Diamond image

Ми впевнені, Ви в курсі ситуації, що склалася у зв'язку з поширенням вірусу COVID-19. Diamond Gallery також уважно стежить за тим, що відбувається і ми вжили всіх необхідних заходів, щоб забезпечити безпеку своїх співробітників і безперебійну роботу нашого сервісу.

За останній час ми перебудували багато процесів і перевели частину співробітників на віддалену роботу.

Ми зробили все, щоб цей вимушений захід обережності ніяк не позначився на якості комунікації з вами. Ви до сих пір можете звертатися до sales-менеджерів з будь-якими питаннями.

В разі необхідності подивитися вироби в шоурум, Ви можете попередньо узгодити час вашого візиту з черговим менеджером для того, щоб обмежити кількість відвідувачів.

Головна ЕнциклопедіяВерифікація та перевірка справжності діамантів

Верифікація та перевірка справжності діамантів

У багатьох споживачів прикрас з діамантами часто виникає питання щодо того, як переконатися, що діамант дійсно справжній. Можна відзначити, що Інтернет рясніє безліччю способів визначення автентичності діаманта поза лабораторних умов, однак, слід розуміти, що всі вони або нікуди не годяться, або не дають стовідсоткових гарантій точності тестів. Оскільки, сьогодні імітацій діаманта дуже багато, всерйоз говорити про проведення достовірних тестів можна тільки в лабораторних умовах. Найпоширенішим способом є проведення аналізів на приладі Duotester.

 

Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery. Прилад Duotester

 

За допомогою цього приладу, проводячи вимірювання на ньому, з'являється можливість визначення у зразках відповідних показників теплопровідності і електропровідності ідентичним властивостям діаманта.

Визначити походження діаманта, тобто чи є він синтезованим або природним дозволяє прилад D-Screen, за допомогою якого можна отримати дані про походження алмазу, з якого був огранований діамант.

Ювелирный интернет-магазин Diamond Gallery. Прибор D-screen

Чи застосовувалися які-небудь методи впливу на діамант, наприклад HTHP (high pressure, high temperature - високий тиск, висока температура), з метою штучного підвищення таких показників діаманта як колір і чистота, дозволяє визначити акустооптичний спектрометр.

Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery. Акустооптичний спектрометр

Кутові та лінійні параметри діамантів різного огранювання вимірюються за допомогою системи DIAPORT

Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery. Система DIAPORT

Дані отримані при аналізі на цьому приладі, а саме висота корони, висота павільйону, висота рундисту, відхилення по формі від осі симетрії, величина калетти, зсув калетти від осі діаманта, зміщення центру від осі симетрії діаманта, величини нерівномірності рундиста, непаралельності площини майданчика та площини рундиста, зміщення вузлів і ребер корони щодо вузлів і ребер павільйону, кути нахилів граней, різниці кутів нахилу граней, висоти граней і клинів, величини некруглої для діамантів круглої форми огранювання, величини видовження для діамантів фантазійних видів ступінчастої і змішаних типів огранки, діамантів нетрадиційних форм огранки, розміру майданчика є також дуже важливими, оскільки вони показують наскільки максимально діамант буде розкривати свої оптичні властивості.

Природно, що в момент покупки, споживач не має можливості провести всі ці аналізи, та ще й у лабораторних умовах за допомогою фахівців та експертів. Тому, одним з основних критеріїв при ухваленні рішення про покупку прикрас з діамантами завжди буде ступінь довіри до продавця.

Щоб сформувати цю ступінь довіри і вибудувати прозорі відносини в процесі продажу з потенційним покупцем, багато діамантів відправляються на лабораторний аналіз з подальшою видачею сертифікату в гемологічні лабораторії. Взагалі, лабораторій у світі дуже багато, але найбільш авторитетними в області експертизи діамантів є тільки три: GIA (Gemological Institute of America, Геммологічний інститут Америки, США), HRD (Hoge Raad voor Diamante, Вища Алмазна Рада, Бельгія, Антверпен) и IGI (International Gemological Institute, Бельгія, Антверпен). Тобто ступінь довіри до результатів лабораторних аналізів і сертифікатам цих трьох перерахованих вище лабораторій настільки висока, що вони визнаються в галузі усіма, як дилерами каменів, так і виробниками і ритейлерами.

Будь-який діамант, який пройшов лабораторний аналіз завжди дуже легко перевірити на відповідність сертифікату, що додається, а сам сертифікат легко верифікувати, тобто перевірити чи не підроблений він.

У кожному сертифікаті завжди обов'язково вказані такі параметри діаманта як форма огранки, вага, колір, чистота, пропорції, полірування, симетрія, ступінь флуорисценції діаманта, його діаметри з точністю до сотих часток міліметра (два діаметра, оскільки діамант вимірюють горизонтально і вертикально), або довжину і ширину для фантазійних форм огранювання, висоту діаманта з точністю до сотих часток міліметра, наводяться дані про геометричні параметри елементів діаманта (рундист, таблиця, висота корони, глибина павільйону, калетта)

На кожному сертифікаті вказано номер репорту. Разом з вагою діаманта цей номер працюють як логін і пароль на сайтах GIA, HRD, IGI. Їх можна ввести, зайти в закритий розділ сайту на профайл даного каменю і отримати підтвердження, що він дійсно існує і сертифікат на нього видавався. Неможливо докласти до сертифіката, який був виписаний на певний діамант, інший камінь, так як фіксація великої кількості параметрів діаманта в сертифікаті, робить нереальним підбір діаманта з точно такими ж показниками. Ймовірність збігу мізерно мала, так що можна сказати, що всі діаманти унікальні, як відбитки пальців людини. Точно також стає безглуздо підробляти і сам сертифікат, оскільки навіть подолавши і розібравшись з усіма ступенями захисту даного документа і сфальсифікувавши справжній сертифікат з валідним номером, буде неможливо підібрати під нього діамант, відповідний зазначеним у сертифікаті параметрам.

 

Про діаманти

Колір діаманта

Колір діаманта
Найбільш важлива з характеристик, яка впливає на його зовнішній вигляд...

Детальніше >
Якість діаманта

Якість діаманта
Прочитайте про включення в діамантах та його якість, характеристики, які впливають на його вартість...

Детальніше >
Вага бриллианта

Вага діаманта
Вимірюється в каратах, невелика одиниця виміру, яка відповідає 0,2 гр...

Детальніше >
Якість огранювання

Якість огранювання
Якість огранювання - одна з найголовніших характеристик діаманта

Детальніше >
Сертифікати

Сертифікати
Наша фірма може використовувати діаманти з сертифікатами GIA, HRD та IGI...

Детальніше >
Форма огранювання

Форма огранювання
Від форми діаманта залежать його унікальні властивості...

Детальніше >
Каталог діамантів
Ексклюзивні пропозиції
Наші новини
Наш facebook. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery Наш instagram. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery Наш pinterest. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery Наш twitter. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery
Переваги Diamond Gallery
Переваги Diamond Gallery
GIA - геммологический институт Америки. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryHRD - высший совет по бриллиантам. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryIGI - международный геммологический институт. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryHeraeus Edelmetalle - ведущий поставщик драгоценных металлов. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryMasterCardVisa
Меню
Енциклопедія Оплата і доставка Програма лояльності Увійти / Зареєструватися Кошик (0)
{* *} Наш вайбер. Our Viber Наш телеграм. Our Telegram
Онлайн консультант

Для отримання консультації online користуйтеся нашими месенджерами (viber, telegram, messenger), для цього просто клікніть на кнопку вашого месенджера в правому нижньому куті сайту.