні каблучки, пусет или кулона, а також при виготовленні прикраси за Вашим індивідуальним дизайном діє тільки накопичувальна знижка або Карта KeyCard.

На покупки на суму менше 15 тисяч гривень поширюється дія тільки Дисконтної програми Diamond Gallery і Програми лояльності KeyCard, а також акції спецпропозиції, якщо в них вказана мінімальна сума покупки для одержання подарунка. Знижки за реєстрацію на сайті, в честь Дня народження і знижка-бонус "Diamond Gallery +1" поширюються на покупки від 15 тисяч гривень.

 

Про діаманти
Колір діаманта. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery
Колір діаманта
Найбільш важлива з характеристик, котра впливає на його зовнішній вигляд... Детальніше >
Чистота діаманта. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery
Чистота діаманта
Прочитайте про включення в діамантах і його чистоту, характеристики, котрі впливають на його вартість... Детальніше >
Вага діаманта. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery
Вага діаманта
Вимірюється в каратах, невелика одиниця виміру, котра відповідає 0,2 гр... Детальніше >
Якість огранювання. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery
Якість огранювання
Якість огранювання - одна з найбільш головних характеристик діаманта... Детальніше >
Виробничий процес. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery
Виробничий процес
Як виготовляються прикраси, починаючи з ескізів... Детальніше >
Форма огранювання. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery
Форма огранювання
Від форми діаманта залежать його унікальні властивості... Детальніше >
GIA - гемологічний інститут Америки. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery
HRD - вища рада по діамантам. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery
IGI - міжнародний гемологічний інститут. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery
Heraeus Edelmetalle - провідний постачальник дорогоцінних металів. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery
MasterCard
Visa
Меню
Діаманти Каталог діамантів Енциклопедія Оплата і доставка Програма лояльності Увійти / Зареєструватися Кошик (0)
Наш вайбер. Our Viber