Diamond image

Ми впевнені, Ви в курсі ситуації, що склалася у зв'язку з поширенням вірусу COVID-19. Diamond Gallery також уважно стежить за тим, що відбувається і ми вжили всіх необхідних заходів, щоб забезпечити безпеку своїх співробітників і безперебійну роботу нашого сервісу.

За останній час ми перебудували багато процесів і перевели частину співробітників на віддалену роботу.

Ми зробили все, щоб цей вимушений захід обережності ніяк не позначився на якості комунікації з вами. Ви до сих пір можете звертатися до sales-менеджерів з будь-якими питаннями.

В разі необхідності подивитися вироби в шоурум, Ви можете попередньо узгодити час вашого візиту з черговим менеджером для того, щоб обмежити кількість відвідувачів.

Головна ЕнциклопедіяІсторія компанії

Історія компанії

Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery. Історія компанії

ПРО НАС

Ювелірна фірма «Лісталь» працює на ринку з 2009 року і спеціалізується на виготовленні та продажу ювелірних прикрас. Нашою місією є розвиток культури споживання ювелірної продукції, а також забезпечення наших покупців докладною інформацією про діаманти і коштовне каміння, щоб допомогти їм підібрати найбільш відповідний варіант і зробити це зручно і комфортно. Ми гарантуємо достовірність діамантів, чиї характеристики підтверджені сертифікатами GIA, IGI и HRDчитати далі >


Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery. Каблучка для заручин

ДІАМАНТИ і ЗАРУЧИНИ

З моменту початку нашої роботи, тисячі пар розділили з нами свої потаємні моменти, пов'язані з заручинами та весіллям. Ми розуміємо, наскільки важливою подією є єднання доль двох закоханих людей, тому ставимося з великою увагою до кожного замовлення. Ми є найбільшою компанією в області інтернет продажів діамантів в Україні, а також виробів з ними. Наші стандарти роботи завжди на високому рівні, а продукція, яку ми пропонуємо, завжди відповідає найвищим вимогам…..    

Ознайомтеся з розділом каблучок для заручин >>


Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery. Весілля

ВЕСІЛЛЯ

Обручки є важливою частиною будь романтичної історії пари, символізуючи їх любов. Кожна історія по-своєму унікальна і є неповторною. Так само і ми підходимо індивідуально до кожного замовлення, враховуючи всі побажання, для того, щоб створити дійсно особливу пару обручок. Створюйте свою історію разом з нами…

Ознайомтеся з розділом обручок >>
Зареєструйтеся, щоб поділитися своєю історією кохання >>


Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery. Гарантійний сервіс

ГАРАНТІЙНИЙ СЕРВІС

Висока якість продукції, шанобливе ставлення до клієнтів, виконання обов'язків у договірні терміни і адекватна вартість виробів - це одні з головних принципів діяльності Diamond Gallery. З нами Ви підберете ідеальний виріб, отримаєте детальну консультацію, як про сам виріб, так і про діаманти в ньому. У нас існує зручна система доставки ювелірних виробів та післяпродажного сервісу.

Ознайомтеся з розділом сервісного обслуговування та гарантіями >>


Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery. Ювелірні вироби з діамантами

ЮВЕЛІРНІ ВИРОБИ З ДІАМАНТАМИ

Кожен діамант унікальний і відповідає найвищим стандартам, підтверджених сертифікатами визнаних у всьому світі в світі лабораторій, таких як GIA, HRD, IGI. Створіть свою унікальну прикрасу самостійно підібравши камінь і оправу, а ми Вам у цьому допоможемо!

Створіть каблучку самі >>
Створіть сережки самі  >>
Створіть кулон самі >>

Про діаманти

Колір діаманта

Колір діаманта
Найбільш важлива з характеристик, яка впливає на його зовнішній вигляд...

Детальніше >
Якість діаманта

Якість діаманта
Прочитайте про включення в діамантах та його якість, характеристики, які впливають на його вартість...

Детальніше >
Вага бриллианта

Вага діаманта
Вимірюється в каратах, невелика одиниця виміру, яка відповідає 0,2 гр...

Детальніше >
Якість огранювання

Якість огранювання
Якість огранювання - одна з найголовніших характеристик діаманта

Детальніше >
Сертифікати

Сертифікати
Наша фірма може використовувати діаманти з сертифікатами GIA, HRD та IGI...

Детальніше >
Форма огранювання

Форма огранювання
Від форми діаманта залежать його унікальні властивості...

Детальніше >
Каталог діамантів
Ексклюзивні пропозиції
Наші новини
Наш facebook. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery Наш instagram. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery Наш pinterest. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery Наш twitter. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery
Переваги Diamond Gallery
Переваги Diamond Gallery
GIA - геммологический институт Америки. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryHRD - высший совет по бриллиантам. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryIGI - международный геммологический институт. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryHeraeus Edelmetalle - ведущий поставщик драгоценных металлов. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryMasterCardVisa
Меню
Енциклопедія Оплата і доставка Програма лояльності Увійти / Зареєструватися Кошик (0)
{* *} Наш вайбер. Our Viber Наш телеграм. Our Telegram
Онлайн консультант

Для отримання консультації online користуйтеся нашими месенджерами (viber, telegram, messenger), для цього просто клікніть на кнопку вашого месенджера в правому нижньому куті сайту.