Diamond image

Ми впевнені, Ви в курсі ситуації, що склалася у зв'язку з поширенням вірусу COVID-19. Diamond Gallery також уважно стежить за тим, що відбувається і ми вжили всіх необхідних заходів, щоб забезпечити безпеку своїх співробітників і безперебійну роботу нашого сервісу.

За останній час ми перебудували багато процесів і перевели частину співробітників на віддалену роботу.

Ми зробили все, щоб цей вимушений захід обережності ніяк не позначився на якості комунікації з вами. Ви до сих пір можете звертатися до sales-менеджерів з будь-якими питаннями.

В разі необхідності подивитися вироби в шоурум, Ви можете попередньо узгодити час вашого візиту з черговим менеджером для того, щоб обмежити кількість відвідувачів.

Головна ЕнциклопедіяЯк визначити розмір каблучки

Як визначити розмір каблучки

Якщо Вам необхідно визначити розмір каблучки, пропонуємо безкоштовно замовити набір для визначення розміру каблучки, в який входить розмірна стрічка, вимірювач розміру з отворами та інструкції щодо вимірюванню розміру каблучки. Заповніть форму нижче і ми безкоштовно надішлемо Вам його поштою.

Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery. Набір для визначення розміру каблучки(форма заполнения)

Приймаючи умови цієї Угоди, Покупець, відповідно до Закону України & laquo; Про захист персональних даних & raquo; 2297-VI від 01.06.2010, підтверджує згоду на добровільну передачу та обробку його персональних даних інтернет-магазину "Diamond Gallery" з метою виконання його замовлень. Покупець попереджений, що має право на зміну або видалення його персональних даних з бази даних інтернет-магазину "Diamond Gallery", в разі його звернення до відповідальних осіб згідно контактної інформації на сайті.

Розуміючи, що Ви можете не знати необхідний розмір, ми хочемо допомогти Вам. Тому пропонуємо друковану версію з вимірювання розміру каблучки. Правильно роздрукувавши її, Ви отримаєте точну відповідність реальним розмірам. Перед друком, переконайтеся, що в діалоговому вікні друку встановлений маштаб "ні".

Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery. PDF-документ

Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery. Кнопка 'Завантажити'завантажити файл >>


Способи визначити розмір каблучки

Найнадійніший спосіб дізнатися розмір каблучки очевидний - на один день можна непомітно взяти одну з каблучок вашої дівчини, а потім віднести її до нас. Ми можемо абсолютно точно визначити розмір каблучки, ну а Вам залишиться тільки вибрати модель каблучки. Можна зробити простіше: візьміть каблучку, папір і ручкою обведіть по внутрішньому контуру каблучки. Або скрутіть лист паперу в трубочку, просуньте в каблучку й переконайтеся, що папір щільно прилягає до металу, закріпіть паперову трубочку скотчем або клеєм. З цього контуру ми зможемо визначити розмір і підібрати вам каблучку.

Допомогти дізнатися розмір каблучки вам можуть і подруги Вашої коханої, але краще переконатися заздалегідь, що та, яку ви обрали для «таємної місії» зуміє зберегти її в таємниці.

У випадку, якщо попередні способи Вам не підійшли, тоді залишається приміряння. Візьміть каблучку й приміряйте її на себе: надіньте каблучку так глибоко на палець як це можливо і відзначте це місце (наприклад, ручкою) або просто запам'ятайте. Далі вам залишиться попросити нас виміряти ваш палець на місці позначки і визначити розмір каблучки.

Методи визначення розміру за таблицями.

Ви можете визначити розмір каблучки, скачавши файл з таблицями. Роздрукувавши його, Ви отримаєте точну відповідність картинок реальним розмірам.

Поради для вимірювання розміру каблучки

- не визначайте розмір каблучки вранці (в організмі ще залишилася вода після минулої ночі, тому пальці злегка набряклі);

- Не визначайте розмір каблучки після занять спортом (підвищений тиск і набряклі пальці);

- В занадто жарку або холодну погоду;

- «Останню примірку» каблучки потрібно проводити, коли ви спокійні, а температура вашого тіла в нормі.

При вимірюванні Вашого розміру каблучки використовується 2 зразка-вимірювача::

- для широких каблучок; 

- Для вузьких каблучок;.

Інструмент вимірювання розміру пальця зроблений з досить тонких каблучок - його ширина становить приблизно 3 мм, це найбільш поширена форма для вимірювання розміру пальця. Саме тому при примірці зразка, слід розуміти, якої ширини Ви хочете купити каблучку, тоді можна буде прикинути необхідний запас у розмірі, щоб вибрати найбільш кращий варіант. Для каблучки шириною 8 мм і ширше, краще вказати розмір каблучки трохи більше (можливо на ¼ або ½ розміру).

Використання розмірної стрічки

1. Скрутіть з стрічки каблучку, вставивши край стрічки з розмірною шкалою в прорізаний отвір. 2. Надіньте стрічку на палець і потягніть так, щоб папір щільно прилягав до пальця. 3. Подивіться крайню цифру на шкалі. Використання вимірювача розміру з отворами 1. Візуально визначте відповідний розмір. 2. Спробуйте кілька розмірів, поки не знайдете відповідний. 3. Якщо один розмір трохи завеликий, а попередній дещо малуватий, то замовляйте розмір з половиною (наприклад між 16 розміром і 17 розміром - 16,5 розмір).

Використання вимірювача розміру з отворами

1. Візуально визначте відповідний розмір. 2. Спробуйте кілька розмірів, поки не знайдете відповідний. 3. Якщо один розмір трохи завеликий, а попередній незначно малуватий, то & nbsp; замовляйте розмір з половиною (наприклад між 16 розміром і 17 розміром - 16,5 розмір).

Також, Diamond-Gallery пропонує Вам ознайомитися з міжнародною таблицею розмірів::

Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery. PDF-документ

Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery. PDF-документ

Diamond-Gallery надає можливість безкоштовної зміни розміру каблучки протягом одного року з дня покупки виробу. Якщо каблучка виявилася Вам велика, або ж навпаки, мала, ми зробимо зміну розміру протягом двох робочих днів. Це жодним чином не відобразиться на зовнішньому вигляді Вашого виробу. За більш детальною інформацією звертайтесь до консультанта по телефону 094 821 50 81.

Замовити набір для визначення розміру каблучки

Про діаманти

Колір діаманта

Колір діаманта
Найбільш важлива з характеристик, яка впливає на його зовнішній вигляд...

Детальніше >
Якість діаманта

Якість діаманта
Прочитайте про включення в діамантах та його якість, характеристики, які впливають на його вартість...

Детальніше >
Вага бриллианта

Вага діаманта
Вимірюється в каратах, невелика одиниця виміру, яка відповідає 0,2 гр...

Детальніше >
Якість огранювання

Якість огранювання
Якість огранювання - одна з найголовніших характеристик діаманта

Детальніше >
Сертифікати

Сертифікати
Наша фірма може використовувати діаманти з сертифікатами GIA, HRD та IGI...

Детальніше >
Форма огранювання

Форма огранювання
Від форми діаманта залежать його унікальні властивості...

Детальніше >
Каталог діамантів
Ексклюзивні пропозиції
Наші новини
Наш facebook. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery Наш instagram. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery Наш pinterest. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery Наш twitter. Ювелірний інтернет-магазин Diamond Gallery
Переваги Diamond Gallery
Переваги Diamond Gallery
GIA - геммологический институт Америки. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryHRD - высший совет по бриллиантам. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryIGI - международный геммологический институт. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryHeraeus Edelmetalle - ведущий поставщик драгоценных металлов. Ювелирный интернет-магазин Diamond GalleryMasterCardVisa
Меню
Енциклопедія Оплата і доставка Програма лояльності Увійти / Зареєструватися Кошик (0)
{* *} Наш вайбер. Our Viber Наш телеграм. Our Telegram
Онлайн консультант

Для отримання консультації online користуйтеся нашими месенджерами (viber, telegram, messenger), для цього просто клікніть на кнопку вашого месенджера в правому нижньому куті сайту.