X
Святкові знижки

Чоловічі каблучки в Diamond Gallery

Чоловічі персні - це цінний аксесуар, який здавна вважають за краще носити впевнені в собі представники сильної статі. Правильно підібране золоте кільце здатне вигідно підкреслити імідж, а також додати образу солідності і респектабельності.

Чоловічі каблучки - символ високого статусу і влади

Чоловічі кільця в усі часи були символом влади. У стародавніх племенах їх носили тільки вожді і мисливці, які добували їжу. У Стародавньому Єгипті персні з золота з дорогоцінними каменями одягали фараони, жерці і важливі вельможі, тим самим показуючи, що вони відносяться до вищих верств суспільства.

Припали до душі такі коштовності і аристократії 15-19 століття. До 18 століття золото вважалося привілеєм чоловіків. Цей метал асоціювався з силою, відвагою, ясністю сонця і безстрашністю. Золоті чоловічі каблучки того часу виготовлялися кращими майстрами ювелірної справи для багатих титулованих дворян і важливих державних діячів. Печатки і персні з дорогоцінних металів з обробкою камінням прикрашали пальці королів, кардиналів, графів і герцогів.

З тих пір пройшло чимало часу, проте любов чоловіків до таких прикрас не вичерпалася, а, навпаки, стала ще сильнішою. Сьогодні, як і багато століть назад, чоловічі каблучки з золота є символом достатку і високого становища в суспільстві. Яскравий приклад тому - вручення золотих печаток з особливою символікою переможцям світових турнірів з покеру і американським спортсменам разом з головним призом змагань.

Стильні чоловічі каблучки: як вибрати?

Чоловік, який не з чуток знає, що таке імідж і стиль, надає величезного значення аксесуарам. Золотий перстень - безпрограшний варіант. Ця статусна річ здатна тонко підкреслити високе положення свого власника.

Якщо вам вперше доведеться доповнити зовнішній вигляд ювелірною прикрасою, зробіть свій вибір на користь стриманого дизайну: строгі геометричні форми і мінімум додаткових елементів. Таке елегантна каблучка з жовтого або білого золота буде прекрасно гармоніювати практично з усіма видами одягу: діловими костюмами, сорочками, джинсами.

До речі, не забудьте про непорушне правило ювелірного етикету, яке свідчить: перстень повинен бути виконаний з такого ж металу, що і обручка.

Ексклюзивні чоловічі каблучки в Україні

Чоловічі кільця, створені кращими майстрами ювелірного дому "Лісталь" в Києві, дійсно заслуговують вашої уваги. У каталозі на нашому сайті ви знайдете широкий вибір моделей: лаконічні каблучки, без будь-яких вставок, а також персні з діамантами з білого або жовтого золота - всі вони виглядають дуже солідно і здатні кардинально змінити ваш образ. Плавні лінії, вишукані форми, неповторний дизайн - каблучка чоловіча за дуже привабливою ціною порадує навіть найвибагливішого покупця!

Главная КаблучкиЧоловічі каблучки
Сортування
Будь ласка, зачекайте
Йде завантаження нашої ексклюзивної колекції
Створтіть свою прикрасу. Ювелірний інтернет-магазин Diamond GalleryСтвортіть свою прикрасу. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery
Ексклюзивні пропозиції
Наші новини
Наш facebook. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery Наш instagram. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery Наш pinterest. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery Наш twitter. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery
Оцінка 1
1 0.00 із 5 на основі 1 оцінки
Ви поставили оцінку
GIA - гемологічний інститут Америки. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery
HRD - вища рада по діамантам. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery
IGI - міжнародний гемологічний інститут. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery
Heraeus Edelmetalle - провідний постачальник дорогоцінних металів. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery
MasterCard
Visa
Меню
Діаманти Каталог діамантів Енциклопедія Оплата і доставка Програма лояльності Увійти / Зареєструватися Кошик (0)
Наш вайбер. Our Viber