Diamond image

Ми впевнені, Ви в курсі ситуації, що склалася у зв'язку з поширенням вірусу COVID-19. Diamond Gallery також уважно стежить за тим, що відбувається і ми вжили всіх необхідних заходів, щоб забезпечити безпеку своїх співробітників і безперебійну роботу нашого сервісу.

За останній час ми перебудували багато процесів і перевели частину співробітників на віддалену роботу.

Ми зробили все, щоб цей вимушений захід обережності ніяк не позначився на якості комунікації з вами. Ви до сих пір можете звертатися до sales-менеджерів з будь-якими питаннями.

В разі необхідності подивитися вироби в шоурум, Ви можете попередньо узгодити час вашого візиту з черговим менеджером для того, щоб обмежити кількість відвідувачів.

Головна ЕнциклопедіяСплави, проби і колір золота

Сплави, проби і колір золота

Найбільш поширений сплав золота 585-ої проби; сплави цієї проби можуть бути різних кольорів в залежності від кількісного співвідношення кольорових металів, що містяться в них . Наприклад, якщо в сплаві золота 585-ої проби (58,5% золота) міститься приблизно срібла 36%, а міді 5,5%, сплав набуває зелений відтінок; при 18,5% срібла і 23,5% міді рожевий; при 8,5% срібла і 33,5% міді червонуватий. Залежно від лігатури може мати різні температури плавлення і твердість, ці сплави мають хороше спаювання.

Сплави золота 958-ї проби неміцні і тому використовуються в обмеженій кількості. Сплав 958 проби трикомпонентний, крім золота у своєму складі має срібло і мідь, використовується в основному для виготовлення обручок. Сплав має приємний яскраво-жовтий колір, близький до кольору чистого золота. Дуже м'який, в результаті чого полірування на виробі тримається недовго. Сплав 750-ї проби трикомпонентний, має у своєму складі мідь і срібло, у деяких випадках у вигляді лігатури можуть бути використані родій, паладій, нікель і цинк. Колір від жовтувато-зеленого через червонуваті відтінки до білого. Сплав добре піддається паянню і литтю, є підходящою основою для нанесення емалей, однак при вмісті в сплаві більше 16% міді колір емалі стає тьмяним. Рекомендується використовувати при виготовленні виробів з тонкою рельєфною різьбою, філіруванням і з оправами для тендітних самоцвітів, напружених діамантів..

Сплав золота 375-ї проби зазвичай містить: золота 37,5%, срібла 10,0%, міді 48,7%, паладію 3,8%. Використовується для виготовлення обручок..

Для виготовлення прикрас з діамантами широко використовується «біле золото», яке містить:

в сплаві золота 583-ої проби — срібла 23,7-28,7%, паладію 13,0-18% або нікелю 17%, цинку 8,7% , міді 16%;

в сплаві золота 750-ї проби — срібла 7,0-15,0%, паладію до 14%, нікелю до 4%, цинку до 2,4%, або нікелю 7,5-16,5% , цинку 2,0-5,0%, міді до 15%.

Найбільш поширений сплав срібла 875 проби. Його використовують для виготовлення прикрас і предметів сервірування столу. Сплав 916 проби використовують для виробництва предметів сервірування столу з покриттям емаллю; сплав 960-й проби — для виготовлення філігранних виробів.

Сплави платини і паладію застосовуються в ювелірній справі в незначних кількостях.

Срібні та латунні вироби для захисту від швидко наступаючого окислення і для поліпшення декоративних властивостей покривають електролітичним способом тонким шаром золота 999-ї проби (позолочення) або срібла 999-ї проби (посріблення).

В сучасних ювелірних виробах платиновий сплав зустрічається рідко, він поступився своїх позицій білому золоту. Для деяких ювелірних виробів використовується двокомпонентний сплав 950 проби, до складу якого крім платину входять мідь та іридій. Добавка іридію значно збільшує твердість сплаву.

Паладій поки ще не є загальновизнаним як самостійний метал для виробництва ювелірних виробів, але він має хороші перспективи, оскільки Він дешевший за платину, має більш інтенсивний білий колір, кращу оброблюваність, і таку ж, як платина, стійкість до тьмяніння на повітрі.

Про діаманти

Колір діаманта

Колір діаманта
Найбільш важлива з характеристик, яка впливає на його зовнішній вигляд...

Детальніше >
Якість діаманта

Якість діаманта
Прочитайте про включення в діамантах та його якість, характеристики, які впливають на його вартість...

Детальніше >
Вага бриллианта

Вага діаманта
Вимірюється в каратах, невелика одиниця виміру, яка відповідає 0,2 гр...

Детальніше >
Якість огранювання

Якість огранювання
Якість огранювання - одна з найголовніших характеристик діаманта

Детальніше >
Сертифікати

Сертифікати
Наша фірма може використовувати діаманти з сертифікатами GIA, HRD та IGI...

Детальніше >
Форма огранювання

Форма огранювання
Від форми діаманта залежать його унікальні властивості...

Детальніше >
Каталог діамантів
Ексклюзивні пропозиції
Наші новини
Наш facebook. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery Наш instagram. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery Наш pinterest. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery Наш twitter. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery
Переваги Diamond Gallery
Переваги Diamond Gallery
GIA - геммологический институт Америки. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryHRD - высший совет по бриллиантам. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryIGI - международный геммологический институт. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryHeraeus Edelmetalle - ведущий поставщик драгоценных металлов. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryMasterCardVisa
Меню
Енциклопедія Оплата і доставка Програма лояльності Увійти / Зареєструватися Кошик (0)
{* *} Наш вайбер. Our Viber Наш телеграм. Our Telegram
Онлайн консультант

Для отримання консультації online користуйтеся нашими месенджерами (viber, telegram, messenger), для цього просто клікніть на кнопку вашого месенджера в правому нижньому куті сайту.