X
Праздничные скидки

AGSL-report

Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery. AGSL-ReportAGSL - (Американське товариство коштовного каміння) Організація, заснована в 1934 р. групою незалежних ювелірів і P.M. Шиплі - засновником престижної гемологічної школи при Американському Гемологічному Інституті. Основне завдання організації - підтримувати високі етичні стандарти в бізнесі, пов'язаному з коштовним камінням. Американська гемологічна лабораторія була створена при Американській Асоціації Ювелірів (American Gem Society) для сертифікації діамантів. Співробітники АГСЛ видають експертні висновки на діаманти, враховуючи, в тому числі, параметри їх гранування.

Слід зазначити, що на вартість діаманта за прейскурантом Rapaport також впливає те, яка компанія видала на нього сертифікат. Як правило, діаманти з сертифікатами AGSL продаються зі значною знижкою від прейскуранта Rapaport, у зв'язку з тим, що шкала оцінки кольору і чистоти у цих лабораторій нижче, ніж в лабораторіях GIA, HRD та IGI. Тобто, AGSL як би "завищують" характеристики каменю, тому діаманти із сертифікати від цих лабораторій при оцінці в гемологічних інститутах GIA, HRD і IGI отримують нижчі характеристики за кольором і чистотою, що, як наслідок, впливає на їх вартість. Ознайомитися з порівняльною оцінкою кольору і чистоти діамантів міжнародних гемологічних служб можна перейшовши за посиланням.

Так, 1 вересня 2014 провідна міжнародна професійна мережа з торгівлі діамантами RapNet прийняла рішення виключити зі своєї бази даних камені, оцінку яких виробляли деякі гемологічні лабораторії компанії EGL International. Про це повідомив американський телеканал WSMV Channel 4. RapNet відмовилася брати на торги всі дорогоцінні камені, які отримали сертифікати гонконгської та ізраїльської лабораторій компанії EGL.

Причиною рішення стали повідомлення про те, що експерти лабораторій завищують такі показники якості каменів, як колір і чистота.

 

 

 

Про діаманти

Колір діаманта

Колір діаманта
Найбільш важлива з характеристик, яка впливає на його зовнішній вигляд...

Детальніше >
Чистота діаманта

Чистота діаманта
Прочитайте про включення в діамантах та його чистоту, характеристики, які впливають на його вартість...

Детальніше >
Вага бриллианта

Вага діаманта
Вимірюється в каратах, невелика одиниця виміру, яка відповідає 0,2 гр...

Детальніше >
Якість огранювання

Якість огранювання
Якість огранювання - одна з найголовніших характеристик діаманта

Детальніше >
Сертифікати

Сертифікати
Наша фірма може використовувати діаманти з сертифікатами GIA, HRD та IGI...

Детальніше >
Форма огранювання

Форма огранювання
Від форми діаманта залежать його унікальні властивості...

Детальніше >
Ексклюзивні пропозиції
Наші новини
Наш facebook. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery Наш instagram. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery Наш pinterest. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery Наш twitter. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery
Переваги Diamond Gallery
GIA - геммологический институт Америки. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryHRD - высший совет по бриллиантам. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryIGI - международный геммологический институт. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryHeraeus Edelmetalle - ведущий поставщик драгоценных металлов. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryMasterCardVisa
Меню
Діаманти Каталог діамантів Енциклопедія Оплата і доставка Програма лояльності Увійти / Зареєструватися Кошик (0)
Наш вайбер. Our Viber